Belgia – Walia. 0:0 (koniec) | Cypr – Andora 5:0 (koniec) | Holandia – Lotwa 6:0 (koniec)
Azerbejdżan – Norwegia 0:1 (koniec) | Izrael – Bośnia i Herc. 3:0 (koniec) | Czechy – Islandia 2:1 (koniec)
Turcja – Kazachstan 3:1 (koniec) | Bułgaria – Malta 1:1 (koniec) | Włochy – Chorwacja 1:1 (koniec)
Belgia
0:0 (0:0)
Walia.
Niedziela 16.11.2014, 18:00 • King Baudouin Stadium, Bruksela • Eliminacje Mistrzostw Europy

Niesamowite emocje na stadionie w Brukseli, co za mecz! Niestety, nie obejrzeliśmy dziś bramek, ale spotkanie stało na naprawdę wysokim poziomie! Remis ten sprawia, że Belgowie spadają w tabeli na czwartą pozycję, a Walijczycy cały czas pozostają na pierwszym miejscu.

Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne mecze eliminacyjne relacjonowane na Lajfy.com! (19:56:40)

90+7

90+7
    Ależ było blisko! Ogromne zamieszanie w polu karnym Walijczyków, ale z linii bramkowej piłkę wybija golkiper przyjezdnych!

90+6
    Januzaj wślizgiem powstrzymany na prawym skrzydle, gospodarze mają rzut rożny!

90+5
    Zmiana w drużynie Walii: z boiska schodzi Robson-Kanu, na boisku pojawia się Huws.

90+4
    Żółtą kartką za opóźnianie gry ukarany został golkiper reprezentacji Walii, Wayne Hennessey!

90+3
    Kolejna przerwa w grze, tym razem nieco krótsza. Na skurcze narzekał Ledley, ale już wszystko w porządku.

90+2
    Świetne zagranie Januzaja, ale defensorzy Walijscy w ostatniej chwili wybijają piłkę sprzed własnej bramki!

90+1
    Sześć minut dłużej potrwa to spotkanie!

90
    Niecałe piętnaście minut spędził dziś Mertens na boisku. W 74. minucie zmienił Origiego, ale niestety już dwanaście minut później jasne było, że nie dokończy spotkania.

89
    Zmiana w drużynie Belgii: z boiska schodzi Mertens, na boisku pojawia się Januzaj.

88
    Gorące wsparcie od własnych fanów otrzymuje cierpiący zawodnik Belgii, który właśnie jest znoszony na noszach.

87
    Służby medyczne próbują pomóc reprezentantowi Belgii, ale przerwa trwa nadal. Mertens najprawdopodobniej zostanie zniesiony na noszach, a w jego miejsce wejdzie Januzaj.

86
    Zdecydowanie zasłużona żółta kartką dla Georga Williamsa za to ostre wejście! Powtórki są przerażające, Mertens momentalnie utracił przytomność!

85
    Kolejna przerwa w grze. W pojedynku główkowym bardzo mocno ucierpiał George Williams oraz Dries Mertens.
    Curtois na posterunku!

85
    Ekspresowa odpowiedź gości! Bale fantastycznie odegrał piłkę do Robsona-Kanu, ale jego uderzenie fantastycznie wybronił Courtois!

84
    Coś nieprawdopodobnego! Hazard dośrodkował piłkę prosto na głowę Benteke, ale ten trafił prosto w bramkarza! Jak się jednak okazuje, gol i tak nie zostałby uznany, ponieważ reprezentant Belgii znajdował się na minimalnym spalonym.

83
    Vanden Borre ostro potraktował teraz na własnej połowie Garetha Bale'a, ale arbiter nie zdecydował się przerwać gry.

Gole:

Kartki:   33. Ledley (WAL), 73. Allen (WAL), 86. Williams (WAL), 90+4. Hennessey (WAL)

Belgia: Courtois – Vanden Borre, Alderweireld, Lombaerts, Vertonghen (C) – Chadli (62. Benteke), Fellaini, Witsel, De Bruyne, Hazard – Origi (74. Martens, 89. Januzaj)

Zmiany: Gillet, Mignolet – Benteke, Ciman, Dembele, Denayer, De Bock, Januzaj, Lukaku, Mertens, Meunier, Nainggolan

Walia.: Hennessey – Gunter, Chester, Taylor, Ledley – Allen, A. Williams (C), Ramsey – Cotterill (46. G. Williams), Robson-Kanu (90+5. Huws), Bale

Zmiany: Ward, O. Williams – Collins, Davies, Dummett, Gabbidon, Huws, Lawrence, Matthews, Ricketts, Taylor, G. Williams

Sędziowie: Kralovec (Czechy) – Slysko (Słowacja), Wilczek (Czechy) – Kordula (Czechy)