Clearex – Lubawa 3:3 (koniec) | AZS Darkomp – GI Malepszy 7:4 (koniec) | FC Reiter – Legia 5:3 (koniec)
Jagiellonia – Dreman 3:7 (koniec) | FIT-MORNING Gredar – Rekord 1:2 (koniec)
Clearex Chorzów
3:3 (1:1)
KS Constract Lubawa
Sobota 07.05.2022, 12:00 • MORiS, Chorzów • FOGO Futsal Ekstraklasa • 27. kolejka

40
    Gol dla Clearexu!
    Strzelcem bramki SZYMON CICHY.

Dublet Szymona Cichego, który tym samym został najważniejszym zawodnikiem końcówki spotkania. Clearex wyrwał dla siebie punkt!

39

Jeszcze będzie interesująco w końcówce spotkania po golu kontaktowym Szymona Cichego.

32
    Gol dla Constractu!
    Strzelcem bramki MESA DE LARA.

Idą za ciosem lubawianie, a w ich szeregach pod względem skuteczności bryluje na razie Mesa. Dublet tego zawodnika!

29

Constract na prowadzeniu po raz pierwszy w tym meczu. Akcja bramkowa została zakończona uderzeniem Mesy!

27
    Przemysław Dewucki ukarany czerwoną kartką i przynajmniej na razie gospodarze w osłabieniu!

27
    Bartłomiej Piórkowski napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

20
    Mateusz Bednarczyk napomniany żółtą kartką za niesportowe zachowanie.

20
    Strzelcem bramki TOMASZ KRIEZEL.

Niemal ekspresowa odpowiedź Constractu Lubawa. Wyrównanie strzałem dobrze znanego w województwie śląskim Tomasza Kriezela.

20
    Strzelcem bramki SEBASTIAN BROCKI.

W ostatniej minucie pierwszej połowy meczu piłka znalazła się w bramce Constractu Lubawa. Pewne uderzenie Sebastiana Brockiego.