Gryf – GKS Bełchatów 2:1 (koniec) | MKS Kluczbork – Błękitni 2:0 (koniec) | Gwardia K. – Stal S. W. 3:3 (koniec)
ROW Rybnik – Jastrzębie 2:1 (koniec) | Legionovia – Znicz 0:2 (koniec) | Rozwój – ŁKS 0:2 (koniec)
Siarka T. – Olimpia E. 0:1 (koniec) | Garbarnia – Warta 1:1 (koniec) | Radomiak – Wisła Pu. 2:2 (koniec)
Radomiak Radom
2:2 (2:2)
Wisła Puławy
Sobota 26.05.2018, 17:00 • Stadion MOSiR im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Radomiu • 2. Liga • Runda 33

Po zaciętej pierwszej połowie druga odsłona tego meczu była znacznie słabsza. Pomimo wielu dogodnych sytuacji, żadna z drużyn nie zdobyła bramki, która dała by jej zwycięstwo. Dziękuje za uwagę. Zapraszamy na kolejne relacje live. (18:55:44)

90+3

90+3
    Mikita na róg. Akcje szybko wyjaśniła obrona.

90+1
    Piekutowski został wyproszony na trybuny. Gorąco jest w Radomiu!

90
    Kartka dla Zmorzyńskiego.

89
    Rzut wolny dla Wisły. Pewnie broni Haluch.

87
    Ploj wpada w pole karne. Idealna sytuacja sam na sam. Bramki nie ma! Jak to możliwe?!

85
    Mikita zatrzymany przez Sulkowskiego.

83
    Zadziało się w polu karnym Zielonych. Będzie róg dla Wisły.

81
    Mikita uderza teraz bardzo niecelnie. Ostatnie minuty drugiej połowy. Czy padną jeszcze jakieś bramki w tym meczu?

79
    Po uderzeniu Mazana mamy róg.

77
    Sulkowski zatrzymuje wślizgiem. Od bramki zacznie Madejski.

75
    Zmorzyński dośrodkowywał, ale nikt nie sięgnął tej piłki.

74
    Ploj zmienia Hirsza.

72
    Smektała wywalczył róg. Haluch wybija. Jeszcze dobitka Zulciaka, ale już wysoko nad bramką.

70
    Mikita zmienia Leandro. Wielkie brawa należą się dziś Leo za ta pierwsza połowę.