Magnitogorsk – Niżniekamsk 3:4 (kon.) | Niżny Nowogród – Jekaterynburg 2:3 (2:3 po rz.k.) | Din. Mińsk – Jarosław 0:1 (kon.)
Bars – Barys 0:1 (po dog.) | CSKA Moskwa – Sankt Petersburg 3:1 (kon.) | Soczi – Chabarowsk 3:4 (0:3 po rz.k.)
koniec po rzutach karnych (0:3)
HK Soczi
3:4 (1:0, 1:2, 1:1 - 0:0)
Amur Chabarowsk
piątek 16.10.2020, 18:30 • Bolšoj dvorec sporta, Soči • Kontinental Hockey League
     
    Koniec meczu. (20:59:54)
     
    W rzutach karnych zwyciężyła drużyna Amur Chabarowsk.

    Strzelcem zwycięskiej bramki jest NAIL JAKUPOV.
    Denis Golubev (CHA)
     
    4. stan
    0:3
    Denis GOLUBEV trafia.
    Jere Karjalainen (SOC)
     
    3. stan
    0:2
    Jere KARJALAINEN nie trafia.
    Nail Jakupov (CHA)
     
    3. stan
    0:2
    Nail JAKUPOV trafia.
    Kirill Petkov (SOC)
     
    2. stan
    0:1
    Kirill PETKOV nie trafia.
    Kirill Rasskazov (CHA)
     
    2. stan
    0:1
    Kirill RASSKAZOV trafia.
    Sergej Šmeljov (SOC)
     
    1. stan
    0:0
    Sergej ŠMELJOV nie trafia.
    Valentin Pjanov (CHA)
     
    1. stan
    0:0
    Valentin PJANOV nie trafia.
     
    Rozpoczynają się rzuty karne.
     
    65:00
    Dogrywka skończona.
    Bramki i asysty: 18. Pogorišnyj, 27. Pogorišnyj (Strömwall, Nilsson), 54. Karjalainen (Strömwall, Miromanov) – 32. Rasskazov (A. Kuzněcov, Gizdatullin), 40. Vl. Ušenin (Gorškov, Vj. Ušenin), 50. V. Butuzov (Jakupov), kar. Jakupov

    Rzut karny:

    1. stan:
    0:0   Valentin Pjanov (CHA)
    0:0   Sergej Šmeljov (SOC)
    2. stan:
    0:1   Kirill Rasskazov (CHA)
    0:1   Kirill Petkov (SOC)
    3. stan:
    0:2   Nail Jakupov (CHA)
    0:2   Jere Karjalainen (SOC)
    4. stan:
    0:3   Denis Golubev (CHA)


    HK Soczi: Treťjak (Lassinantti) – Miromanov, Pogorišnyj, J. Alexandrov, Soljannikov, Miščenko, Batyršin, Sedov – Strömwall, Nilsson, Karjalainen – Šmeljov, Točickij, Ruděnkov – Petkov, Ogirčuk, N. Kvartalnov – Apalkov, Padakin, A. Galimov – Garajev.
    Amur Chabarowsk: Langhamer (Alikin) – Jordán, V. Vasiljev, Korjagin, Ignatovič, Kamalov, Turbin, Zimin – T. Zohorna, Golubev, Polunin – Pjanov, V. Butuzov, A. Kuzněcov – Vj. Ušenin, Vl. Ušenin, Gorškov – Korotkich, Jakupov, Rasskazov – Gizdatullin.

    Sędziowie: Gofman, Fatajev . Viljugin, Stretcov

    Widzów: 1552