Belgia – Walia. 0:0 (koniec) | Cypr – Andora 5:0 (koniec) | Holandia – Lotwa 6:0 (koniec)
Azerbejdżan – Norwegia 0:1 (koniec) | Izrael – Bośnia i Herc. 3:0 (koniec) | Czechy – Islandia 2:1 (koniec)
Turcja – Kazachstan 3:1 (koniec) | Bułgaria – Malta 1:1 (koniec) | Włochy – Chorwacja 1:1 (koniec)
Bułgaria
1:1 (1:0)
Malta
Niedziela 16.11.2014, 20:45 • Stadion Vasil Levski (Sofia) • Eliminacje Mistrzostw Europy
    Failla z pierwszą bramką dla Malty w tych eliminacjach!

I mamy kolejną sensację podczas eliminacyjnego weekendu! Malta strzeliła swoją pierwszą bramkę w tych eliminacjach i od razu zapewniła ona pierwszy punkt! Bułgarscy piłkarze są żegnani gwizdami przez nielicznych kibiców, ale nic dziwnego- oddali dzisiaj 23 strzały, mieli 12 kornerów i rzut karny, ale tylko raz zdołali pokonać bramkarza rywali! Garstka fanów z Wyspy świętuje! Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje ze spotkań kwalifikacyjnych do Euro we Francji! (22:41:32)

90+5

90+4
    Olbrzymie zamieszanie w polu karnym Malty, ale strzał Toneva ostatecznie został zablokowany! Jeszcze jeden korner, ale to prawdopodobnie ostatnia szansa gospodarzy!

90+4
    Żółtą kartkę otrzymuje P. Fenech (Malta).

90+3
    Farrugia został zniesiony z boiska na noszach, a zastąpił go Vella.

90+2
    Popov próbował dopaść do przedłużonego do niego podania, ale Hogg był szybszy- wyszedł z bramki i udanie wypiąstkował piłkę!

90+2
    P. Fenech próbował wymusić faul, aby zyskać nieco czasu, ale sędzia pozostał niewzruszony.

90+1
    A więc jeszcze 4 minuty muszą wytrzymać maltańczycy, aby zdobyć pierwszy punkt w eliminacjach od czerwca 2013 roku!

90
    Rozpoczyna się ostatnia minuta regulaminowego czasu gry! Gracze gości z zapartym tchem czekają na to, ile minut doliczy szwedzki sędzia.

88
    Żółtą kartkę otrzymuje Caruana (Malta).

86
    Minev wykonał spóźniony wślizg, za co został ukarany żółtą kartką.

85
    Kolejna wrzutka Bułgarów, ale kolejny raz skończyło się tylko na strachu obrońców i bramkarza Malty! Bardzo blisko dużej niespodzianki na stadionie w Sofii!
    Popov nie sięga piłki po dograniu Mineva!

83
    Tonev zakręcił obrońcami w "szesastce", oddał futbolówkę do Mineva, ten zagrał wzdłuż linii, ale Popov nie dosięgnął piłki wślizgiem i nie zdołał zrehabilitować się za niestrzelonego karnego!

81
    Strzał Popova został zablokowany i Bułgarzy mają jeszcze jeden rzut rożny, jednak kolejny raz nie udało im się strzelić bramki z tego stałego fragmentu!

80
    Kontuzjowany Failla opuszcza plac gry, a wchodzi za niego Bezzina. Niemniej strzelec gola i tak będzie bohaterem, jeśli jego koledzy dotrzymają do końca meczu z tym wynikiem!

78
    Failla dostaje żółty kartonik za przedłużanie przerwy w grze, choć wydaje się, ze naprawdę jest kontuzjowany.

78
    Zmiana w drużynie Malta: z boiska schodzi Schembri, na boisku pojawia się R. Fenech.