Magnitogorsk – Niżniekamsk 3:4 (kon.) | Niżny Nowogród – Jekaterynburg 2:3 (2:3 po rz.k.) | Din. Mińsk – Jarosław 0:1 (kon.)
Bars – Barys 0:1 (po dog.) | CSKA Moskwa – Sankt Petersburg 3:1 (kon.) | Soczi – Chabarowsk 3:4 (0:3 po rz.k.)
koniec po rzutach karnych (2:3)
Torpedo Niżny Nowogród
2:3 (1:0, 0:2, 1:0 - 0:0)
Awtomobilist Jekaterynburg
piątek 16.10.2020, 18:00 • KRK Nagornyj, Nižnij Novgorod • Kontinental Hockey League
     
    Koniec meczu. (20:40:29)
    65:00 Peter Holland (JEK) - 2:3
     
    65:00
    Gol dla Jekaterynburga!
    Strzelcem bramki PETER HOLLAND.
     
    7. stan
    2:3
    Peter HOLLAND trafia.
    Michail Varnakov (NNO)
     
    7. stan
    2:2
    Michail VARNAKOV nie trafia.
    Pavel Dacjuk (JEK)
     
    6. stan
    2:2
    Pavel DACJUK nie trafia.
     
    6. stan
    2:2
    Chris WIDEMAN nie trafia.
    Michail Varnakov (NNO)
     
    5. stan
    2:2
    Michail VARNAKOV trafia.
    Brooks Macek (JEK)
     
    5. stan
    1:2
    Brooks MACEK nie trafia.
    Justin Kloos (NNO)
     
    4. stan
    1:2
    Justin KLOOS nie trafia.
    Anatolij Golyšev (JEK)
     
    4. stan
    1:2
    Anatolij GOLYŠEV nie trafia.
    Damir Žafjarov (NNO)
     
    3. stan
    1:2
    Damir ŽAFJAROV nie trafia.
    Bramki i asysty: 11. Vojevodin, 45. Austin (Šenfeld) – 32. Alexej Vasilevskij, 39. Litovčenko (Mamkin, Protapovič), 65. Holland

    Rzut karny:

    1. stan:
    0:0   Stanislav Bočarov (JEK)
    1:0   Chris Wideman (NNO)
    2. stan:
    1:1   Pavel Dacjuk (JEK)
    1:1   Anton Šenfeld (NNO)
    3. stan:
    1:2   Peter Holland (JEK)
    1:2   Damir Žafjarov (NNO)
    4. stan:
    1:2   Anatolij Golyšev (JEK)
    1:2   Justin Kloos (NNO)
    5. stan:
    1:2   Brooks Macek (JEK)
    2:2   Michail Varnakov (NNO)
    6. stan:
    2:2   Chris Wideman (NNO)
    2:2   Pavel Dacjuk (JEK)
    7. stan:
    2:2   Michail Varnakov (NNO)
    2:3   Peter Holland (JEK)


    Torpedo Niżny Nowogród: Tichomirov (Melničuk) – Pajgin, Ch. Wideman, Marin, Orlov, Austin, Mišarin – Szwarz, Kloos, Žafjarov – Varnakov, D. Iljin, Šenfeld (C) – Urakov, Belevič, Vengrižanovskij – Vojevodin, Drobin, Kizimov.
    Awtomobilist Jekaterynburg: Jakub Kovář (Gross) – Trjamkin, Alexej Vasilevskij, Ch. Genoway, Zborovskij, D. Bodrov, Mamkin – Makejev, Dacjuk (C), Golyšev – Bělousov, Holland, Sexton – Bočarov, P. Kulikov, Macek – Litovčenko, Protapovič, Platt.

    Sędziowie: Ovčinnikov, Soin – Sivov, Šalagin

    Widzów: 1650