Olimpia E. – ŁKS II 1:3 (koniec) | Skra – Zagłębie II 2:1 (koniec) | Kotwica – Pogoń Sdl. 2:2 (koniec)
Kotwica Kołobrzeg
2:2 (1:1)
Pogoń Siedlce
Piątek 05.04.2024, 20:45 • Stadion Miejski, Kołobrzeg • 2. Liga • 27. kolejka

90+3
    Dawid Burka napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie w doliczonym czasie.

82
    Kolejne uderzenie w obramowanie bramki Kotwicy Kołobrzeg! Cezary Bujalski złożył się do spektakularnej przewrotki i centymetrów zabrakło mu do zdobycia gola. Słupek!

80
    Kotwica Kołobrzeg dokonuje zmiany:
    Kreković opuszcza boisko a pojawia się na nim Kaczmarek.

80
    Petrović opuszcza boisko a pojawia się na nim Murawski.

80
    Powinno być lepsze uderzenie Michała Cywińskiego! Poradził sobie przyjęciem z przeciwnikiem i miał trochę czasu na przymierzeniem. Tymczasem posłał piłkę ponad poprzeczkę.

78
    Pogoń Siedlce dokonuje zmiany:
    Miś opuszcza boisko a pojawia się na nim Derlatka.

75
    Poprzeczka! Potężne uderzenie i niewiele brakowało Pogoni Siedlce do odzyskania prowadzenia. Tylko odrobina więcej dokładności i Kotwica Kołobrzeg ponownie miałaby wielki problem do rozwiązania.

71
    Oliveira opuszcza boisko a pojawia się na nim Stasiak.

68
    Karwot opuszcza boisko a pojawia się na nim Hrnciar.

68
    Milasius opuszcza boisko a pojawia się na nim Bujalski.

68
    Nowak opuszcza boisko a pojawia się na nim Walczak.

65
    Gol dla Pogoni Siedlce!
    Gola strzelił CEZARY DEMIANIUK!

I Kotwica nie zdała testu z utrzymania prowadzenia. Już w 65. minucie Cezary Demianiuk oddał strzał z bliska do bramki po dośrodkowaniu Titusa Milasiusa. Akcja Pogoni została przeprowadzona bezkarnie przez centrum boiska z wykorzystaniem Przemysława Misiaka, a obrona Kotwicy była bierna na każdym etapie. Wściekły Krystian Michalski aż kopnął wymownie w słupek.

61
    Gol dla Kotwicy!
    Gola strzelił TAFARA MADEMBO!

Kotwica Kołobrzeg na prowadzeniu po odwróceniu wyniku! Tafara Madembo wparował w pole karne Pogoni Siedlce i dostał podanie w tempo od Olafa Nowaka. W sytuacji sam na sam nie spanikował i wykonał podcinkę prosto do siatki obok bezradnego Jakuba Burka. Gospodarze mają czego bronić!

53
    Pogoń Siedlce długo przymierzała się do wykonania rzutu wolnego w bardzo dogodnym miejscu boiska. Ostatecznie próba zdobycia prowadzenia przez Damiana Szuprytowskiego została zablokowana przez stojącego w murze Zvonimira Petrovicia. Całe zamieszanie wyjaśnił chwytem Krystian Michalski.

45+2
    Już w doliczonym czasie jeszcze jedna interwencja Jakuba Burka, który nie pozwolił na odwrócenie wyniku rozpędzonemu Leonowi Krekoviciowi!

39
    Gola strzelił MICHAŁ KOZAJDA!

Kotwica stwarzała sobie szanse na doprowadzenie do remisu 1:1 i zrobiła to w 39. minucie. Michał Kozajda odnalazł się najlepiej pod bramką i po dośrodkowaniu pokonał Jakuba Burka. Wcześniej bramkarz Pogoni Siedlce rozprawił się z czterema strzałami celnymi, ale po kolejnym musiał sięgnąć po piłkę do siatki.

38
    Mocne zagranie z rzutu wolnego prosto w bramkę Pogoni Siedlce. Nie do pokonania od początku spotkania jest Jakub Burek!

29
    Dzięcioł opuszcza boisko a pojawia się na nim R. Majewski.

6
    W 6. minucie pierwsza interwencja Jakuba Burka. To on uchronił Pogoń Siedlce przed wyrównaniem po zagraniu z ostrego kąta Olafa Nowaka. Kotwica Kołobrzeg musiała zadowolić się wywalczeniem rzutu rożnego.

4
    Gola strzelił ERNEST DZIĘCIOŁ!

Pogoń potwierdziła wysoką formę już w 4. minucie golem na 1:0. Siedlczanie po raz pierwszy w meczu pojawili się na połowie przeciwnika i wywalczyli tam dla siebie rzut wolny. Po głębokim dośrodkowaniu Ernest Dzięcioł urwał się Michałowi Kozajdzie i strzelił z bliska do bramki Krystiana Michalskiego. Pogubiła się obrona z Kołobrzegu i już musiała odrabiać stratę.

Gole: 39. Kozajda, 61. Madembo – 4. Dzięcioł, 65. Demianiuk

Kartki:   90+3. Burka (SDL)

Posiadanie piłki: 57 % : 43 %.
    Strzały celne: 7:4. Strzały niecelne: 5:5. Rzuty rożne: 6:2. Spalone: 1:1. Foule: 15:20.
    Kotwica Kołobrzeg: Michalski – Kosakiewicz, Kozajda, Wełna, Madembo, Oliveira (71. Stasiak), Petrović (80. Murawski), Cywiński, Kreković (80. Kaczmarek), Nowak, Jonathan Junior.

Zmiany: Kozioł – Pytlewski, Kort, Kaczmarek, Stasiak, Murawski, Dampc, Bytkowski, Witasik.

Trener: Maciej Bartoszek

Pogoń Siedlce: Burek – Misiak, Szuprytowski, Nowak (68. Walczak), Miś (78. Derlatka), Burka, Sinior, Milasius (68. Bujalski), Dzięcioł (29. R. Majewski), Karwot (68. Hrnciar), Demianiuk.

Zmiany: Szatkowski – R. Majewski, Bogusiewicz, Bujalski, Derlatka, Okusami, Hrnciar, Walczak, Wicenciak.

Trener: Marek Brzozowski

Sędziowie: Łukasz Karski (Słupsk)