Man Utd – Newcastle 0:0 (koniec) | Crystal Palace – Aston Villa 2:1 (koniec) | West Ham – Bournemouth 3:4 (koniec)
Norwich – Stoke 1:1 (koniec) | Sunderland – Swansea 1:1 (koniec) | Leicester – Tottenham 1:1 (koniec)
Sunderland A.F.C.
1:1 (0:1)
Swansea City A.F.C.
Sobota 22.08.2015, 16:00 • Stadium of Light, Sunderland • Angielska Premier League • Runda 3

Po niezłym meczu Sunderland zdobył pierwszy punkt w tym sezonie. Swansea dominowało w pierwszej połowie, ale po przerwie lepsi gospodarze. Remis wydaje się sprawiedliwym wynikiem meczu na Stadium of Light. (17:54:57)

90+6

90+5
    Larsson z rzutu wolnego uderzył prosto w mur.

90+3
    Larsson wszedł za Lensa.

90+2
    Rodwell wywalczył rzut wolny z niebezpiecznej odległości od bramki Fabiańskiego. Żółty kartonik obejrzał Sigurdsson.

90
    Sędzia doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

89
    Piłka po strzale Lensa ze stałego fragmentu gry odbiła się od Williamsa.

88
    Rzut wolny dla Sunderlandu po faulu Fernandeza.

86
    Defoe zmieniony przez Watmore'a.

83
    Bramkarz gospodarzy obronił mocny strzał Fernandeza.

82
    Van Aanholt ukarany żółtą kartką.

80
    O'Shea zablokował strzał Montero.

78
    Wyrównało się spotkanie na Stadium of Light. Żadna z drużyn nie potrafi stworzyć sobie groźnej sytuacji pod bramką rywali.

76
    Eder wszedł za zmęczonego Gomisa.

74
    Kapitalną interwencją po strzale Gomisa popisał się Pantilimon.

73
    Sunderland zdominował sytuację na boisku i konsekwentnie dąży do zwycięstwa.

71
    Fletcher był bliski wyprowadzenia gospodarzy na prowadzenie. Świetna zmiana w wykonaniu Szkota.