Clearex – Lubawa 3:3 (koniec) | AZS Darkomp – GI Malepszy 7:4 (koniec) | FC Reiter – Legia 5:3 (koniec)
Jagiellonia – Dreman 3:7 (koniec) | FIT-MORNING Gredar – Rekord 1:2 (koniec)
Clearex Chorzów
3:3 (1:1)
KS Constract Lubawa
Sobota 07.05.2022, 12:00 • MORiS, Chorzów • FOGO Futsal Ekstraklasa • 27. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (14:02:34)

Ekscytujące końcówki w obu połowach spotkania. Constract wypracował sobie po przerwie dwubramkowe prowadzenie, ale nie utrzymał go do końca meczu. Rewelacyjny finisz Clearexu, a przede wszystkim Szymona Cichego poskutkował remisem 3:3.

40

40
    Gol dla Clearexu!
    Strzelcem bramki SZYMON CICHY.

Dublet Szymona Cichego, który tym samym został najważniejszym zawodnikiem końcówki spotkania. Clearex wyrwał dla siebie punkt!

39
    Przerwa na żądanie szkoleniowca Constractu.

39

Jeszcze będzie interesująco w końcówce spotkania po golu kontaktowym Szymona Cichego.

39
    Wznowienie chorzowian z linii bocznej boiska.

38
    Trzy faule na koncie Clearexu, dwa po stronie Constractu.

35
    Pozostało drużynom pięć minut rywalizacji.

32
    Gol dla Constractu!
    Strzelcem bramki MESA DE LARA.

Idą za ciosem lubawianie, a w ich szeregach pod względem skuteczności bryluje na razie Mesa. Dublet tego zawodnika!

32
    Domagali się przewinienia gospodarze. Zrobiło się głośno, ponieważ nieomal w tym samym momencie pretensje w kierunku sędziego wyrazili futsaliści obecni na boisku i ci zajmujący miejsca na ławce rezerwowych.

31
    Przerwa w grze spowodowana urazem.

30
    Druga połowa meczu na półmetku.

29

Constract na prowadzeniu po raz pierwszy w tym meczu. Akcja bramkowa została zakończona uderzeniem Mesy!

29
    Drugie przewinienie po przerwie odgwizdane chorzowianom.

28
    Akcja za akcję. Gospodarze spróbowali zaskoczyć przeciwnika szybkim wypadem na jego połowę. Udało się tam zyskać przewagę liczebną, ale nie udało się oddać celnego strzału.

27
    Przemysław Dewucki ukarany czerwoną kartką i przynajmniej na razie gospodarze w osłabieniu!