Czarni Przemysław
1:2 (0:1)
Rodło Zielińscy Kwidzyn
Niedziela 19.04.2015, 14:00Liga okręgowa Gdańsk II

Witamy. Mecz rozpocznie się o 14:00 i będziemy informować o najważniejszych wydarzeniach..

Od godziny 14:00 rozpoczniemy relację z meczu V ligi pomiędzy szóstymi w tabeli Czarnymi a pierwszym Rodłem. Faworytem jest oczywiście drużyna z Kwidzyna, która ma sporą przewagę punktową nad swoim dzisiejszym rywalem, a poza tym w pierwszym meczu na jesieni wygrała 3:0. Niemniej w sporcie wszystko jest możliwe i niczego nie można być pewnym, dlatego biorąc pod uwagę fakt, że mecz jest w Przemysławiu może być ciekawie!

1

3
    Mocny strzał z 20 metrów Adama Reise, futbolówka trafia w słupek!

6
    Rzut wolny dla gości, dobre rozegranie, ale strzał Kalinowskiego niecelny

8
    Ciekawe ustawienie w obronie prezentują Czarni, cała jedenastka na swojej połowie

10
    Dobry strzał Szarpaka, golkiper Czarnych wybija piłkę poza końcową linię

15
    Ogromna przewaga Rodła w posiadaniu piłki

22
    Gol dla Rodła!

PIOTR MYŚCICH wykorzystuje sytuację sam na sam! Goście na prowadzeniu!

26
    Celny strzał Reise, Rodło nadal w ofensywie

30
    Ponownie pokazał się Reise, tym razem piłka po jego uderzeniu minimalnie minęła bramkę gospodarzy

33
    Żółta kartka dla jednego z graczy Czarnych. rzut wolny dla Rodła z ok. 25 metrów

34
    Niecelnie uderza z wolnego Dreszler

35
    Po chwili na strzał z dystansu decyduje się Temitayo, także pudłuje

37
    Pierwsza groźniejsza okazja dla Czarnych, niecelny strzał po dobrze rozegranym rzucie rożnym

40
    Nieco odważniej teraz grają Czarni, liczą że coś zdziałają po stałych fragmentach gry

44
    Strzał Szarpaka obroniony przez golkipera Czarnych, po chwili znów ten sam piłkarz uderza, tym razem niecelnie. Końcówka połowy należy do Rodła

45
    I znów strzela Jakub Szarpak, piłka wybita przez golkipera czarnych na korner. Po nim nie ma zagrożenia dla bramki gospodarzy

45+2

46

48
    Wolny pośredni dla gości na piątym metrze, po nim strzela Szarpak, minimalnie niecelnie!

55
    Robert Felski znalazł siew sytuacji sam na sam, ale przegrał pojedynek z bramkarzem!

56
    Dośrodkowanie z rzutu rożnego, uderza głową Szpakowski, piłka trafia w słupek!

61
    Zmiana w drużynie Rodło Zielińscy Kwidzyn: z boiska schodzi Myścich, na boisku pojawia się Górka.

61
    Zmiana w drużynie Rodło Zielińscy Kwidzyn: z boiska schodzi Pokwicki, na boisku pojawia się Juchniewicz.

65
    Kapitalna interwencja golkipera czarnych po dobrym uderzeniu Górki!

66
    Żółtą kartkę otrzymuje Temitayo (Rodło Zielińscy Kwidzyn).

67
    Gol dla Czarnych!
    Piękny strzał jednego z gospodarzy z wolnego sprzed pola karnego, piłka wpada w okienko!

69
    Od razu mamy dobrą akcję gości, strzał Górki z dziesiątego metra tuż obok bramki

76
    Przyjezdni od momentu utraty bramki niemal nie schodzą z połowy przeciwnika, ale brakuje sytuacji podbramkowych, mądrze bronią się Czarni

86
    Po dłuższym czasie udało się kwidzyniakom oddać, a konkretnie Dreszlerowi, tylko że jest on niecelny

87
    A teraz nie trafia w światło bramki Temitayo

89
    Zmiana w drużynie Rodło Zielińscy Kwidzyn: z boiska schodzi Temitayo, na boisku pojawia się Torłop.

90
    Kolejny niecelny strzał na bramkę Czarnych, tym razem nieznacznie pomylił się Felski