Błękitni – Siarka T. 1:2 (koniec) | GKS Bełchatów – Olimpia E. 1:1 (koniec) | Jastrzębie – Radomiak 1:2 (koniec)
MKS Kluczbork – Legionovia 2:0 (koniec)
Błękitni Stargard
1:2 (1:0)
Siarka Tarnobrzeg
Sobota 28.04.2018, 15:00 • Stadion Miejski, Stargard • 2. Liga • 28. kolejka

90+3
    Jeszcze kartka dla Szymusika za bezpardonowe zatrzymanie przeciwnika przed własnym polem karnym.

90+2
    Kolejna kartka w tym spotkaniu. Za niebezpieczne zagranie na połowie przeciwnika został napomniany Ropski.

90+1
    Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg: z boiska schodzi Radulj, na boisku pojawia się Dawidowicz.

89
    Woźniak zobaczył drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę. Zawodnik Siarki musi przedwcześnie opuścić boisko z powodu faulu na skrzydle.

86
    Fadecki napomniany żółtą kartką za przewinienie blisko koła środkowego.

78
    Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg: z boiska schodzi Broź, na boisku pojawia się Galara.

76
    Gol dla Siarki!
    Strzelcem bramki MATEUSZ BROŹ.

Nie załamali się niewykorzystaną szansą przyjezdni i minutę później zdobyli upragnione prowadzenie. Świetnie wprowadził się na boisko Broź, który ponownie zaskoczył Rzepeckiego swoim uderzeniem! Ponownie asystował mu Ropski.

75
    Strzał z rzutu karnego w słupek! Rzepecki leżał już w przeciwnym narożniku, jednak Broź nie trafił w odsłoniętą część bramki. Nadal kompromisowy wynik w Stargardzie.

73
    Będzie rzut karny dla Siarki Tarnobrzeg. Po interwencji Rzepeckiego starał się Woźniak dobić piłkę do siatki. W tym momencie został staranowany przez Liśkiewicza. Żółta kartka i wielka szansa na zdobycie prowadzenia dla gości.

67
    Zmiana w drużynie Błękitni Stargard: z boiska schodzi Więcek, na boisku pojawia się Gutowski.

65

Nie można sobie wymarzyć lepszego wejścia na boisko z ławki rezerwowych. Siarka udokumentowała okres przewagi golem. Broź przymierzył celnie po podaniu Ropskiego. Skonsternowani gospodarze mają pretensje do sędziów, ale pozostało im zapomnieć o prowadzeniu.

64
    Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg: z boiska schodzi Kabała, na boisku pojawia się Broź.

63
    Zmiana w drużynie Błękitni Stargard: z boiska schodzi Prawucki, na boisku pojawia się Magnuski.

61
    Kartka dla Woźniaka za nieprzepisowe zatrzymanie Szymusika na połowie stargardzian.

58
    Głaz napomniany przez sędziego żółtym kartonikiem za faul w bocznym sektorze boiska.

46
    Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg: z boiska schodzi Cupriak, na boisku pojawia się Głaz.

41
    Żółta kartka dla Prawuckiego za faul na połowie przeciwnika.

33
    Burzyński napomniany żółtą kartką za przewinienie tuż przed linią własnego pola karnego. Świetna szansa dla Siarki na wyrównanie z rzutu wolnego.

13
    Gol dla Błękitnych!
    Strzelcem bramki PATRYK SKÓRECKI.

Trochę mozolnie, ale ostatecznie skutecznie zbierali się do kontrataku Błękitni. Jaroch wygrał pojedynek na połowie przeciwnika, a Skórecki mocnym strzałem pokonał Krupę w sytuacji sam na sam po podaniu Fadeckiego. Stargardzianie wyszli na prowadzenie w kwadransie otwierającym mecz!

Gole: 13. Skórecki – 65. Broź, 76. Broź

Kartki:   33. Burzyński (BSS), 41. Prawucki (BSS), 73. Liśkiewicz (BSS), 86. Fadecki (BSS), 90+3. Szymusik (BSS) – 58. Głaz (SRK), 61. Woźniak (SRK), 90+2. Ropski (SRK)   89. Woźniak (SRK)

Spudłowany karny!: 75. Broź (SRK), nietrafiony

Błękitni Stargard: Rzepecki – Szymusik, Liśkiewicz, Burzyński, Orłowski, Więcek (67. Gutowski), Karmański, Skórecki, Fadecki, Prawucki (63. Magnuski), Jaroch.

Zmiany: Skwirut – Konopski, Zdunek, Wojtasiak, Magnuski, Gutowski.

Siarka Tarnobrzeg: Krupa – Grzesik, Kubowicz, Witasik, Witkowski, Kabała (64. Broź, 78. Galara), Płatek, Cupriak (46. Głaz), Radulj (90. Dawidowicz), Woźniak, Ropski.

Zmiany: Beszczyński – Broź, Galara, Dawidowicz, Głaz.

Sędziowie: Łukasz Karski (Słupsk)