Olimpia E. – ŁKS II 1:3 (koniec) | Skra – Zagłębie II 2:1 (koniec) | Kotwica – Pogoń Sdl. 2:2 (koniec)
Kotwica Kołobrzeg
2:2 (1:1)
Pogoń Siedlce
Piątek 05.04.2024, 20:45 • Stadion Miejski, Kołobrzeg • 2. Liga • 27. kolejka

Cześć! Mecz startuje o 20:45.
    Ustawienie Kotwicy Kołobrzeg

Ostatnie przygotowania do rozpoczęcia spotkania w Kołobrzegu.

Konfrontacja rozpocznie się z opóźnieniem, skoro zawodników obu zespołów nie ma jeszcze na boisku.

Drużyny wyszły z szatni na boisko.

1
    Mecz rozpoczęty.

2
    Kotwica Kołobrzeg w białych koszulkach, a do tego w błękitnych spodenkach i getrach. Z kolei Pogoń Siedlce w czerwono-czarnych strojach.

3
    Radzi sobie Pogoń Siedlce pod naporem pressingu podopiecznych Macieja Bartoszka.

4
    Gol dla Pogoni Siedlce!
    Gola strzelił ERNEST DZIĘCIOŁ!

Pogoń potwierdziła wysoką formę już w 4. minucie golem na 1:0. Siedlczanie po raz pierwszy w meczu pojawili się na połowie przeciwnika i wywalczyli tam dla siebie rzut wolny. Po głębokim dośrodkowaniu Ernest Dzięcioł urwał się Michałowi Kozajdzie i strzelił z bliska do bramki Krystiana Michalskiego. Pogubiła się obrona z Kołobrzegu i już musiała odrabiać stratę.

5
    Spokojne odegranie Krystiana Misia do własnego bramkarza po dośrodkowaniu w pole karne Pogoni Siedlce.

6
    W 6. minucie pierwsza interwencja Jakuba Burka. To on uchronił Pogoń Siedlce przed wyrównaniem po zagraniu z ostrego kąta Olafa Nowaka. Kotwica Kołobrzeg musiała zadowolić się wywalczeniem rzutu rożnego.

7
    Kołobrzeżanie bez efektu bramkowego na połowie przeciwnika.
    Ernest Dzięcioł i 1:0 dla Pogoni Siedlce!

9
    Potężna ulewa ponad stadionem. Przeszkadza głównie zawodnikom, ponieważ trybuny w Kołobrzegu są zadaszone.

10
    Interwencje obrońców po dośrodkowaniach po obu stronach stadionu.

11
    Kolejna próba doprowadzenia do remisu w wykonaniu Olafa Nowaka. Nie pozwala na to niezmiennie Jakub Burek.

12
    Rozegranie zespołu Macieja Bartoszka z udziałem wycofanego do drugiej linii Jonathana Juniora.

13
    Niebezpieczne zderzenie Ernesta Dzięcioła z Leonem Krekoviciem.

14
    Gra wznowiona, a nasiąknięte boisko sprzyja broniącemu zespołowi z województwa mazowieckiego.

15
    Dynamiczny kwadrans meczu za drużynami.

16
    Przypomniała o sobie w ofensywie Pogoń Siedlce i wypracowała dla siebie korner. Za jego wykonanie zabrał się Damian Szuprytowski.

18
    W ostatnim momencie zostało poskromione podanie rozpędzonego Damiana Szuprytowskiego w kierunku centralnie ustawionego Damiana Nowaka.

20
    Gra przerwana po dośrodkowaniu w pobliże bramki Jakuba Burka. Prawdopodobnie na wcześniejszym etapie ataku zawodnik Kotwicy Kołobrzeg znajdował się na nieznacznym spalonym.

22
    Kolejne celne uderzenie i poradził sobie z nim Jakub Burek. Wcześniejsze próby pokonania bramkarza Pogoni Siedlce były bardziej niebezpieczne.

23
    Uspokoiła się gra, a Pogoń Siedlce ustawiona w komplecie na własnej połowie boiska.

24
    Wygląda na to, że podopieczni Marka Brzozowskiego kontrolują sytuację na murawie.

27
    W ostatnim momencie interweniował Michał Kozajda i nie pozwolił na zakończenie szybkiego ataku Pogoni Siedlce strzałem.

28
    Przerwa w grze jest spowodowana kolejnym urazem Ernesta Dzięcioła.

29
    Prawdopodobnie będzie zmiana za kontuzjowanego Ernesta Dzięcioła.

29
    Pogoń Siedlce dokonuje zmiany:
    Dzięcioł opuszcza boisko a pojawia się na nim R. Majewski.

30
    Kotwica Kołobrzeg nie radzi sobie po dośrodkowaniach z rzutów rożnych oraz wolnych w jej pole karne.

31
    Ostre przewinienie na Zvonimirze Petroviciu na połowie kołobrzeżan, ale nie ma napomnienia żółtym kartonikiem.

32
    Jonathan Junior przebijał się na boku boiska bez powodzenia. Blisko linii pola karnego piłka trafiła w posiadanie Pogoni Siedlce.

33
    Kotwica Kołobrzeg wróciła do ataku pozycyjnego, którego prowadzenie sprawia dużo problemów podopiecznym Macieja Bartoszka.

34
    Przerwa w grze po dotknięciu piłką sędziego.

35
    Problem gospodarzy z kreowaniem sytuacji podbramkowych.

36
    Spadła jakość widowiska i to zdecydowanie.

37
    Dwóm gospodarzom nie udało się wykończyć strzałem groźnego dośrodkowania w pole karne Pogoni Siedlce.

38
    Mocne zagranie z rzutu wolnego prosto w bramkę Pogoni Siedlce. Nie do pokonania od początku spotkania jest Jakub Burek!

39
    Gol dla Kotwicy!
    Gola strzelił MICHAŁ KOZAJDA!

Kotwica stwarzała sobie szanse na doprowadzenie do remisu 1:1 i zrobiła to w 39. minucie. Michał Kozajda odnalazł się najlepiej pod bramką i po dośrodkowaniu pokonał Jakuba Burka. Wcześniej bramkarz Pogoni Siedlce rozprawił się z czterema strzałami celnymi, ale po kolejnym musiał sięgnąć po piłkę do siatki.

40
    Pozostało pięć minut do zakończenia regulaminowego czasu w pierwszej połowie spotkania.

42
    Szansa na zdobycie prowadzenia z rzutu rożnego przez gospodarzami.

43
    Po dośrodkowaniu niewiele zabrakło do oddania uderzenia Jonathanowi Juniorowi.

44
    Ostatnie szanse na poprawienie wyniku w pierwszej połowie spotkania.

45
    Doliczone dwie minuty.

45+2
    Już w doliczonym czasie jeszcze jedna interwencja Jakuba Burka, który nie pozwolił na odwrócenie wyniku rozpędzonemu Leonowi Krekoviciowi!

45+2
    1. połowa zakończona.

Po nieco ponad 45 minutach remis 1:1 w Kołobrzegu. Kotwica odebrała prowadzenie gościom i obu zespołom równie blisko i daleko do odniesienia zwycięstwa.

Czekamy na wznowienie meczu po przerwie.
    Remis po pierwszej połowie

46
    2. połowa rozpoczęta.

47
    Po nieudanym ataku gospodarzy wznowienie od bramki zostało przyznane Pogoni Siedlce.

48
    W ostatnim momencie uciekła piłka zawodnikom atakującym.

49
    Gra została przerwana przez sędziego z powodu przewinienia Tomasza Wełny na wysokości koła środkowego boiska. Rozmowa wychowawcza Łukasza Karskiego z rozgorączkowanymi zawodnikami.

51
    Poradzili sobie gospodarze z dośrodkowaniem Cezarego Demianiuka w kierunku Damiana Szuprytowskiego.

52
    Rzut wolny prawie na linii pola karnego Kotwicy Kołobrzeg!

53
    Pogoń Siedlce długo przymierzała się do wykonania rzutu wolnego w bardzo dogodnym miejscu boiska. Ostatecznie próba zdobycia prowadzenia przez Damiana Szuprytowskiego została zablokowana przez stojącego w murze Zvonimira Petrovicia. Całe zamieszanie wyjaśnił chwytem Krystian Michalski.

54
    Dla odmiany od rzutu wolnego blisko pola karnego przeciwnika drużyna znad morza.

56
    Również Kotwica Kołobrzeg nie wykorzystała sposobności do zdobycia gola z rzutu wolnego. Uderzenie Michała Cywińskiego okazało się zbyt wysokie.

58
    Nieudana wymiana podań Pogoni Siedlce z wykorzystaniem Cezarego Demianiuka.

59
    Mnożą się przewinienia, ale nie ma napomnienia żółtym kartonikiem od Łukasza Karskiego.

60
    Godzina meczu za drużynami.

61
    Gola strzelił TAFARA MADEMBO!

Kotwica Kołobrzeg na prowadzeniu po odwróceniu wyniku! Tafara Madembo wparował w pole karne Pogoni Siedlce i dostał podanie w tempo od Olafa Nowaka. W sytuacji sam na sam nie spanikował i wykonał podcinkę prosto do siatki obok bezradnego Jakuba Burka. Gospodarze mają czego bronić!

62
    Teraz to przyjezdni muszą szukać swoich szans na poprawienie wyniku.

64
    Nieudana akcja indywidualna Jonathana Juniora na połowie przeciwnika.

65
    Gola strzelił CEZARY DEMIANIUK!

I Kotwica nie zdała testu z utrzymania prowadzenia. Już w 65. minucie Cezary Demianiuk oddał strzał z bliska do bramki po dośrodkowaniu Titusa Milasiusa. Akcja Pogoni została przeprowadzona bezkarnie przez centrum boiska z wykorzystaniem Przemysława Misiaka, a obrona Kotwicy była bierna na każdym etapie. Wściekły Krystian Michalski aż kopnął wymownie w słupek.

67
    Niebawem zmiany w zespole z Siedlec.

68
    Nowak opuszcza boisko a pojawia się na nim Walczak.

68
    Milasius opuszcza boisko a pojawia się na nim Bujalski.

68
    Karwot opuszcza boisko a pojawia się na nim Hrnciar.

70
    Filipe Oliveira podsumował akcję Kotwicy Kołobrzeg niedokładnym strzałem.

71
    Kotwica Kołobrzeg dokonuje zmiany:
    Oliveira opuszcza boisko a pojawia się na nim Stasiak.

72
    Lukas Hrnciar miał ochotę na oddanie strzału z bliska do bramki przeciwnika. Niewiele brakowało mu do dosięgnięcia futbolówki.

74
    Szansa na zagrożenie gospodarzom dalekim wrzutem z autu Przemysława Misiaka.

75
    Poprzeczka! Potężne uderzenie i niewiele brakowało Pogoni Siedlce do odzyskania prowadzenia. Tylko odrobina więcej dokładności i Kotwica Kołobrzeg ponownie miałaby wielki problem do rozwiązania.

76
    Przewinienie zawodnika broniącego kilkanaście metrów od narożnika pola karnego kołobrzeżan.

78
    Problem ze zdrowiem Krystiana Misia i to najpewniej za niego będzie ostatnia zmiana w Pogoni Siedlce.

78
    Miś opuszcza boisko a pojawia się na nim Derlatka.

79
    Hubert Derlatka zameldował się na boisku mocnym strzałem z kilkunastu metrów w rękawice Krystiana Michalskiego.

80
    Powinno być lepsze uderzenie Michała Cywińskiego! Poradził sobie przyjęciem z przeciwnikiem i miał trochę czasu na przymierzeniem. Tymczasem posłał piłkę ponad poprzeczkę.

80
    Petrović opuszcza boisko a pojawia się na nim Murawski.

80
    Kreković opuszcza boisko a pojawia się na nim Kaczmarek.

82
    Kolejne uderzenie w obramowanie bramki Kotwicy Kołobrzeg! Cezary Bujalski złożył się do spektakularnej przewrotki i centymetrów zabrakło mu do zdobycia gola. Słupek!

85
    Rozpędził się Cezary Demianiuk, ale na nasiąkniętej wodą murawie wpadł na bramkarza z Kołobrzegu.

86
    Coraz mniej szans na poprawienie wyniku.

87
    Kotwica Kołobrzeg nie poradziła sobie z wprowadzeniem piłki na połowę przeciwnika.

88
    Przebudziła się Kotwica Kołobrzeg do jeszcze jednego natarcia.

89
    Aron Stasiak nie wyprzedził innego zmiennika Huberta Derlatki i nie zdążył do piłki po dośrodkowaniu.

89
    Ile dodatkowych minut od sędziego?

90
    Doliczone minimum trzy minuty do regulaminowego czasu.

90+1
    Kołobrzeżanie nie doczekali się przyznania im rzutu karnego, pomimo protestów w dwóch sytuacjach.

90+3
    Dawid Burka napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie w doliczonym czasie.

90+4

Konfrontacja kandydatów do awansu zakończyła się remisem 2:2. Obu zespołom nie udało się utrzymać prowadzenia i podzieliły się punktami.

Posiadanie piłki: 57% : 43%.
    Strzały celne: 7:4.
    Strzały niecelne: 5:5.
    Rzuty rożne: 6:2.
    Spalone: 1:1.
    Foule: 15:20.

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (22:44:18)

Gole: 39. Kozajda, 61. Madembo – 4. Dzięcioł, 65. Demianiuk

Kartki:   90+3. Burka (SDL)

Posiadanie piłki: 57 % : 43 %.
    Strzały celne: 7:4. Strzały niecelne: 5:5. Rzuty rożne: 6:2. Spalone: 1:1. Foule: 15:20.
    Kotwica Kołobrzeg: Michalski – Kosakiewicz, Kozajda, Wełna, Madembo, Oliveira (71. Stasiak), Petrović (80. Murawski), Cywiński, Kreković (80. Kaczmarek), Nowak, Jonathan Junior.

Zmiany: Kozioł – Pytlewski, Kort, Kaczmarek, Stasiak, Murawski, Dampc, Bytkowski, Witasik.

Trener: Maciej Bartoszek

Pogoń Siedlce: Burek – Misiak, Szuprytowski, Nowak (68. Walczak), Miś (78. Derlatka), Burka, Sinior, Milasius (68. Bujalski), Dzięcioł (29. R. Majewski), Karwot (68. Hrnciar), Demianiuk.

Zmiany: Szatkowski – R. Majewski, Bogusiewicz, Bujalski, Derlatka, Okusami, Hrnciar, Walczak, Wicenciak.

Trener: Marek Brzozowski

Sędziowie: Łukasz Karski (Słupsk)