Luksemburg – Ukraina | 0:3 (koniec) | | | Anglia – Słowenia | 3:1 (koniec) | | | San Marino – Estonia | 0:0 (koniec) |
Austria – Rosja | 1:0 (koniec) | | | Mołdawia – Liechtenstein | 0:1 (koniec) | | | Macedonia Płn. – Słowacja | 0:2 (koniec) |
Hiszpania – Białoruś | 3:0 (koniec) | | | Szwajcaria – Litwa | 4:0 (koniec) | | | Czarnogóra – Szwecja | 1:1 (koniec) |
Flota – Pogoń Sdl. | 1:1 (koniec) | | | GKS T. – Dolcan | 1:0 (koniec) | | | Widzew – Olimpia G. | 0:3 (koniec) |
Sandecja – Stomil | 1:2 (koniec) | | | Wisła Pł. – Wigry | 1:1 (koniec) | | | Miedź – Chrobry | 1:1 (koniec) |
Puszcza – Zagłębie S. | 1:0 (koniec) | | | Okocimski – Górnik W. | 0:0 (koniec) | | | Legionovia – Wisła Pu. | 3:4 (koniec) |
Błękitni – Stal S. W. | 1:3 (koniec) | | | Limanovia – ROW Rybnik | 1:1 (koniec) | | | Rozwój – Nadwiślan | 5:0 (koniec) |
Kotwica – Znicz | 1:1 (koniec) | | | Stal M. – MKS Kluczbork | 0:0 (koniec) |
Polska U-18 – Anglia U-18 | 2:3 (koniec) |
Resovia – Motor | 1:0 (koniec) | | | Warta – Nielba | 1:1 (koniec) | | | Polonia B. – Ruch Z. | 3:2 (koniec) |
Ostrów Wlkp. – Centra | 0:0 (koniec) | | | Świt NDM – Białobrzegi | 0:3 (koniec) |
Rodło – Gryf T. | 0:2 (koniec) |
finał
Sandecja Nowy Sącz
1:2
(0:2)
Stomil Olsztyn
Marcin Rogowski
Gole:
57. Fałowski – 1. Koval, 42. Koval
Sędziowie: Tomasz Wajda (główny), Sławomir Kowalewski i Wojciech Szczurek (asystenci), Miłosz Widlarz (techniczny)
Widownia: ok. 1500
Kartki: 58. Słaby (NSA) – 31. Żwir (OLS), 38. Czarnecki (OLS), 64. Berezovskyy (OLS), 82. Skoba (OLS)
Spudłowany karny!:
Sandecja Nowy Sącz:
Ł. Radliński – M. Makuch (46' F. Fałowski), D. Szufryn, P. Szarek, K. Słaby – M. Bębenek (C), M. Bartków (80' M. Szeliga), M. Nather, Ł. Grzeszczyk, A. Frańczak – R. Urban (46' A. E. Ken)
Zmiany: M. Kozioł (Br), M. Szeliga, Sz. Kuźma, A. E. Ken, I. Gerkenashvili, Ch. Niane, F. Fałowski
Trener: Piotr Stach
Trener:
Stomil Olsztyn: P. Skiba – P. Głowacki (C), V. Berezovskyy, A. Koprucki, M. Trzeciakiewicz – K. Żwir, A. Czarnecki, Ł. Jegliński, I. Skoba, P. Darmochwał – V. Koval (57' R. Machulenko)
Zmiany: D. Mieczkowski (Br), A. Mroczkowski, N. Shibamura, P. Głowacki, Y. Kato, R. Machulenko, Ł. Jamróz
Trener: Mirosław Jabłoński
Trener:
Zmiany: M. Kozioł (Br), M. Szeliga, Sz. Kuźma, A. E. Ken, I. Gerkenashvili, Ch. Niane, F. Fałowski
Trener: Piotr Stach
Trener:
Stomil Olsztyn: P. Skiba – P. Głowacki (C), V. Berezovskyy, A. Koprucki, M. Trzeciakiewicz – K. Żwir, A. Czarnecki, Ł. Jegliński, I. Skoba, P. Darmochwał – V. Koval (57' R. Machulenko)
Zmiany: D. Mieczkowski (Br), A. Mroczkowski, N. Shibamura, P. Głowacki, Y. Kato, R. Machulenko, Ł. Jamróz
Trener: Mirosław Jabłoński
Trener:
Sędziowie: Tomasz Wajda (główny), Sławomir Kowalewski i Wojciech Szczurek (asystenci), Miłosz Widlarz (techniczny)
Widownia: ok. 1500
FABIAN FAŁOWSKI!! Grzeszczyk idealnie dośrodkował z rzutu wolnego, a napastnik Sandecji klatką piersiową skierował piłkę do bramki!
VOLODYMYR KOVAL!! Napastnik gości idealnie przymierzył z rzutu wolnego, dzięki czemu piłka zdjęła pajęczynę z górnego narożnika bramki Radlińskiego!
VOLODYMYR KOVAL!!! Ukrainiec dostał dobre podanie od kolegi zespołu, wyszedł sam na sam z bramkarzem i pewnie go pokonał!
Sandecja Nowy Sącz: Ł. Radliński – M. Makuch, D. Szufryn, P. Szarek, K. Słaby – M. Bębenek (C), M. Bartków, M. Nather, Ł. Grzeszczyk, A. Frańczak – R. Urban
Rezerwowi: M. Kozioł (Br), M. Szeliga, Sz. Kuźma, A. E. Ken, I. Gerkenashvili, Ch. Niane, F. Fałowski
Trener: Piotr Stach
Stomil Olsztyn: P. Skiba – P. Głowacki (C), V. Berezovskyy, A. Koprucki, M. Trzeciakiewicz – K. Żwir, A. Czarnecki, Ł. Jegliński, I. Skoba, P. Darmochwał – V. Koval
Rezerwowi: D. Mieczkowski (Br), A. Mroczkowski, N. Shibamura, P. Głowacki, Y. Kato, R. Machulenko, Ł. Jamróz
Trener: Mirosław Jabłoński
Sędziowie: Tomasz Wajda (główny), Sławomir Kowalewski i Wojciech Szczurek (asystenci), Miłosz Widlarz (techniczny).