KKS – Chojniczanka 0:1 (koniec) | Lech II P. – Pogoń Sdl. 0:4 (koniec) | Hutnik – Stomil 2:1 (koniec)
Polonia B. – ŁKS II 2:1 (koniec)
Lech II Poznań
0:4 (0:1)
Pogoń Siedlce
Niedziela 17.09.2023, 12:00 • Stadion Akademii KKS Lech Poznań, Wronki • 2. Liga • 9. kolejka

61
    Gol dla Pogoni Siedlce!
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa LUKÁŠ HRNČIAR.

Do futbolówki ustawionej na 11. metrze podbiega Słowak LUKÁŠ HRNČIAR i pewnym uderzeniem nisko po ziemi w lewą stronę bramki trafia do siatki podwyższając prowadzenie gości na 4:0!

48
    Strzelcem bramki CEZARY DEMIANIUK.

Świetne wejście przyjezdnych w drugą połowę i kolejne trafienie. Centrował teraz z lewej flanki Krystian Miś pod nogi CEZAREGO DEMIANIUKA, a ten w dobrej sytuacji trafia do bramki rywali na 3:0!

46
    Strzelcem bramki PIOTR PYRDOŁ.

Ależ wejście w tę połowę gości! Na prawej flance z piłką znalazł się Damian Szuprytowski, który zagrał do Cezarego Demianiuka. Ten dośrodkował po ziemi do PIOTRA PYRDOŁA, który uderzył, ale jego próbę blokował jeden z obrońców Lecha II Poznań. Po chwili kiedy wydawało się, że jest już po wszystkim ponownie zagrywał Szuprytowski i już w tej sytuacji PIOTR PYRDOŁ trafia w samo okienko bramki rywali!

32
    Strzelcem bramki DAMIAN SZUPRYTOWSKI.

Świetna akcja gości! Przytrzymał piłkę przy nodze Piotr Pyrdoł i zagrał do wybiegającego na pozycję DAMIANA SZUPRYTOWSKIEGO, a ten w fenomenalnym stylu wbiega w pole karne gospodarzy z dużą łatwością pomiędzy dwoma obrońcami poznańskiego Lecha II i w sytuacji sam na sam z bramkarzem uderza prosto do siatki tuż nad nim i wyprowadza Pogoń Siedlce na prowadzenie 1:0. Wcześniej fatalnie stracił posiadanie piłki Maciej Orłowski i mamy debiutanckiego gola tego piłkarza dla przyjezdnych!

Adam Ka

Gole: 32. Szuprytowski, 46. Pyrdoł, 48. Demianiuk, 61. Hrnčiar (kar.)

Kartki:   23. Kukułka (LP2), 26. Tudruj (LP2)

Posiadanie piłki: 49 % : 51 %.
    Strzały celne: 2:18. Strzały niecelne: 0:8. Rzuty rożne: 5:9. Spalone: 0:3. Foule: 12:15.
    Lech II Poznań: Pruchniewski – Orłowski, Wichtowski, Tudruj, Kukułka, Niedzielski (59. Kornobis), Nadolski (71. Juszczyk), Dziuba (56. Żołądź), Lisman (56. Wolski), Pacławski, Pawłowski (C) (56. Cywka).

Zmiany: Stachowiak – Olejnik.

Trener: Artur Węska.

Pogoń Siedlce: Burek – Lewandowski (C), R. Majewski, Misiak (67. Myszkowski), Szuprytowski, Miś, Burka (74. Dzięcioł), Sinior, Pyrdoł (74. Babor), Hrnčiar (67. Wicenciak), Demianiuk (61. Nowak).

Zmiany: Kowynia – Derlatka, Okusami, M. Majewski.

Trener: Marek Brzozowski.

Sędzia główny: Mateusz Piszczelok (Katowice).
    Sędzia liniowy 1: Daniel Wiejowski.