Belgia – Walia. 0:0 (koniec) | Cypr – Andora 5:0 (koniec) | Holandia – Lotwa 6:0 (koniec)
Azerbejdżan – Norwegia 0:1 (koniec) | Izrael – Bośnia i Herc. 3:0 (koniec) | Czechy – Islandia 2:1 (koniec)
Turcja – Kazachstan 3:1 (koniec) | Bułgaria – Malta 1:1 (koniec) | Włochy – Chorwacja 1:1 (koniec)
Turcja
3:1 (2:0)
Kazachstan
Niedziela 16.11.2014, 20:45 • Türk Telekom Arena, Istambuł • Eliminacje Mistrzostw Europy

Po niezłym spotkaniu Turcja pokonuje Kazachstan 3:1 i wygrywa swój pierwszy mecz w tych eliminacjach. Po tym, co widzieliśmy w pierwszej odsłonie wydawało się że nic nie odbierze dzisiaj trzech punktów Turkom, jednak Kazachowie po przerwie pokazali się z bardzo dobrej strony i mogli strzelić swoim rywalom nawet trzy bramki. Ostatacznie to gospodarze tryumfowali, w dużej mierze dzięki dwóm golom Yilmaza, który naszym zdaniem zasłużył na tytuł MVP.

Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne, tylko na lajfy.com! (22:46:59)

90+6

90+6
    Nurgaliyev obajrzał kartonik, wciąż przedłuża się nam to spotkanie.

90+4
    Znowu groźnie w szesnastce miejscowych! Wrzutka z narożnika spada na głowę Tagybergena, ale i tą próbę znakomicie broni Babacan!

90+3
    Świetna okazja dla Kazachstanu! Dośrodkowanie z prawego skrzydła na 5. metr do Schetkina, ten uderzał głową, ale jego próbę odbija dobrze Babacan!

90+2
    Nie spieszy się już gospodarzom. W dodatku jakiś problem sygnalizuje Ekici. Chwilowa przerwa w grze.

90+1
    Cztery minuty doliczone przez sędziego z Rosji do regulaminowego czasu tego spotkania.

90
    Kontratak Turcji i szansę miał Turan, ale zamiast strzelać próbował wymusić rzut karny. Kartka za symulacje.
    SMAKOV - 3:1

87
    Gol dla Kazachstanu!
    SAMAT SMAKOV pięknym uderzeniem w okienko nie daje szans Babacanowi!

87
    Kartka dla Topala za ten faul.
    Przewinienie Topala.

87
    Mamy drugi rzut karny w tym meczu i okazję na gola honorowego dla Kazachstanu po faulu w szesnastce Topala na Konysbaevie!

85
    Zmiana w drużynie Turcja: z boiska schodzi Şahan, na boisku pojawia się Ekici.
    AZIZ - 3:0

83
    Gol dla Turcji!
    Dośrodkowanie z narożnka boiska posłane przez Töre spada prosto na głowę SERDARA AZIZA, który bez problemu pakuje piłkę do siatki!

82
    Zmiana w drużynie Kazachstan: z boiska schodzi Khizhnichenko, na boisku pojawia się Nurgaliyev.

81
    Mokin znowu przeżył chwile grozy! Golkiper Kazachstanu nie łapie bardzo lekkiego strzału i omal nie skończyło się to golem dla Turcji! Corner dla gospodarzy!