Tomaszów Maz. – Radomiak 0:2 (koniec) | Olimpia E. – Concordia 1:1 (koniec) | Oława – Karkonosze 1:2 (koniec)
Gryf – Astra UM 4:1 (koniec)
Lechia Tomaszów Mazowiecki
0:2 (0:1)
Radomiak Radom
Niedziela 16.11.2014, 11:00 • Stadion Miejski im. Braci Gadajów w Tomaszowie Mazowieckim • 3 Liga

Koniec meczu w Tomaszowie Mazowieckim! Lechia – zgodnie z przewidywaniami – przegrywa z mistrzem jesieni z Radomia – 0:2. Dziękuję za uwagę i zapraszam na relacje ze spotkań z udziałem Radomiaka w przyszłym roku! (13:00:32)

90+3

90+2
    Mamy drobne problemy natury "technicznej". Dobrze, że to już ostatnie sekundy spotkania.

90+1
    Trwa doliczony czas.

90
    Zmiana na czas. Kucharski w miejsce Leandro.

90
    Ostatnia minuta wybiła na zegarze. Czy coś tutaj jeszcze się wydarzy? Zobaczmy.

89
    Trzecia zmiana w Radomiaku. Za Brągiela wchodzi Szewczyk.

89
    Gospodarze zakończą więc rundę jesienną na dwunastym lub trzynastym miejscu. W zależności od wyniku spotkania z udziałem Pogoni II Siedlce.

88
    Goście spokojnie rozgrywają piłkę. Jedni i drudzy czekają na zakończenie starcia.

87
    Radomiak jeszcze próbuje atakować. Czyżby "zieloni" chcieli pożegnać ten rok wynikiem 3:0?

86
    Ciekawe ile minut doliczy sędzia? A może żadnej? Ten mecz jest już przecież rozstrzygnięty.

85
    Dobrze teraz popracował w defensywie Jakub Cieciura, unikając zagrożenia po rzucie wolnym.

84
    Gospodarze już chyba również nie mają siły. Rozpaczliwe ataki nie przynoszą żadnego efektu.

83
    Ostatnie siedem minut w rundzie jesiennej dla jednych i drugich! Czekamy jeszcze na jakieś emocje!

82
    Goście długo i mozolnie rozgrywają swoje akcje, chcąc wybić z uderzenia graczy z Tomaszowa.

81
    Radomiakowi wyraźnie się nie spieszy. To nie jest gra na czas, ale pilnowanie korzystnego wyniku.

80
    A teraz w kontrze okazję miał Przemek Śliwiński! Broni jednak szczęśliwie Holewiński!