Nantes – Saint-Étienne 0:0 (koniec) | Montpellier – Toulouse 2:0 (koniec) | Olympique – Bordeaux 3:1 (koniec)
FC Nantes
0:0 (0:0)
AS Saint-Étienne
Niedziela 23.11.2014, 14:00 • Stade de la Beaujoire, Nantes • Francuska Ligue 1 Uber Eats

90
    Ostatnia roszada w zespole gości. Brison wchodzi na boisko w doliczonym czasie gry.

85
    Ogromnymi gwizdami pożegnany z boiska został van Wolfswinkel. W miejsce napastnika Saint-Etienne wszedł Cohade.

83
    Zawiódł dzisiaj odrobinę Bammou, w jego miejsce w 83. minucie gry wchodzi Amerykanin Bedoya!

71
    Zmiana w zespole gospodarzy! Boisko, żegnany owacjami na stojąco opuszcza Vincent Bessat, a na ostatnich 20 minut gry wchodzi w jego miejsce Johan Audel.

62
    Benjamin Corgnet kończy swój udział w tym spotkaniu. Na ostatnich 30 minut w jego miejsce wejdzie Max Gradel.

58
    Itay Shechter już sobie dzisiaj nie pogra. Szkoda, bo robił sporo szumu w okolicach bramki Ruffiera. Serge Gakpe przywitany entuzjastycznie przez miejscową publiczność.

Gole:

Kartki:   32. Shechter (NAT), 51. Vizcarrondo (NAT) – 4. Sall (SET), 13. Tabanou (SET), 58. Lemoine (SET)

FC Nantes: Riou – Cissokho, Vizcarrondo, Djilobodji, Veigneau (K) – Deaux, Veretout, Bessat (71' Audel), N'koudou – Shechter (58' Gakpe), Bammou (83' Bedoya)
    Zmiany: Alhadhur, Aristiguieta, Audel, Bedoya, Dupe, Gakpe, Walongwa

AS Saint-Étienne: Ruffier – Theophile, Perrin, Sall, Tabanou – Clément, Lemoine – Corgnet (62' Gradel), Hamouma, Monnet-Paquet (90. Brison) – van Wolfswinkel (85' Cohade)
    Zmiany: Baysse, Brison, Cohade, Gradel, Mollo, Moulin, Pogba

Sędziowie: S. Ennjimi – C. Schurra, C. Mouysset – T. Léonard