Belgia – Walia. 0:0 (koniec) | Cypr – Andora 5:0 (koniec) | Holandia – Lotwa 6:0 (koniec)
Azerbejdżan – Norwegia 0:1 (koniec) | Izrael – Bośnia i Herc. 3:0 (koniec) | Czechy – Islandia 2:1 (koniec)
Turcja – Kazachstan 3:1 (koniec) | Bułgaria – Malta 1:1 (koniec) | Włochy – Chorwacja 1:1 (koniec)
Cypr
5:0 (3:0)
Andora
Niedziela 16.11.2014, 18:00Eliminacje Mistrzostw Europy

Za nami naprawdę ciekawe spotkanie w grupie B! Cypr w pewnym stylu ograł Andorę, w stosunku 5:0! Co ciekawe – dzisiejsi gospodarze, po tym meczu awansowali na drugą pozycję! MVP spotkania trafia do Efrema, który zaliczył trzy trafienia oraz asystował przy pierwszej, zdobytej bramce! Dziękuje za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne emocje w Lajfy.com! (19:54:55)

90+3

90+3
    Drużyna narodowa Cypru szanuje piłkę. Po chwili piłka powędrowała w pole karne Andory, tam osaczony przez rywali, Kolokoudias próbował uderzać, ale górą okazał się Ferran Pol!

90+2
    W ataku Andora, która ma aut na wysokości pola karnego przeciwnika.

90
    O proszę – trafiliśmy z czasem, który może doliczyć sędzia z Anglii. Trzy minuty – o tyle dłużej pograją obie drużyny w tym spotkaniu.

90
    Przed szansą stanął również Kolokoudias, ale wyraźnie pomylił się w swoich zamiarach i huknął wysoko ponad poprzeczką.

89
    Cypryjczycy dążą do strzelenia szóstej bramki. Będzie o to bardzo trudno, bowiem sędzia z pewnością doliczy maksymalnie dwie-trzy minuty.
    Dimitris CHRISTOFI - 5:0

87
    Gol dla Cypru!
    W pierwszej kolejności należy pochwalić sędziego za decyzję, o powtórzeniu rzutu karnego. Skąd taka decyzja? Ano stąd, że piłkarze obu drużyn zbyt wcześnie wbiegli w obręb pola karnego przy wykonaniu jedenastki.
    Mimo to, DIMITRIS CHRISTOFI uderzył jak należy za drugim razem i mamy pięć do zera!
    A za to przewinienie, została podyktowana jedenastka dla Cypru.

86
    Mamy jedenastkę dla Cypru! Faulowany Kolokoudias przez Lorenzo i sędzia wskazał na wapno! Szansa na zdobycie piątej bramki!

84
    Ależ teraz było groźnie! Mocne uderzenie Kolokoudiasa z dalszej odległości! Pol zbija futbolówkę na bok, do której dopada Makris, ale zbyt ostry kąt nie pozwolił mu umieścić futbolówki w bramce!

83
    I mamy drugą kartkę w dzisiejszym meczu. Żółtkiem obdarowany został Pujol za faul na Laifisie blisko środkowej strefy boiska.

81
    Należy też pochwalić determinację Andory przy próbie przejęcia piłki. Mimo niekorzystnego wyniku, goście wciąz próbują zdobyć bramkę, choćby honorową.

79
    Od dobrych pięciu minut nie mieliśmy żadnej, ciekawej i groźnej sytuacji pod obiema bramkami. Miejmy nadzieję, że zobaczymy w tym meczu jeszcze jakieś bramki.

78
    Owacje na stojąco dla zdobywcy trzech, jakże ważnych bramek w dzisiejszym spotkaniu! W jego miejsce, tak jak sygnalizowaliśmy – Laifis.

76
    Widzimy też, że selekcjoner reprezentacji Cypru postanowił nie czekać i już teraz wprowadzić świeżego zawodnika. Przy linii bocznej boiska na chwilę przerwy w grze czeka Laifis.