Sivasspor Kulubu
2:1 (1:1)
Galatasaray SK
Sobota 12.04.2014, 18:00Turecka Süper Lig

Sivasspor zasłużenie wygrywa z Galatasaray 2:1. Obie drużyny zaprezentowały dziś bardzo dobrą grę, w całym meczu było wiele dogodnych sytuacji, ale to gospodarze okazali się skuteczniejsi i to oni wygrywają!

90+3
    Rzut rożny dla gości, dośrodkowanie Inana wybite przez obrońców Sivassporu i sędzia kończy spotkanie!

90+2
    Zmiana w drużynie Sivasspor: z boiska schodzi Chahechouhe, na boisku pojawia się Oldoni.

88
    Zmiana w drużynie Sivasspor: z boiska schodzi Utaka, na boisku pojawia się Arslan.

82
    Rzut rożny dla gości, głową na bramkę gości uderzał Colak, ale refleksem wykazuje się Celikay, który instynktownie wybija piłkę!

81
    Zmiana w drużynie Galatasaray SK: z boiska schodzi Bulut, na boisku pojawia się Gundogan.

75
    Zmiana w drużynie Galatasaray SK: z boiska schodzi Eboue, na boisku pojawia się Ontivero.

64
    Zmiana w drużynie Galatasaray SK: z boiska schodzi Hajrovic, na boisku pojawia się Colak.

60
    Gol dla Sivassporu!
    W sytuacji "sam na sam" z Muslerą znalazł się UTAKA, który do końca zachował zimną krew, minął bramkarza gości i skierował futbolówkę do pustej bramki! Gospodarze ponownie na prowadzeniu!

53
    Żółtą kartkę otrzymał Trindade (Sivasspor).

49
    Żółtą kartkę otrzymał Yilmaz (Galatasaray SK).

Po początkowej dominacji gospodarzy gra się wyrównała, czego dowodem była bramka wyrównująca w 42 minucie. Z pewnością emocji nie zabraknie także w drugiej połowie meczu, na którą zapraszam za kilkanaście minut!

42
    Gol dla Galatasaray! W pole karne goście wchodzi KURTULUS i mocnym strzałem w prawy róg bramki pokonuje Celikay'a! Mamy remis!

17
    Złą interwencję Muslery wykorzystał CHAHECHOUHE, który przejął piłkę wybitą przed siebie przez bramkarza gości, minął Muslere i wpakował piłkę do pustej bramki!