FC Barcelona – Granada 4:0 (koniec) | Sociedad – Celta Vigo 4:3 (koniec) | Almeria – Real Madryt 0:5 (koniec)

Gol dla Barcelony!
    Świetna akcja Barcelony, Sergi Roberto zagrywa na lewo do Fàbregasa, ten centruje do PEDRO, który na wślizgu pakuje piłkę do siatki! 4:0!

88
    Świetna akcja Adamy Traoré, który minął dwóch zawodników Granady i uderzył na bramkę! W ręce Roberto!

83
    Adama Traoré zmienia Neymara na ostatnie kilka minut. To debiut Hiszpana w Primera Division!

80
    Fran Rico fatalnie wybija piłkę wprost pod nogi stojącego na 17. metrze Piqué, który od razu uderza! Kilka metrów obok bramki! Kiks obrońcy Barcelony!

78
    Podwójna zmiana Granady. Ighalo i Buonanotte zmieniają Piti'ego i Brahimi.

77
    Świetne uderzenie z dystansu Piti'ego kapitalnie na korner sparuje Pinto!

75
    Dwie zmiany również w drużynie Barcelony. Za Busquetsa i Sáncheza wchodzą Song i Sergi Roberto.

74
    Riki zmienia El-Arabi'ego w drużynie Granady.

71
    Najpierw świetną okazję mieli goście, Nyom jednak uderzył wprost w Pinto, z kontrą wyszłą Barcelona, Neymar zagrał do ALEXISA SÁNCHEZA, który delikatnym lobem pokonał Roberto! 3:0!

66
    Głupi faul Iturry na Pedro. Pomocnik gości ogląda drugą żółtą kartkę w tym meczu i Barca grać będzie w przewadze przez ostatnie ponad 20 minut.

50
    Roberto wybija piłkę wprost pod nogi osamotnionego na 14. metrze Pedro, który mocno uderza na pustą bramkę! Piłka nad poprzeczką!

43
    Busquets ukarany przez arbitra żółtym kartonikiem.

41
    CESC FÀBREGAS mocnym strzałem w prawy górny róg pokonuje Roberto! 2:0!

40
    Kolejny rzut karny dla Barcelony! Głupie wejście Fran Rico na nogi Iniesty, świetna decyzja arbitra!

31
    Kąśliwe uderzenie Piti'ego świetnie broni Pinto!

28
    Festiwal kartek. Tym razem upomniany kartonikiem żółtego koloru Neymar.

26
    Kolejny kartonik dla zawodnika gości. Tym razem za faul na Neymarze ukarany El-Arabi.

25
    Brzydki faul Iturry i żółta kartka dla pomocnika Granady.

24
    Ależ bomba z dystansu Piti'ego! Piłka odbija się od poprzeczki! Wielki pech gości!

20
    ANDRES INIESTA mocnym strzałem po ziemi w prawy róg pokonuje Roberto! Barca od 20. minuty na prowadzeniu!

19
    Diakhaté ukarany żółtą kartkę za dyskusje z arbitrem.

19
    RZUT KARNY DLA BARCELONY! Foulquier przewracał w polu karnym Fàbregasa!

14
    Roberto! Kapitalna interwencja bramkarza Granady, który ratuje swój zespół przed utratą bramki po strzale zawodnika Barcelony!