Mainz – Werder 1:2 (koniec) | Hannover – Eintracht 1:0 (koniec) | Stuttgart – Wolfsburg 0:4 (koniec)
Hamburg – Bayer 1:0 (koniec) | Bayern – Borussia D. 2:1 (koniec)
Hannover 96
1:0 (0:0)
Eintracht Frankfurt
Sobota 01.11.2014, 15:30 • AWD-Arena, Hannover • Niemiecka Bundesliga

Po umiarkowanie interesującym meczu Hannover 96 dopisuje do swojego konta kolejne trzy punty! O wielkim pechu mogą mówić z kolei piłkarze Eintrachtu Frankfurt, którzy dzielnie bronili się praktycznie przez cały mecz i dopiero w końcówce, za sprawą samobójczego trafienia Madlunga, zostali pozbawieni remisu!

90
    Trzy minuty nadziei dla graczy z Frankfurtu. Tyle do drugiej połowy zdecydował się doliczyć Sascha Stegemann.
    MADLUNG - 1:0

88
    Gol dla Hannoveru!
    Z rzutu wolnego w pole karne dośrodkowywał Kiyotake, najwyżej do piłki wyskoczył Marcelo, a po drodze tor lotu piłki zmienił jeszcze ALEXANDER MADLUNG, czym całkowicie zmylił bramkarza i skierował futbolówkę do bramki! Ogromny pech obrońcy Eintrachtu!

84
    Dopiero teraz Briand opuszcza plac gry, na boisku pojawia się wspomniany już Kenan Karaman.

81
    Ignjovski wykłada piłkę Kadlecowi, z uderzenie Czecha z trudem radzi sobie Zieler!

79
    Na boisku pojawili się już noszowi, którzy byli gotowi, aby znieść Jimmy'ego Brianda poza boisko. Francuz opuścił jednak plac gry tylko na chwilę, a potem z opatrzoną głową wrócił do gry!

73
    Na boisku pojawia się Artur Sobiech, który zastępuje aktywnego dziś Bittecourta.

72
    Trzecia zmiana w szeregach gości, Vaclav Kadlec zmienia Kittela.

70
    Mocny strzał Kittela, z trudem interweniuje Zieler!

62
    Podwójna zmiana w zespole Eintrachtu, na boisku pojawiają się Bastian Oczipka i Aleksandar Ignjovski, którzy zastępują Kinsombiego i Hasebe.

59
    David Kinsombi dał się ograć Briandowi i musiał ratować się faulem. Żółta kartka dla obrońcy Eintrachtu.

56
    Dośrodkowanie Sakaia z prawego skrzydła, piłka spadła pod nogi Joselu, który uderzył z pierwszej piłki, ale refleksem popisał się Wiedwald!

49
    Przed szansą stanął Kiyotake, dobrą interwencją popisał się w tej sytuacji Wiedwald!

46
    Od razu żółta kartka, ukarany Maurice Hirsch.

Sędzia nie pozwolił wykonać drugiego rzutu rożnego i zakończył pierwszą połowę, w której nie padły bramki. Na boisku przeważają gospodarze i wydaje się, że to oni mają większe szanse, aby w drugiej połowie przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.

42
    Faul Madlunga na Joselu, żółta kartka dla obrońcy Eintrachtu.

41
    Mocne uderzenie Bittencourta sprzed pola karnego, piłka po próbie Niemca przeleciała tuż obok słupka!

28
    Mocne dośrodkowanie Kittela z rzutu wolnego przerodziło się w strzał na bramkę, końcami palców piłkę na poprzeczkę sparował Zieler!

20
    Piłka w bramce gości po uderzeniu głową Jimmy'ego Brianda! Sędzia dopatrzył się jednak w tej sytuacji faulu napastnika Hannoveru na Kinsombim!

10
    Zamieszanie w polu karnym gości, po podaniu Kiyotake żaden z zawodników Hannoveru nie zdołał wepchnąć piłki do bramki!