1. FC Nurnberg – Hertha 2:2 (koniec) | Borussia D. – Braunschweig 2:1 (koniec)
Hertha Berlin
Niedziela 18.08.2013, 15:30 • Grundig-Stadion (Nürnberg) • Niemiecka Bundesliga

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:30.

W spotkaniu 2. kolejki niemieckiej Bundesligi FC Nürnberg podejmie na własnym obiekcie Herthe Berlin.

W pierwszej kolejce zespół dzisiejszych gospodarzy zaledwie zremisował 0:0 z Hoffenheim. Z kolei Hertha rozbiła 6:1 Eintracht Frankfurt notując świetny powrót do najwyższej klasy rozgrywkowej.

W 3. kolejce gracze dzisiejszych gospodarzy podejmą na Allianz Arenie Bayern Monachium co oznacza, że w dzisiejszym spotkaniu muszą walczyć o cenne punkty.

Mecz zapowiada się bardzo ciekawie i zapraszamy do śledzenia relacji na lajfy.com

1. FC Nürnberg: Schäfer – Pinola, Pogatetz, Dabanli, Feulner, Balitsch, Kiyotake, Mak, Stark, Ginczek, Drmic.

Hertha Berlin: Kraft – Langkamp, Janker, Pekarík, Baumjohann, Hosogai, Ben-Hatira, Lustenberger, Holland, Allagui, Ramos

Sędziowie: G. Winkmann – M. Borsch, F. Assmuth – T. Schiffner.

1
    Mecz się właśnie rozpoczął..

2
    Spokojnie rozpoczęli drużyna gospodarzy.

3
    Za mocne podanie do Ben-Hatiry.

4
    Hosogai ostro poturbował Schäfera w walce o górną piłkę.

6
    Rzut wolny dla Herthy z okolic pola karnego przeciwnika.

6
    I mamy korner dla zespołu z Berlina.

7
    Dobrze ustawiony Langkamp przerywa kontrę Norymbergi.

9
    Dabanli ukarany kartką za przerwanie dobrze zapowiadającej się akcji Herthy.

9
    Kolejny rzut wolny dla Herthy. Dobre uderzenie Ben-Hatiry bezpośrednio z rzutu wolnego, ale niecelnie.

10
    Od autu wznowią gospodarze – podopieczni Luhukaya stosują wysoki pressing.

11
    Dobra kontra Maka lewą flanką, ale źle wrzucił piłkę w pole karne.

12
    Hertha powoli konstruuje akcję.

13
    Ben-Hatira fauluje Feulnera w walce o piłkę. Od rzutu wolnego z własnej połowy zaczną gospodarze.

14
    Rzut wolny dla gospodarzy – Kiyotake wrzucił piłkę w pole karne, tam z bramki wyszedł Kraft i sparował piłkę na korner.

15
    Niezła wrzutka Kiyotake w pole karne – piłkę wybija Lustenberger, kolejny korner.

18
    Znakomite dośrodkowanie do Ramosa, jednak źle złożył się do strzału i nie trafił w światło bramki.

19
    Zablokowany strzał Maka. To mogła być znakomita akcja.

20
    Faulowany Pinola i będzie okazja na dobre dośrodkowanie w pole karne.

21
    Słupek! Znakomita główka Ginczka, jednak piłka zatrzymała się na słupku!

22
    Kolejny rzut wolny dla Norymbergi. Gospodarze są co raz bliżsi zdobycia gola!

23
    Kiyotake w pole karne, ale piłkę na korner wybija jeden z zawodników gości.

25
    Niecelne uderzenie z dystansu Pinoli.

26
    Ramos w momencie podania był na ofsajdzie.

28
    Ostre wejście w nogi przeciwnika i Feulner ogląda kartkę. Dodatkowo Hertha ma rzut wolny.

31
    Uderzenie Maka lewą nogą z linii pola karnego – Kraft pewnie łapie piłkę.

32
    Faulowany Kiyotake i Pekarík ogląda kartkę.

33
    Fatalna strata Maka na rzecz Hosogaia.

33
    Niesamowita interwencja Feulnera, który w ostatniej chwili czystym wślizgiem zażegnał niebezpieczeństwo we własnym polu karnym!

35
    Feulner wydaje się, że był faulowany przed polem karnym przeciwnika, jednak sędzia Winkmann pozostał niewzruszony.

36
    Korner dla Norymbergi. Tam jednak strzał Ginczka został zablokowany.

37
    Znakomita kontra gości! Ben-Hatira wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale górą golkiper Norymbergi.

39
    Przy piłce utrzymują się gospodarze.

40
    Gol dla Norymbergi!
    Znakomita akcja Norymbergi! Znakomicie Ginczek zagrał piłkę do DRMICIA, który umieścił piłkę obok bezradnego Krafta!

41
    Dobry odbiór zaprezentował nam właśnie Hosogai,

42
    Rzut wolny dla Herthy z boku pola karnego. Pinola faulował przeciwnika.

44
    Kolejne akcje tworzą gospodarze...

45
    Dobre zachowanie Hollanda, który wywalczył aut dla swojej drużyny.

60 sekund dłużej potrwa pierwsza połowa.

Norymberga po golu z końcówki pierwszej połowy prowadzi 1-0 z Herthą Berlin. Za kwadrans początek drugiej połowy na którą zapraszam.

Piłkarze wracają na murawę.

46

46
    Obie drużyny przystąpiły do drugiej połowy bez zmian w składzie.

48
    Dobrze wywalczył piłkę Ginczek.

49
    Dobre dośrodkowanie z lewej flanki w pole karne i Ramos główkuje obok słupka!

51
    Dobrze Ginczek ruszył lewą flanką i wywalczył korner dla swojej drużyny.

51
    Dośrodkowanie Kiyotake na piąty metr – tam z pola bramkowego wyszedł Kraft i złapał piłkę.

52
    Akcję tworzą gospodarze dzisiejszego meczu.

53
    Małe zamieszanie na boisku. Posypią się kartki!

53
    Żółtą kartką ukarani Pinola i Baumjohann.

54
    Cóż za okazja dla Herthy! Feulner w ostatniej chwili przyblokował strzał Lustenbergera! Znakomita interwencja!

55
    Zamieszanie w polu karnym Norymbergi – ostatecznie jednak radzą sobie defensorzy.

56
    Przygotowana jest zmiana w zespole gospodarzy.

57
    Korner dla Herthy.

58
    Zmiana w drużynie 1. FC Nürnberg: z boiska schodzi Feulner, na boisku pojawia się Chandler.

59
    Będzie rzut wolny dla Herthy, bowiem faulowany był Ramos.

60
    Zablokowane bezpośrednie uderzenie z rzutu wolnego Ben-Hatiry.

61
    Gol dla Herthy!
    Niesamowity gol! Bowiem POGATETZ niefortunnie umieszcza piłkę w własnej bramce!

62
    Hertha miała kolejną okazję na zdobycie gola, jednak wspaniale w sytuacji sam na sam broni Schäfer!

64
    Zmiana w drużynie 1. FC Nürnberg: z boiska schodzi Mak, na boisku pojawia się Frantz.

65
    Dobrze powstrzymany Ginczek i z kontrą ruszają goście!

66
    Zmiana w drużynie Hertha Berlin: z boiska schodzi Janker, na boisku pojawia się Ronny.

66
    Zmiana w drużynie Hertha Berlin: z boiska schodzi Allagui, na boisku pojawia się Wagner.

68
    Dobra interwencja Krafta.

69
    Stark ukarany za niebezpieczny faul w nogi rywala.

71
    Chandler ukarany kartką za faul na Ben-Hatirze.

71
    Zmiana w drużynie 1. FC Nürnberg: z boiska schodzi Stark, na boisku pojawia się Esswein.

72
    Goście utrzymują się przy piłce.

75
    Kwadrans do końca meczu. Obie ekipy od kilku minut nie stworzyły sobie żadnej okazji na zdobycia gola.

77
    Rzut karny dla Herthy!

77
    Pinola fauluje Baumjohanna i arbiter dyktuje rzut karny!

78
    Pewnie wykonany rzut karnego przez RONNY'EGO!

80
    Kolejny raz na boisku wrze! Posypią się kartki?! Na murawie leży Ginczek!

81
    A jednak nie! Tym razem obyło się bez kar indywidualnych.

82
    Faulowany Drmic z boku pola karnego.

83
    Zmiana w drużynie Hertha Berlin: z boiska schodzi Baumjohann, na boisku pojawia się Brooks.

84
    Od bramki grę wznowi Schäfer.

86
    Doskonała wrzutka Kiyotake w pole karne do Ginczka, ten jednak był w trudnej sytuacji i nie zdołał dokładniej przymierzyć na bramkę Krafta.

88
    Drużyna gości zamknięta na własnej połowie!

88
    Rzut wolny dla Norymbergi blisko pola karnego przeciwnika. Faulowany był Ginczek.

89
    Znakomite uderzenie KIYOTAKE! Japończyk dokładnie przymierzył na bramkę Krafta i zdobył pięknego gola!

Minuta doliczona do dzisiejszego spotkania.

90+1
    Langkamp wyjaśnia sytuację w polu karnym.

Norymberga remisuje 2-2 po bardzo ciekawym meczu z Herthą Berlin! MVP meczu wybieram Ginczka, który zaliczył wspaniałą asystę przy golu Drmicia, a także wywalczył rzut wolny, po którym Kiyotake zdobył bramkę! Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne w lajfy.com! (17:20:02)