Man City – Hull 2:0 (koniec) | Newcastle – Fulham 1:0 (koniec) | Norwich – Southampton 1:0 (koniec)
West Ham – Stoke 0:1 (koniec) | Cardiff – Everton 0:0 (koniec) | Crystal Palace – Sunderland 3:1 (koniec)
Crystal Palace F.C.
3:1 (1:0)
Sunderland A.F.C.
Sobota 31.08.2013, 18:30 • Selhurts Park • Angielska Premier League

Dziękuję za uwagę. Pozdrawia redakcja LAJFY.COM! (20:38:28)

Sunderland również walczył, ale po czerwonej kartce i utracie drugiej bramki goście nie mieli już motywacji do wygrania dzisiejszego spotkania.

Crystal Palace walczył cały mecz o pierwsze ligowe zwycięstwo. Gospodarze wygrali zasłużenie. Pokazali dobry ofensywny futbol.

Graczem meczu GAYLE, który był najaktywniejszym zawodnikiem gospodarzy i wielokrotnie wygrywał sporo indywidualnych pojedynków.

90+2
    Gol dla Crystal Palace!
    Strzelcem bramki STUART O'KEEFE! Fenomenalne uderzenie zawodnika Crystal Palace.

89
    Sędzia przedłużył spotkanie o trzy minuty.

89
    Rzut rożny dla Crystal Palace.

88
    Westwood broni strzał Dikgacoi.

85
    Ciężka próba dla Westwooda. Bramkarz Sunderlandu broni kolejno uderzenia Williamsa, a następnie Wilbrahama.

83
    Wilbraham zmienił Gayle'a.

83
    O'Keefe zmienił Chamakha.

81
    Johnson strzela, ale piłka daleko od bramki Crystal Palace.

79
    Strzelcem bramki DWIGHT GAYLE!

77
    O'Shea ukarany czerwoną kartką za faul w polu karnym.

76
    Mamy rzut karny dla gospodarzy.

75
    Moxey pewnie interweniuje. To była ważna interwencja obrońcy Crystal.

74
    Rzut rożny dla Sunderlandu.

71
    Williams przed szansą. Zawodnik Crystal otrzymał podanie od Chamakha, był w idealnej sytuacji, ale Westwood zdołał go powstrzymać.

69
    Sunderland zdecydowanie dominuje. Rzut rożny dla gości.

67
    Moxey strzela, ale piłka daleko od bramki.

64
    Gol dla Sunderland!
    Strzelcem bramki STEVEN FLETCHER! Asystę zanotował Colback. Dośrodkowanie w pole karne, a do piłki doszedł Fletcher, który kieruje piłkę głową do siatki.

56
    Jedinak strzela z dużej odległości, ale piłka wysoko nad bramką.

55
    Crystal zdecydowanie ustępuje Sunderlandowi w pierwszych minutach drugiej połowy.

54
    Williams zmienił Campana.

52
    Korner dla Crystal Palace.

50
    Fletcher na spalonym, po długim zagraniu Diakite.

49
    Sunderland zdecydowanie lepiej rozgrywa piłkę niż w pierwszej połowie.

47
    Rzut rożny dla gości.

46
    Fletcher zmienił Dong-won.

46

Za nami pierwsza połowa spotkania. Crystal nie może jeszcze dopisać sobie trzech punktów. Zobaczymy, co przyniesie druga połowa spotkania.

45
    Sędzia patrzy na zegarek.

44
    Sędzia przedłużył pierwszą połowę o jedną minutę.

42
    Rzut wolny dla Sunderlandu na połowie Crystal Palace. Piłka dośrodkowana w pole karne została wybita przez obrońców.

40

37
    Gayle przed szansą, ale zatrzymany przez Westwooda.

35
    Puncheon strzela, ale piłka jednak nie trafiła w światło bramki.

32
    Larsson zagrał piłkę w pole karne, ale Speroni nie miał problemu, żeby ją złapać.

30
    Sunderland walczy pod szesnastką Crystal. Będziemy mieli rzut rożny dla gości.

29
    Giaccherini strzela, ale Speroni stanął na wysokości zadania.

27
    Sunderland intensywnie walczy o remis, ale Crystal Palace stopniowo przesuwa się do przodu.

25
    Delaney ukarany żółtą kartką.

23
    Wickham przy piłce, ale próba strzału w jego wykonaniu fatalna.

21
    Diakite strzela głową, ale bardzo niecelnie.

20
    Celustka przedarł się w pole karne. Dong-won nie doszedł do piłki. Rzut wolny dla Sunderlandu.

19
    Goście szukają sposobu, aby podejść pod bramkę Speroniego, ale Crystal trzeba pochwalić za doskonałą organizację gry w defensywie.

17
    Rzut wolny dla gospodarzy.

16
    Rzut rożny dla Sunderlandu, ale wykonany fatalnie. Crystal próbował przeprowadzić kontratak, ale został powstrzymany.

14
    Jedinak faulowany mamy rzut wolny dla gospodarzy na połowie gości.

12
    Sunderland jest wyraźnie zdenerwowany. Crystal Palace ustawił się całym zespołem na własnej połowie.

11
    Wickham dopadł do piłki w okolicach szesnastego metra. Strzał po ziemi zablokował wślizgiem jeden z obrońców.

9
    Strzelcem bramki DANNY GABBIDON! Campana zagrywa z rzutu wolnego, a tam do piłki doszedł Gabbidon, który lekko trąca piłkę głową.

8
    Korner dla gospodarzy.

8
    Strzał Campana po ziemi, Westwood łapie piłkę.

6
    Gayle w starciu z jednym z obrońców upada. Sędzia dyktuje rzut wolny dla gości.

4
    Sunderland szybko rozgrywa piłkę w środkowej strefie boiska, ale Crystal Palace jest doskonale ustawiony w środkowej linii.

3
    Szybka akcja Chamakha, ale zostaje powstrzymany przez Diakite.

2
    Crystal zaczyna bardzo agresywnie.

1
    Rozpoczęli gospodarze.

1
    Mecz się właśnie rozpoczął..

Pora na ostatnie sobotnie spotkanie Premier League.

Crystal Palace F.C.: Speroni – Wychowanek, Moxey, Gabbidon, Delaney – Jedinak, Beczka, Dikgacoi, Chamakh – Gayle, Campana

Sunderland A.F.C: Westwood – Celustka, Diakite, O'Shea, Giaccherini – Colback, Larsson, Johnson, Vaughan – Wickham, Dong-won

Sędziowie: L. Proberts.

Zapraszamy na relację tuż po godzinie 18:00.

Crystal Palace w ostatnim ligowym spotkaniu uległ na własnym boisku Tottenhamowi 1:0, a w czwartej kolejce zmierzy się z Manchesterem United. To wszystko sprawia, że mecz z Sunderlandem daje szansę nawiązania rywalizacji i zapisania pierwszego zwycięstwa na ligowym koncie.

Goście dysponują wyrównanym i solidnym składem. Być może na boisku zobaczymy jutro Ba, szybkiego pomocnika, który w poprzednim sezonie całkiem udanie zaprezentował się na boiskach Premier League.

Rywalizacja zespołów z ligowego ogona będzie o tyle zacięta, że trener gospodarzy Di Canio preferuje ofensywny i odważny styl gry. Nie boi się podejmować śmiałych i ryzykownych decyzji.

Sunderland w obecnym sezonie zgromadził na swoim koncie zaledwie jeden punkcik i w konfrontacji z gospodarzami nastawia się na walkę o pełną pulę.

Spotkanie Crystal Palace z Sunderlandem będzie trzecią próbą zdobycia pierwszych ligowych punktów przez gospodarzy.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:30.