1. FC Nurnberg – Hertha 2:2 (koniec) | Borussia D. – Braunschweig 2:1 (koniec)
1. FC Nurnberg
2:2 (1:0)
Hertha Berlin
Niedziela 18.08.2013, 15:30 • Grundig-Stadion (Nürnberg) • Niemiecka Bundesliga

Norymberga remisuje 2-2 po bardzo ciekawym meczu z Herthą Berlin! MVP meczu wybieram Ginczka, który zaliczył wspaniałą asystę przy golu Drmicia, a także wywalczył rzut wolny, po którym Kiyotake zdobył bramkę! Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne w lajfy.com! (17:20:02)

90+1
    Langkamp wyjaśnia sytuację w polu karnym.

Minuta doliczona do dzisiejszego spotkania.

89
    Gol dla Norymbergi!
    Znakomite uderzenie KIYOTAKE! Japończyk dokładnie przymierzył na bramkę Krafta i zdobył pięknego gola!

88
    Rzut wolny dla Norymbergi blisko pola karnego przeciwnika. Faulowany był Ginczek.

88
    Drużyna gości zamknięta na własnej połowie!

86
    Doskonała wrzutka Kiyotake w pole karne do Ginczka, ten jednak był w trudnej sytuacji i nie zdołał dokładniej przymierzyć na bramkę Krafta.

84
    Od bramki grę wznowi Schäfer.

83
    Zmiana w drużynie Hertha Berlin: z boiska schodzi Baumjohann, na boisku pojawia się Brooks.

82
    Faulowany Drmic z boku pola karnego.

81
    A jednak nie! Tym razem obyło się bez kar indywidualnych.

80
    Kolejny raz na boisku wrze! Posypią się kartki?! Na murawie leży Ginczek!

78
    Gol dla Herthy!
    Pewnie wykonany rzut karnego przez RONNY'EGO!

77
    Pinola fauluje Baumjohanna i arbiter dyktuje rzut karny!

77
    Rzut karny dla Herthy!

75
    Kwadrans do końca meczu. Obie ekipy od kilku minut nie stworzyły sobie żadnej okazji na zdobycia gola.

72
    Goście utrzymują się przy piłce.

71
    Zmiana w drużynie 1. FC Nürnberg: z boiska schodzi Stark, na boisku pojawia się Esswein.

71
    Chandler ukarany kartką za faul na Ben-Hatirze.

69
    Stark ukarany za niebezpieczny faul w nogi rywala.

68
    Dobra interwencja Krafta.

66
    Zmiana w drużynie Hertha Berlin: z boiska schodzi Allagui, na boisku pojawia się Wagner.

66
    Zmiana w drużynie Hertha Berlin: z boiska schodzi Janker, na boisku pojawia się Ronny.

65
    Dobrze powstrzymany Ginczek i z kontrą ruszają goście!

64
    Zmiana w drużynie 1. FC Nürnberg: z boiska schodzi Mak, na boisku pojawia się Frantz.

62
    Hertha miała kolejną okazję na zdobycie gola, jednak wspaniale w sytuacji sam na sam broni Schäfer!

61
    Niesamowity gol! Bowiem POGATETZ niefortunnie umieszcza piłkę w własnej bramce!

60
    Zablokowane bezpośrednie uderzenie z rzutu wolnego Ben-Hatiry.

59
    Będzie rzut wolny dla Herthy, bowiem faulowany był Ramos.

58
    Zmiana w drużynie 1. FC Nürnberg: z boiska schodzi Feulner, na boisku pojawia się Chandler.

57
    Korner dla Herthy.

56
    Przygotowana jest zmiana w zespole gospodarzy.

55
    Zamieszanie w polu karnym Norymbergi – ostatecznie jednak radzą sobie defensorzy.

54
    Cóż za okazja dla Herthy! Feulner w ostatniej chwili przyblokował strzał Lustenbergera! Znakomita interwencja!

53
    Żółtą kartką ukarani Pinola i Baumjohann.

53
    Małe zamieszanie na boisku. Posypią się kartki!

52
    Akcję tworzą gospodarze dzisiejszego meczu.

51
    Dośrodkowanie Kiyotake na piąty metr – tam z pola bramkowego wyszedł Kraft i złapał piłkę.

51
    Dobrze Ginczek ruszył lewą flanką i wywalczył korner dla swojej drużyny.

49
    Dobre dośrodkowanie z lewej flanki w pole karne i Ramos główkuje obok słupka!

48
    Dobrze wywalczył piłkę Ginczek.

46
    Obie drużyny przystąpiły do drugiej połowy bez zmian w składzie.

46

Piłkarze wracają na murawę.

Norymberga po golu z końcówki pierwszej połowy prowadzi 1-0 z Herthą Berlin. Za kwadrans początek drugiej połowy na którą zapraszam.

60 sekund dłużej potrwa pierwsza połowa.

45
    Dobre zachowanie Hollanda, który wywalczył aut dla swojej drużyny.

44
    Kolejne akcje tworzą gospodarze...

42
    Rzut wolny dla Herthy z boku pola karnego. Pinola faulował przeciwnika.

41
    Dobry odbiór zaprezentował nam właśnie Hosogai,

40
    Znakomita akcja Norymbergi! Znakomicie Ginczek zagrał piłkę do DRMICIA, który umieścił piłkę obok bezradnego Krafta!

39
    Przy piłce utrzymują się gospodarze.

37
    Znakomita kontra gości! Ben-Hatira wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale górą golkiper Norymbergi.

36
    Korner dla Norymbergi. Tam jednak strzał Ginczka został zablokowany.

35
    Feulner wydaje się, że był faulowany przed polem karnym przeciwnika, jednak sędzia Winkmann pozostał niewzruszony.

33
    Niesamowita interwencja Feulnera, który w ostatniej chwili czystym wślizgiem zażegnał niebezpieczeństwo we własnym polu karnym!

33
    Fatalna strata Maka na rzecz Hosogaia.

32
    Faulowany Kiyotake i Pekarík ogląda kartkę.

31
    Uderzenie Maka lewą nogą z linii pola karnego – Kraft pewnie łapie piłkę.

28
    Ostre wejście w nogi przeciwnika i Feulner ogląda kartkę. Dodatkowo Hertha ma rzut wolny.

26
    Ramos w momencie podania był na ofsajdzie.

25
    Niecelne uderzenie z dystansu Pinoli.

23
    Kiyotake w pole karne, ale piłkę na korner wybija jeden z zawodników gości.

22
    Kolejny rzut wolny dla Norymbergi. Gospodarze są co raz bliżsi zdobycia gola!

21
    Słupek! Znakomita główka Ginczka, jednak piłka zatrzymała się na słupku!

20
    Faulowany Pinola i będzie okazja na dobre dośrodkowanie w pole karne.

19
    Zablokowany strzał Maka. To mogła być znakomita akcja.

18
    Znakomite dośrodkowanie do Ramosa, jednak źle złożył się do strzału i nie trafił w światło bramki.

15
    Niezła wrzutka Kiyotake w pole karne – piłkę wybija Lustenberger, kolejny korner.

14
    Rzut wolny dla gospodarzy – Kiyotake wrzucił piłkę w pole karne, tam z bramki wyszedł Kraft i sparował piłkę na korner.

13
    Ben-Hatira fauluje Feulnera w walce o piłkę. Od rzutu wolnego z własnej połowy zaczną gospodarze.

12
    Hertha powoli konstruuje akcję.

11
    Dobra kontra Maka lewą flanką, ale źle wrzucił piłkę w pole karne.

10
    Od autu wznowią gospodarze – podopieczni Luhukaya stosują wysoki pressing.

9
    Kolejny rzut wolny dla Herthy. Dobre uderzenie Ben-Hatiry bezpośrednio z rzutu wolnego, ale niecelnie.

9
    Dabanli ukarany kartką za przerwanie dobrze zapowiadającej się akcji Herthy.

7
    Dobrze ustawiony Langkamp przerywa kontrę Norymbergi.

6
    I mamy korner dla zespołu z Berlina.

6
    Rzut wolny dla Herthy z okolic pola karnego przeciwnika.

4
    Hosogai ostro poturbował Schäfera w walce o górną piłkę.

3
    Za mocne podanie do Ben-Hatiry.

2
    Spokojnie rozpoczęli drużyna gospodarzy.

1
    Mecz się właśnie rozpoczął..

1. FC Nürnberg: Schäfer – Pinola, Pogatetz, Dabanli, Feulner, Balitsch, Kiyotake, Mak, Stark, Ginczek, Drmic.

Hertha Berlin: Kraft – Langkamp, Janker, Pekarík, Baumjohann, Hosogai, Ben-Hatira, Lustenberger, Holland, Allagui, Ramos

Sędziowie: G. Winkmann – M. Borsch, F. Assmuth – T. Schiffner.

Mecz zapowiada się bardzo ciekawie i zapraszamy do śledzenia relacji na lajfy.com

W 3. kolejce gracze dzisiejszych gospodarzy podejmą na Allianz Arenie Bayern Monachium co oznacza, że w dzisiejszym spotkaniu muszą walczyć o cenne punkty.

W pierwszej kolejce zespół dzisiejszych gospodarzy zaledwie zremisował 0:0 z Hoffenheim. Z kolei Hertha rozbiła 6:1 Eintracht Frankfurt notując świetny powrót do najwyższej klasy rozgrywkowej.

W spotkaniu 2. kolejki niemieckiej Bundesligi FC Nürnberg podejmie na własnym obiekcie Herthe Berlin.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:30.