Cesena – Atalanta 2:2 (koniec) | Chievo – Cagliari 1:0 (koniec) | Juventus – Fiorentina 3:2 (koniec)
AC Milan – Genoa 1:3 (koniec) | Sampdoria – Hellas Verona 1:1 (koniec) | Lazio – Parma 4:0 (koniec)
Sassuolo – AS Roma 0:3 (koniec) | US Palermo – Torino 2:2 (koniec)
UC Sampdoria
1:1 (0:0)
Hellas Verona
Środa 29.04.2015, 20:45 • Luigi Ferraris, Genoa • Włoska Serie A

88
    Kontratak gospodarzy błyskawicznie przerwany. Równie szybko reaguje sędzia, który pokazuje kartonik Rodríguez'owi.

82
    Kolejne upomnienie. Brivio bezlitośnie potraktowany przez arbitra.

80
    Obiang również nie uniknął kary. Sędzia w drugiej połowie jest bezlitosny.

80
    Gra się zaostrza, co ma odzwierciedlenie w kartkach. Muñoz dostaje ostrzeżenie.

56
    Ależ niespodziewana sytuacja! Acquah zagrywa ręką w ataku. Piłkarz Sampdorii ma na swoim koncie już żółtą kartkę. Sędzia podbiega do Ghańczyka i pokazuje mu drugą kartkę. Gospodarze od 56 minuty będą grali w osłabieniu.

36
    Acquah zagrywa wbrew zasadą fair play. Wślizg od tyłu i piłkarz Hellasu momentalnie zapoznaje się z murawą. Żółty kartonik pomocnika z Ghany.

24
    Sørensen bez litości zatrzymuje akcję gospodarzy. Zdecydowanie zbyt ostre wejście Duńczyka. Drugi kartonik dla zawodnika Hellasu Verona.

16
    Valoti popełnia przewinienie w okolicy linii środkowej. Arbiter zdecydował się na pokazanie pierwszego w tym spotkaniu żółtego kartoniku.