Man Utd – Newcastle 0:0 (koniec) | Crystal Palace – Aston Villa 2:1 (koniec) | West Ham – Bournemouth 3:4 (koniec)
Norwich – Stoke 1:1 (koniec) | Sunderland – Swansea 1:1 (koniec) | Leicester – Tottenham 1:1 (koniec)
West Ham United
3:4 (0:2)
A.F.C. Bournemouth
Sobota 22.08.2015, 16:00 • Upton Park, Londyn • Angielska Premier League • Runda 3

Dziękujemy Państwu bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas i przeżyte emocje! Jednocześnie zapraszamy na pozostałe relacje na portalu lajfy.com! Dobrego wieczoru! (18:06:56)
    Po niesamowitych ponad dziewięćdziesięciu minutach Bournemouth osiąga swoje pierwsze zwycięstwo w tym sezonie!

Byliśmy świadkami dzisiaj kapitalnego widowiska, które zafundowały nam zespoły West Hamu United i Bournemouth! Wydarzyło się w nim prawie wszystko co możliwe, ponieważ padło aż siedem goli, były dwa rzuty karne, czerwona kartka i dużo okazji do zdobycia bramek! Bohaterem tego starcia został Callum Wilson, który wpakował piłkę do siatki aż trzykrotnie. Pozostałe trafienia dorzucili Noble, Kouyate, Maiga i Pugh. Wydaje się, że najsprawiedliwszym wynikiem byłby remis, ale taka jest piłka nożna i to "Wiśnie" zwyciężają ostatecznie 4:3!

90+7

90+7
    Dośrodkowanie Payeta, piłka zostaje strącona i zatrzymuje się na linii bramkowej! Po chwili jeden z piłkarzy miejscowych fauluje Boruca i sędzia kończy ten mecz!

90+6
    Centra Payeta zostaje wybita na rzut rożny! Czy coś się jeszcze wydarzy?!

90+6
    Wprowadzony przed chwilą Smith popełnia zupełnie bezsensowny faul na Cresswellu! Gospodarze mają ostatnią szansę na gola!

90+5
    Ostatnia zmiana w teamie beniaminka BPL. Ritchiego zastępuje Smith.

90+4
    Randolph wykopuje piłkę na połowę rywali, a tam przejmuje ją Maiga. Jak się jednak okazało Malijczyk był na pozycji spalonej.

90+2
    Zupełnie nieprzemyślane podanie Ritchiego do Wilsona, który już nie ma siły by biegać. Na szczęście skrzydłowego Bournemouth jego drużyna utrzymała się w posiadaniu futbolówki.
    Callum Wilson strzela swojego pierwszego hattricka w seniorskiej karierze!

90
    Sędzia dorzuca aż sześć minut do regulaminowego czasu gry! Czy West Ham zdoła wyrównać?!

90
    Ritchie zagrywa daleko na skrzydło do Wilsona, który mijając Reida zdołał wywalczyć jeszcze rzut rożny.

88
    Nieźle pograli ze sobą teraz Payet z Kouyate! Senegalczyk chciał zacentrować w pole karne w poszukiwaniu Maigi, ale futbolówka wylądowała na trybunach.

86
    Ładne, prostopadłe podanie w kierunku pokazującego się Maigi! Malijczyk znalazł się w dobrej pozycji, jednak sędzia boczny podniósł chorągiewkę w górę.

84
    Druga roszada w zespole przyjezdnych. Zmęczonego Gradela zastępuje Gosling.
    82. Modibo MAÏGA - 3:4

82
    Gol dla West Hamu!

Ależ piękny rajd w wykonaniu wprowadzonego niedawno MODIBO MAIGI! Otrzymał on podanie z autu i wobec tego, że nie miał komu podać postanowił ruszyć sam! Była to świetna decyzja, ponieważ minął on trzech rywali i w bardzo łatwy sposób pokonał Boruca! 3:4!

Mateusz Nyka

Gole: 48. Noble (kar.), 53. Kouyaté, 82. Maïga – 11. Wilson, 28. Wilson, 67. Pugh, 79. Wilson (kar.)

Kartki:   76. Boruc (BTH)   78. Jenkinson (WHU)

West Ham United: Randolph – Jenkinson, Reid, Ogbonna (35. Tomkins), Cresswell – Noble, Obiang, Kouyaté – Payet, Nolan (C) (46. Jarvis) – D. Sakho (74. Maïga).
    Zmiany: Spiegel – Tomkins, Jarvis, Collins, Maïga, Lanzini, Cullen.

A.F.C. Bournemouth: Boruc – Francis, Elphick (C), Cook, Daniels – Ritchie (90+5. Smith), O'Kane, Surman, Gradel (84. Gosling) – King (50. Pugh), Wilson.
    Zmiany: Federici – Gosling, Pugh, Mings, Smith, Kermorgant, Distin.