Rozwój – MKS Kluczbork 2:2 (koniec) | Ruch Z. – Lechia ZG 0:2 (koniec) | Bytovia – Ostrów Wlkp. 4:1 (koniec)

Gol dla Bytovii!
    Po indywidualnym rajdzie i dośrodkowaniu Baloguna, piłkę do bramki "szczupakiem" trafia SURDYKOWSKI. Piłka po drodze odbiła się jeszcze od słupka !

90
    Sędzia główny dolicza 3 minuty do końca spotkania.

89
    Po raz kolejny z dystansu próbował Wrzesiński, lecz i tym razem lepszy okazał się Oszmaniec będący dziś w świetnej dyspozycji.

88
    Kolejna zmiana w szeregach gospodarzy. W miejsce Kryszaka na boisku pojawia się Kajca.

87
    Na drugą zmiane decyduje się trener Paweł Janas. Na boisku w miejsce Cesarka melduje się Karwat.

84
    Wrzesiński z dystansu, lecz czujnie Oszmaniec.

83
    Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego przez Kryszaka, do piłki najwyżej wyskakuje HIRSZ, który pewnym strzałem głową pokonuje bramkarza gości i podwyższa prowadzenie gospodarzy na 3:1!!!

80
    Kolejna zmiana w drużynie przyjezdnych. W miejsce Krawczyka wchodzi Skrobacz.

78
    Idealne dośrodkowanie z prawej strony Cesarka wprost na głowę Baloguna, którego strzał z najbliższej odległości broni Pawłowski!!! Bramkarz przyjezdnych popisał się w tej sytuacji doskonałym refleksem!

75
    Zmiana również w drużynie gości. W miejsce Szepety pojawił się Wrzesiński.

74
    Pierwsza zmiana w szeregach gospodarzy. W miejsce zmęczonego Michalskiego na boisku pojawia się dynamiczny Nigeryjczyk – Balogun.

72
    Dośrodkowanie Cesarka z prawej flanki i do piłki doskakuje Surdykowski, lecz strzelał nad bramką rywali.

72
    Surdykowski z dystansu i na raty broni Pawłowski!!

70
    Sytuację z rzutu rożnego wyjaśnia Krawczyk, który wyskoczył najwyżej.

69
    Indywidualny rajd Wróblewskiego z prawej strony, który wywalczył rzut rożny dla swojej drużyny.

67
    Dośrodkowanie Wilczyńskiego mogło teraz zaskoczyć Pawłowskiego, gdyż zmierzało w stronę bramki. Ostatecznie piłka ląduje na siatce bramki Ostrovii.

65
    Silne uderzenie z dystansu Szymanowskiego i niewiele zabrakło by pokonał bytowskiego bramkarza. Piłka minimalnie minęła lewe spojenia słupka z poprzeczką bramki gospodarzy!

64
    M. Michalski wychodzi sam na sam z bramkarzem, niestety tym razem na spalonym znalazł się bytowski pomocnik..

61
    Kolejne dośrodkowanie Błaszczyka, lecz tym razem pewnie Oszmaniec.

58
    Z rzutu rożnego głową uderzał Pietroń, lecz wcześniej odgwizdany został faul na bramkarzu.

56
    Gol dla Ostrovii!
    Po mocnym wstrzeleniu piłki z prawej strony przez Błaszczyka do piłki dopada GOŚCINIAK, który z najbliższej odległości nie miał problemów z pokonaniem Oszmańca!

55
    Rzut rożny dla gospodarzy. Po wybiciu piłki przez jednego z obrońców przyjezdnych, piłkę zza pola karnego dobijał Cesarek, lecz strzał ten był zbyt mocny i poszybował nad bramką gości.

51
    Dośrodkowanie D. Michalskiego z lewej flanki, lecz piłka trafia pod nogi Kowalskiego, który oddala niebezpieczeństwo.

48
    Strzał z przed pola karnego Hirsza i czujnie zachował się Pawłowski, który z trudem sięga piłkę lecącą tuż przy słupku!

47
    Niedokładne przyjęcie w polu karnym przez Hirsza i piłkę wyłapuje Pawłowski.

46
    Trener Marek Nowicki zdecydował się w przerwie na zmianę. W miejsce Molki na boisku pojawia się Cyfert.

46

Sędzia nie doliczając ani minuty kończy 1 połowe, która zdecydowanie należała do gospodarzy. Goście praktycznie nie istnieli. Bytovia zasłużenie prowadzi do przerwy z Ostrovią 2:0. Zapraszamy po przerwie!

42
    Przybyła 7-osobowa grupa kibiców z Ostrowa Wielkopolskiego, którzy podśpiewują dopingując swój zespół.

41
    Piłkę wybija Pietroń.

40
    Rzut rożny dla gości wywalczył Michalski D.

39
    Wyraźna przewaga gospodarzy, którzy stwarzają zdecydowanie więcej dogodnych sytuacji.

38
    Kryszak z rzutu wolnego i pewnie piąstkuje Pawłowski.

35
    Kolejna wrzutka, tym razem dośrodkowywał Kryszak, lecz nikt nie "zamknął" tej sytuacji.

34
    Dośrodkowanie z okolic środkowej strefy boiska Wróbla, lecz do piłki nie doskakuje Pietroń

33
    Po raz kolejny z tego samego miejsca rzut z autu Wilczyńskiego sprawił kłopoty obrońcom Ostrovii. Tym razem po przebitce Surdykowskiego piłkę wybijają goście.

29
    Po rzucie z autu w pole karne Wilczyńskiego, piłkę wślizgiem do bramki wbija SURDYKOWSKI!!!

27
    Błąd Kowalskiego, po którym Michalski Damian wyszedł sam na sam! Na szczęście dla gospodarzy pomylił się i nie trafił w bramke!

26
    Na lewym skrzydle Szymanowski powstrzymany w rajdzie przez Wróblewskiego.

25
    Po rzucie z autu Wilczyńskiego, zamieszanie w polu karnym wyjaśniają obrońcy przyjezdnych.

21
    Kapitalna wymiana piłek między Michalskim, Surdykowskim i Hirszem, która zakończyła się niedokładnym prostopadłym podaniem Hirsza do Surdykowskiego, którego uprzedził bramkarz gości!

18
    Zagotowało się teraz między Surdykowskim a Szymanowskim. Tym razem skończyło się tylko na upomnieniach z obu stron.

14
    Wysoko nad bramką uderzał Hirsz.

13
    Po odzyskaniu piłki i podaniu przez Wróblewskiego do piłki na 16 metrze dopadł MICHALSKI Mateusz, który technicznym strzałem z pierwszej piłki pokonał bezradnego Pawłowskiego!

12
    Po wrzutce Kryszaka główkował Kowalski, lecz tym razem chybił i bramkarz przyjezdnych zacznie od bramki.

11
    Kryszak faulowany w okolicach 25 m. Rzut wolny dla gospodarzy.

9
    Niedokładne dośrodkowanie Wróbla z głębi boiska i piłkę łapie Pawłowski.

8
    Narazie obie drużyny bez groźniejszych sytuacji. Gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska.

4
    Pewna interwencja Oszmańca po dośrodkowaniu Szymanowskiego.

3
    Gospodarze zmuszeni do gry na własnej połowie i nie potrafią przedostać się w pole karne przyjezdnych.

2
    Od początku wysoko piłkarze z Ostrowa.

1
    Mecz się właśnie rozpoczął..

Rozpoczną goście.

Obie drużyny już na boisku!

Zapraszamy do śledzenia relacji z tego meczu z portalem LAJFY.COM! Będziemy z Wami od 12:45!

W piątek zostało rozegrane spotkanie pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec a Wartą Poznań. Poznanianie ulegli miejscowemu Zagłębiu 1:2 co daje szanse wskoczyć Bytovii przed przerwą zimową na 3. miejsce!

Dotychczas zespoły te grały ze sobą tylko raz, kiedy to w lipcu na inaugurację sezonu 2013/2014 w Ostrowie Wielkopolskim padł remis 1:1. Przypomnijmy, że po tym meczu trener Bytovii został zwolniony.

Bytovia zajmuje aktualnie 4. lokatę w tabeli z dorobkiem 30. punktów, mając 6. "oczek" przewagi na Ostrovią. Piłkarze z Ostrowa Wielkopolskiego plasują się na 8. miejscu, gromadząc do tej pory 24. punkty.

Pierwotnie mecz w Bytowie miał się rozpocząć o godz. 14.00, jednak działacze klubu postanowili, że odbędzie się on godzinę wcześniej.

Będzie to ostatni mecz obu drużyn tej jesieni w rozgrywkach drugiej ligi zachodniej, a zarazem pierwsze spotkanie rundy rewanżowej.

Już w najbliższą sobotę w ramach 18. kolejki II ligi zachodniej Bytovia Bytów podejmie piłkarzy Ostrovii Ostrów Wielkopolski. Spotkanie rozpocznie się o godz. 13.00, a zawody poprowadzi Mateusz Złotnicki z Lublina.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 13:00.

Damian Skoneczny

Gole: 13. Michalski, 29. Surdykowski, 83. Hirsz, 90+2. Surdykowski – 56. Gościniak

MKS Bytovia Bytów: Oszmaniec – Wróblewski, Wróbel (C), Kowalski, Wilczyński – Kryszak (88' Kajca), Cesarek (87' Karwat), Pietroń, Michalski (74' Balogun) – Hirsz, Surdykowski
    Zmiany: Laskowski – Balogun, Karwat, Wojach, Kajca, Marczak, Pakosz

Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski: Pawłowski – Krawczyk (80' Skrobacz), Reyer, Czech, Błaszczyk, Szepeta (75' Wrzesiński), Kowalski-Haberek, Molka (46' Cyfert), Szymanowski, Gościniak (C), Michalski
    Zmiany: Reyer – Kaczmarek, Cyfert, Wrzesiński, Skrobacz, Izydorski, Wachowiak

Sędziowie: Mateusz Złotnicki (Lublin)