Polonia B. – Odra O. 1:1 (koniec) | Zagłębie S. – GKS T. 2:3 (koniec) | Sandecja – Lok. Koszyce 0:0 (koniec)
ROW Rybnik – Termalica 1:4 (koniec) | Warta – Wisła Pł. 1:1 (koniec) | Wisła K. – Karvina 2:0 (koniec)
Podbeskidzie – Frydek-Mistek 1:0 (koniec) | Zawisza – Bytovia 1:1 (koniec) | Slovan – Miedź 2:4 (koniec)
Okocimski – Czaniec 4:0 (koniec) | GKS Bełchatów – Tomaszów Maz. 1:0 (koniec) | Dzierżoniów – GKS K. 1:1 (koniec)
Chrobry – KKS 1:0 (koniec) | Górnik Ł. – Stal S. W. 2:0 (koniec) | Pogoń – Larnaka 1:1 (koniec)
Wisła Kraków
2:0 (2:0)
MFK Karvina
Środa 08.07.2015, 11:00 • Myślenice • Spotkania towarzyskie

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy ponownie do portalu Lajfy.com na kolejne relacje sportowe! (12:52:40)

To już wszystko z Myślenic. Po bardzo słabym spotkaniu Wisła Kraków wygrywa 2-0 z drugoligowym MFK Karviná. O ile pierwsza połowa tego boju stała na przeciętnym poziomie, o tyle druga to była istna masakra – zawodnicy nie stworzyli właściwie żadnej okazji bramkowej – wyglądało to fatalnie.

90

90
    Witek zagrał piłkę w pole karne do Kuczaka, jednak był tam Dreksa, który wykazał się dobrą interwencją, a później piłka padła łupem Lipčáka. Nie udało się wywalczyć nawet rzutu rożnego.

86
    Powoli dobiega końca to spotkanie. Na szczęście, bo poziom tej rywalizacji szczególnie w drugiej połowie stoi bardzo nisko. Wisła niby kontroluje to spotkanie, ale gra bez żadnego błysku.

83
    Dreksa fauluje Marszalika na 30 metrze od bramki Czechów. Wiślacy będą mieli okazję do centry w pole karne.

80
    Spokojnie zmierzamy do końcowego gwizdka sędziego Pawła Kukli. Tempo drugiej połowy bardzo słabe, żaden z zespołów właściwie nie stworzył sobie stuprocentowej okazji bramkowej.

77
    Handzlik i Gulczyński za Crivellaro i Urygę.

74
    W końcu mógł popisać się interwencją Cierzniak po mocnym strzale z dystansu jednego z graczy Karviny. Nowy bramkarz Wisły spokojnie sparował futbolówkę do boku.

73
    Bardzo ciężko komentuje się takie spotkania, kiedy na boisku nie dzieje się zbyt wiele. Tempo gry zostało dostosowane do bardzo trudnych warunków pogodowych – jest gorąco.

69
    Czesi w drugiej połowie bardzo często próbują krótkiego rozegrania rzutów rożnych, jednak późniejsze centry są zazwyczaj detronizowane przez wiślackich stoperów.

67
    Przerwa na uzupełnienie płynów. Może ona poprawi nam nieco tempo tej rywalizacji.

63
    Zastanawialiśmy się czy druga połowa będzie ciekawsza od pierwszej. Już teraz śmiało możemy powiedzieć, że gra obu zespołów wygląda słabo. Mało ataków, wszystko w bardzo ospałym tempie.

61
    Krótkie rozegranie rzutu rożnego przez czeski zespół – centra na krótki słupek, ale był tam Żemło, który oddalił zagrożenie od swojej bramki. Wciąż niewiele dzieje się na boisku.

60
    Kolejna zmiana w zespole krakowskiej Wisły. W miejsce Sadloka wchodzi na boisko Mordec.

56
    Sporo miejsca Czesi zostawili teraz Crivellaro, który zdecydował się na uderzenie z dystansu, jednak wykonał je fatalnie i od bramki grę wznowi Lipčák.

53
    W przerwie na boisku pojawił się Lubomir Urgela, który w ubiegłym sezonie był najskuteczniejszym strzelcem Karviny. Zobaczymy czy uda mu się napsuć krwi defensywie Wisły.

50
    Spory fragment drugiej połowy meczu już za nami. Niewiele dzieje się na boisku – bezbarwny początek bez ciekawszych sytuacji bramkowych. Czekamy na rozwój sytuacji.

46
    Udało nam się ustalić zmiany, które nastąpiły w zespole Wisły. Boisko opuścili Burliga, Jović, Guzmics i Jankowski, w ich miejsce Żemło, Czekaj, Marszalik i Witek.