Tomaszów Maz. – Radomiak 0:2 (koniec) | Olimpia E. – Concordia 1:1 (koniec) | Oława – Karkonosze 1:2 (koniec)
Gryf – Astra UM 4:1 (koniec)
Lechia Tomaszów Mazowiecki
0:2 (0:1)
Radomiak Radom
Niedziela 16.11.2014, 11:00 • Stadion Miejski im. Braci Gadajów w Tomaszowie Mazowieckim • 3 Liga

Koniec meczu w Tomaszowie Mazowieckim! Lechia – zgodnie z przewidywaniami – przegrywa z mistrzem jesieni z Radomia – 0:2. Dziękuję za uwagę i zapraszam na relacje ze spotkań z udziałem Radomiaka w przyszłym roku! (13:00:32)

90+3

90+2
    Mamy drobne problemy natury "technicznej". Dobrze, że to już ostatnie sekundy spotkania.

90+1
    Trwa doliczony czas.

90
    Zmiana na czas. Kucharski w miejsce Leandro.

90
    Ostatnia minuta wybiła na zegarze. Czy coś tutaj jeszcze się wydarzy? Zobaczmy.

89
    Trzecia zmiana w Radomiaku. Za Brągiela wchodzi Szewczyk.

89
    Gospodarze zakończą więc rundę jesienną na dwunastym lub trzynastym miejscu. W zależności od wyniku spotkania z udziałem Pogoni II Siedlce.

88
    Goście spokojnie rozgrywają piłkę. Jedni i drudzy czekają na zakończenie starcia.

87
    Radomiak jeszcze próbuje atakować. Czyżby "zieloni" chcieli pożegnać ten rok wynikiem 3:0?

86
    Ciekawe ile minut doliczy sędzia? A może żadnej? Ten mecz jest już przecież rozstrzygnięty.

85
    Dobrze teraz popracował w defensywie Jakub Cieciura, unikając zagrożenia po rzucie wolnym.

84
    Gospodarze już chyba również nie mają siły. Rozpaczliwe ataki nie przynoszą żadnego efektu.

83
    Ostatnie siedem minut w rundzie jesiennej dla jednych i drugich! Czekamy jeszcze na jakieś emocje!

82
    Goście długo i mozolnie rozgrywają swoje akcje, chcąc wybić z uderzenia graczy z Tomaszowa.

81
    Radomiakowi wyraźnie się nie spieszy. To nie jest gra na czas, ale pilnowanie korzystnego wyniku.

80
    A teraz w kontrze okazję miał Przemek Śliwiński! Broni jednak szczęśliwie Holewiński!

79
    Gospodarze postawili wszystko na jedną kartę. "Wóz albo przewóz"!

78
    Radomiak wyraźnie ma już dość tej rundy. Co prawda były to wspaniałe chwile dla fanów "zielonych", ale kontuzje gnębią ten zespół.

77
    Lechia rzuciła się do odrabiania strat! Czy będzie w stanie zdobyć kontaktowego gola?

76
    Ostatnia korekta w składzie Lechii. Za Matysiaka – Rakowski.

76
    Groźnie pod bramką Radomiaka! Goście mieli nadzieję, że uda im się wywalczyć rzut karny, ale sędzia pozostaje niewzruszony.

75
    Śliwiński zmienia Stanisławskiego. Zgodnie z przewidywaniami.

74
    Tak jest. To Przemysław Śliwiński wejdzie na boisko. Zmieni prawdopodobnie Szymona Stanisławskiego.

73
    Szykuje się druga zmiana w zespole Radomiaka. To chyba Przemek Śliwiński gotowy do wejścia.

72
    Niewiele ponad kwadrans do końca meczu. Czy Lechię stać na to, aby pokąsać lidera?

71
    Po dzisiejszym ewentualnym zwycięstwie przewaga Radomiaka nad Ursusem Warszawa znów wzrośnie do jedenastu oczek.

70
    Defensywa Radomiaka spisuje się jednak bez zarzutów. Ale czemu się dziwić. Podobnie jest praktycznie co kolejkę.

69
    Jeszcze próbują gospodarze. Oni wiedzą, że jeśli chcą tutaj cokolwiek zdziałać – muszą szybko zdobyć gola.

68
    Witczak zmienia Prusinowskiego, a Wiejak Potakowskiego. Podwójna zmiana w Lechii.

68
    Rozgrzewają się piłkarze Radomiaka. Trener Magnuszewski chyba zdecyduje się na pierwsze korekty w składzie.

67
    Czy któryś z trenerów zdecyduje się dokonać zmian w składzie? Zobaczmy.

66
    Było groźnie pod bramką Radomiaka! Zamieszanie, ale żaden z gospodarzy nie zdołał wpakować piłki do siatki.

65
    Czas upływa bardzo wolno gościom. Dla gospodarzy to dobra wiadomość – jeśli zaatakują będą mieli jeszcze szanse.

64
    Broniarek zmienia Milczarka.

64
    Goście stawiają przede wszystkim na defensywę. To gra z kontry ma być ich silną bronią.

63
    W jednej z akcji ucierpiał Agu, ale już wraca do gry.

62
    Sporo gry w środku pola. Jedni i drudzy już chyba pogodzeni są z rezultatem.

61
    Pierwsza zmiana w Radomiaku. Za Serodzińskiego wchodzi Karasek.

61
    Pół godziny do końca meczu w Tomaszowie Mazowieckim. To dobrze – przenikliwe zimno przeszkadza bowiem w przeprowadzeniu relacji na odpowiednim poziomie.

60
    Mieli okazję radomianie, ale nie trafia Szymon Stanisławski. Było groźnie!

59
    A Maciej Świdzikowski na szczęście dla gości – wraca na murawę.

58
    Do końca meczu jeszcze ponad trzydzieści minut. Poczekajmy więc może z wyrokami.

57
    Teraz łatwiej będzie grało się liderowi z Radomia. Po tym poznaje się klasowy zespół – nawet, gdy nie idzie – potrafi zdobyć trzy punkty.

56
    Gol dla Radomiaka!
    JAKUB CIECIURA skutecznie egzekwuje "jedenastkę"! Mamy 2:0 dla gości!

55
    Chwila przerwy w grze. Jakiegoś urazu doznał defensor Radomiaka.

54
    Będzie rzut karny dla Radomiaka! W polu karnym gospodarzy faulowany został bowiem Maciej Świdzikowski!

53
    Będzie kolejna okazja dla Radomiaka. Tym razem rzut rożny.

52
    Próba strzału z dystansu w wykonaniu Leandro! Bardzo niedokładnie jednak uderzał Brazylijczyk.

51
    Nie jest to dobry mecz w Tomaszowie Mazowieckim. Jedni i drudzy chcieliby chyba, aby runda jesienna się już zakończyła.

50
    Groźnie pod bramką Kuli po rzucie rożnym. Nadal jednak 0:1.

49
    Cały czas częściej przy piłce gospodarze. W środku pola Radomiaka dobrze radzi sobie jednak Agu.

48
    To gospodarze częściej w ataku! Widać, że nie spodziewali się tej bramki na 0:1. Teraz chcą to jak najszybciej odrobić.

47
    Gramy dalej! Ciekawe jak będzie wyglądała ta druga połowa?

46

Koniec pierwszej połowy! Radomiak Radom prowadzi w Tomaszowie Mazowieckim 1:0, po bramce Aleksieja Dubiny z 45'. Zostańcie z nami!

45+2

45+1
    Dubina tym trafieniem odkupił winy za bramkę ze spotkania z Polonią Warszawa, która w dużej mierze obciążą jego konto.

45
    To była ostatnia w tej odsłonie okazja dla Radomiaka i okazała się skuteczna! Faulowany Leandro, rzut wolny dla gości, do piłki podchodzi ALEKSIEJ DUBINA i dobrym strzałem pakuje futbolówkę do siatki!

45
    Jeszcze szarżował Leandro i będzie okazja dla Radomiaka – rzut wolny.

45
    Nie było zbyt wielu przerw w grze. Czy sędzia Błażej Pietrzak zdecyduje się tutaj cokolwiek doliczyć?

44
    W pole karne gospodarzy poszło teraz niezłe dośrodkowanie z rzutu rożnego, ale defensorzy Lechii dobrze sobie z nim poradzili. Wcześniej akcja Darka Brągiela.

43
    Radomiak ma jednak całą drugą połowę, by zmazać plamę z pierwszej części gry, która zbliża się już do końca.

42
    Z tego wyniku cieszą się z całą pewnością fani Ursusa Warszawa, ŁKS-u Łódź, czy Broni Radom.

41
    Goście czekają już wyraźnie na koniec pierwszej połowy i rady od swojego szkoleniowca.

40
    Teraz ogromne zamieszanie pod bramką gości, ale pudłuje jeden z ofensywnych graczy Lechii.

39
    Stanisławski chciał teraz wypuścić na dobrą pozycję Radeckiego, ale górą bramkarz gospodarzy.

38
    Denerwuje się trener Jacek Magnuszewski. Gra przyjezdnych zupełnie się dzisiaj nie klei. Czy wykorzystają to gospodarze?

37
    Chyba w drugiej połowie potrzebni będą Włodzimierz Puton i Przemek Śliwiński. Ofensywa Radomiaka zasługuje dzisiaj na ocenę mierną.

36
    W odpowiedzi nieudana kontra Radomiaka. Cały czas 0:0 w Tomaszowie Mazowieckim.

35
    Rzut wolny mieli teraz piłkarze Lechii. Strzał trafia jednak prosto w mur gości.

34
    Wygląda na to, że w pierwszej odsłonie tego meczu raczej nie obejrzymy bramek...

33
    Ponownie w ataku gospodarze, ale dobrze ustawieni defensorzy Radomiaka.

32
    Akcja gospodarzy, ale ponownie na posterunku Michał Kula.

31
    Przydałby się wreszcie jakiś gol. Bramka zdobyta przez którąś z drużyn znacznie rozruszałaby to widowisko.

30
    Coraz mocniej atakuje Radomiak. Teraz pokazał się Stanisławski, ale między słupkami dobrze golkiper tomaszowian.

29
    Wywołałem groźne okazje! Teraz mogło być 0:1! Żaden z ofensywnych graczy gości nie zdołał jednak oddać strzału, korzystając z faktu, że Holewiński jest znacznie wysunięty!

28
    Dwadzieścia osiem minut gry za nami – cały czas bez żadnej groźnej okazji. Czekamy na bramki!

27
    Chyba każdy chciałby, aby ta runda się już zakończyła... Oby do wiosny!

26
    Blisko pół godziny gry za nami. W Tomaszowie Mazowieckim jest niezwykle zimno, a piłkarze nie rozpieszczają kibiców swoją grą.

25
    Grę na siebie musi wziąć szczególnie Brazylijczyk. To on wraz z Krystianem Putonem rozmontowywali wszystkie defensywy w tej lidze.

24
    Mało widoczni są napastnicy Radomiaka – Szymon Stanisławski i Leandro.

23
    Dośrodkowanie z rzutu wolnego Kacpra Wnuka, ale dobrze ustawiony między słupkami doświadczony bramkarz gospodarzy.

22
    Co ciekawe – odważniejsza gra gospodarzy w ostatnich fragmentach – może być bonusem dla Radomiaka. Podopieczni Jacka Magnuszewskiego uwielbiają grać z kontry.

21
    Widać, jak ważnym zawodnikiem dla Radomiaka jest Krystian Puton. Bez 22-letniego skrzydłowego "zielonym" znacznie ciężej o punkty.

20
    Gospodarze cały czas grają szczelnie w defensywie. Do tego atakują bez żadnych kompleksów.

19
    To dobra wiadomość dla Lechii Tomaszów Mazowiecki, która liczy na urwanie punktów faworytowi.

18
    Goście nie grają teraz najlepiej. Nie klei im się gra w tym meczu.

17
    Na przełomie dwóch minut – dwukrotnie interweniować musiał Michał Kula. Bramkarz Radomiaka pokazuje jednak, że nie pamięta o straconej bramce z meczu z Polonią Warszawa.

16
    Gospodarze coraz odważniej! Chyba widzą, że Radomiak dzisiaj nie chce zrobić im krzywdy.

15
    W bramce gospodarzy dobrze interweniuje doświadczony Holewiński. Kwadrans gry za nami.

14
    Fani Radomiaka głośnym dopingiem starają się wspomóc swoich ulubieńców. Szkoda tylko, że nie ze stadionu.

13
    Po raz pierwszy interweniować musiał Michał Kula. Bez zarzutu bramkarz Radomiaka.

12
    Radomiak póki co nie kwapi się, aby zaatakować większą liczbą zawodników.

11
    Gospodarze wciąż w głębokiej defensywie. Za punkt honoru postawili sobie, aby nie stracić bramki w tych pierwszych minutach spotkania.

10
    Dziesiąta minuta i pierwszy celny strzał. Uderzał Agu, ale na posterunku bramkarz gospodarzy.

9
    Warto odnotować, że do składu Radomiaka wrócił dzisiaj Mateusz Radecki. Na ławce rezerwowych zasiadł ponownie Włodzimierz Puton.

8
    Taktyka gospodarzy jest prosta – jak najdłużej zachować czyste konto. Tak grają w tym sezonie w zasadzie wszyscy rywale Radomiaka.

7
    Z minuty na minutę to Radomiak zaczyna przejmować inicjatywę na boisku. Póki co jednak bez większego zagrożenia pod bramką gospodarzy.

6
    Skład wyjściowy Radomiaka:

Radomiak Radom: Kula – Cieciura, Dubina, Świdzikowski, Serodziński – Wnuk, Radecki, Agu, Brągiel – Leandro, Stanisławski.

Sędziowie: Błażej Pietrzak (Łódź).

5
    Przyjezdni grają bez dwóch podstawowych zawodników – Daniela Barzyńskiego i przede wszystkim Krystiana Putona. Ponadto zestawienie jest praktycznie najmocniejsze.

4
    Za chwilę postaram się podać skład Radomiaka, na podstawie własnych obserwacji.

3
    Póki co na murawie nie dzieje się nic wartego odnotowania.

2
    Wreszcie zaczęli! Co ciekawe pod stadionem zameldowała się spora rzesza fanów Radomiaka, którzy nie zostali wpuszczeni na obiekt.

1

Organizatorzy nie zadbali niestety o programy meczowe, dlatego do tej pory nie znamy składów w jakich wystąpią obydwa zespoły.

Wiadomo, że mecz chwilę się opóźni. Na zegarze już trzy minuty po 11:00, a sędzia wciąż nie rozpoczął spotkania.

Piłkarze za chwilę wyjdą na boisko!

Już niebawem poznamy składy obydwu zespołów.

Witam Państwa!

Początek meczu Lechia Tomaszów Mazowiecki – Radomiak Radom – już o godzinie 11:00. Serdecznie zapraszamy na naszą relację!

W Tomaszowie Mazowieckim każdy inny wynik niż zwycięstwo gości zostanie uznany za olbrzymią sensację.

"Zieloni" grają jednak w osłabieniu, bowiem poważnej kontuzji doznał nie tak dawno motor napędowy zespołu – Krystian Puton.

Podopieczni Jacka Magnuszewskiego są niezwykle podrażnieni, po ostatnim remisie z Polonią Warszawa. Stołeczny zespół wywiózł z Radomia jeden punkt zdobywając bramkę... w ostatniej akcji meczu!

O przewadze Radomiaka świadczy blisko czterdzieści punktów zdobytych w szesnastu meczach (prawie dwa razy tyle od gospodarzy) i wyższa jakość piłkarska.

Podopieczni Dariusza Rogulskiego zajmują obecnie dwunaste miejsce w lidze, z dziewiętnastoma punktami straty do lidera z Radomia.

Lechia Tomaszów Mazowiecki będzie kolejnym rywalem Radomiaka Radom w drodze do II ligi!

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 11:00.
    Uwaga: Jesteś działaczem klubu piłkarskiego, a może prowadzisz stronę internetową? Zapraszamy serdecznie do współpracy przy relacjach na żywo kluby trzecioligowe, a także z niższych klas rozgrywkowych: piotr.pawlak@lajfy.com.