Nantes – Saint-Étienne 0:0 (koniec) | Montpellier – Toulouse 2:0 (koniec) | Olympique – Bordeaux 3:1 (koniec)
FC Nantes
0:0 (0:0)
AS Saint-Étienne
Niedziela 23.11.2014, 14:00 • Stade de la Beaujoire, Nantes • Francuska Ligue 1 Uber Eats

58
    Żółta kartka dla doświadczonego kapitana drużyny gości. Lemoine musi teraz bardziej uważać.

51
    Vizcarrondo nie zgadza się opinią arbitra, który twierdził, że Wenezuelczyk faulował van Wolfswinkela w walce o górną piłkę. A tu jeszcze żółta kartka! I okazja na centrę w szesnastkę!

32
    Nieczysta walka o górną piłkę! Shechter ukarany żółtą kartką przez arbitra.

13
    Tym razem taryfy ulgowej być nie może! Franck Tabanou ukarany żółtą kartką!
    Będzie ponadto znakomita szansa na dośrodkowanie w szesnastkę!

4
    Faul przy linii bocznej boiska i pierwsza żółta kartka w tym meczu. Ukarany Moustapha Sall!

Gole:

Kartki:   32. Shechter (NAT), 51. Vizcarrondo (NAT) – 4. Sall (SET), 13. Tabanou (SET), 58. Lemoine (SET)

FC Nantes: Riou – Cissokho, Vizcarrondo, Djilobodji, Veigneau (K) – Deaux, Veretout, Bessat (71' Audel), N'koudou – Shechter (58' Gakpe), Bammou (83' Bedoya)
    Zmiany: Alhadhur, Aristiguieta, Audel, Bedoya, Dupe, Gakpe, Walongwa

AS Saint-Étienne: Ruffier – Theophile, Perrin, Sall, Tabanou – Clément, Lemoine – Corgnet (62' Gradel), Hamouma, Monnet-Paquet (90. Brison) – van Wolfswinkel (85' Cohade)
    Zmiany: Baysse, Brison, Cohade, Gradel, Mollo, Moulin, Pogba

Sędziowie: S. Ennjimi – C. Schurra, C. Mouysset – T. Léonard