Śląsk – Górnik Z. 1:1 (koniec) | Pogoń – Legia 0:1 (koniec) | Jagiellonia – Wisła K. 2:1 (koniec)
Śląsk Wrocław
1:1 (0:0)
Górnik Zabrze
Sobota 23.05.2015, 15:30 • Stadion Miejski, Wrocław • PKO Ekstraklasa • Grupa Mistrzowska

90+1
    Mateusz Machaj również obejrzał "żółtko". Warto odnotować, iż do regulaminowego czasu gry zostały doliczone trzy minuty. Pierwsza z nich powoli dobiega końca. Pachniało tą bramką dla Górnika w ostatnich dwudziestu minutach i w końcu jest!

90
    Bartosz Iwan otrzymał żółtą kartkę za zdjęcie koszulki podczas celebrowania kapitalnego trafienia.

19
    Zieliński zdecydował się na nieco taktyczne przewinienie. Wrocławianin przytrzymywał za koszulkę Łukasza Madeja. Dość ostra rywalizacja tych dwóch zawodników. Ostatecznie arbiter postanowił pokazać "żółtko" Zielińskiemu. Rzut wolny dla Górnika.