Borussia D. – Augsburg 2:2 (koniec) | Stuttgart – Mainz 1:2 (koniec) | Wolfsburg – Hannover 1:3 (koniec)
1. FC Nurnberg – Hoffenheim 4:0 (koniec) | Freiburg – Bayer 3:2 (koniec) | Eintracht – Hertha 1:0 (koniec)
VfL Wolfsburg
1:3 (1:1)
Hannover 96
Sobota 25.01.2014, 15:30 • Volkswagen Arena (Wolfsburg) • Niemiecka Bundesliga

Dziękuję za uwagę i zapraszam do częstego zaglądania na Lajfy.com. (17:24:03)

Hannover 96 dość niespodziewanie wygrywa na wyjeździe 3:1 z VfL Wolfsburg. Bohaterem gości z pewnością był Leonardo Bittencoury, który w drugiej połowie meczu zdobył dwie bramki.

90+3
    Zmiana w drużynie Hannover 96: z boiska schodzi Rudnevs, na boisku pojawia się Schlaudraff.

90+2
    Na spalonym kilku piłkarzy Wolfsburga.

90+2
    Bez zagrożenia pod bramką gości.

90+1
    Strzał Rodrigueza został zablokowany i gospodarze będą wykonywać kolejny rzut rożny.

90+1
    Druga połowa została przedłużona o dwie minuty.

90
    Diouf stracił piłkę na połowie przeciwnika i Wolfsburg rusza z kolejną akcją.

89
    Zmiana w drużynie Hannover 96: z boiska schodzi Hannove, na boisku pojawia się Prib.

89
    De Bruyne miał sporo miejsca, ale i tak trafił w stojącego trzy metry przed nim obrońcę Hannoveru.

88
    Piłkarze Wolfsburga zbyt długo rozgrywają piłkę.

87
    Dost uderzył głową po dośrodkowaniu z narożnika boiska. Piłka nieznacznie mięła słupek bramki!

86
    Zieler wybija piłkę za bramkę po strzale jednego z gospodarzy.

86
    Diouf fatalnie interweniował w własnym polu karnym i Wolfsburg będzie mieć rzut rożny.