Medyk Konin – GOSiRKi Piaseczno 1:0 (koniec)
Medyk Konin
1:0 (1:0)
KS GOSiRKi Piaseczno
Sobota 05.09.2015, 13:00 • Stadion im. Złotej Jedenastki Kazimierza Górskiego w Koninie • Ekstraliga Kobiet • Runda 5

88
    Miała na nodze piłkę meczową Ciupińską! Zawodniczka GOSiRek znalazła się w wymarzonej sytuacji na wyrównanie, lecz jej uderzenie trafia wprost w Szymańską. Ależ to była szansa dla gości!

86
    Wpada w pole karne gospodyń Zdonek. Przewraca się na murawę kapitan gości, sugerując, że była faulowana przez Grad. Sędzina nie ma jednak zamiaru dyktować "jedenastki"!

78
    Ostatnia zmiana w drużynie Medyka. Zmęczoną Gawrońską zastępuje Sturanović.

74
    Wychodzi z kontratakiem Sikora. Faulowana przez powracającą na własną połowę Kołek i nie ma wyboru sędzina. "Żółtko" dla zawodniczki spod stolicy.

71
    Kombinacyjne rozwiązane rzutu wolnego przez przyjezdne. Dośrodkowanie i zamieszanie w polu karnym, uderzenie Tkaczyk, jednak ratuje swój zespół Dudek.

61
    Druga zmiana w ekipie mistrzyń Polski. Gotowa do wejścia jest Grzywińska, a z boiska zbiega Ficzay.

57
    Bardzo brutalny faul Zdonek! Tylko żółta kartka dla kapitan GOSiRek. Ma szczęście zawodniczka z Piaseczna, że sędzina nie wyrzuciła jej z murawy.

55
    Druga zmiana wśród gości. Łasicką zmienia Tkaczyk.

53
    Ależ uderzenie Balcerzak! To powinno być 2:0 dla medyczek, jednak nie pierwszy raz w tym spotkaniu kapitalnie interweniuje Granowska!

51
    Tym razem na zmianę decyduje się szkoleniowiec przyjezdnych. Plac gry opuszcza Janicka, a na murawie melduje się Rosińska.

47
    Od razu świetnie rozpoczęły drugą połowę miejscowe. Szybkie podanie do Dudek, ta strzela! Piłka przechodzi tuż nad poprzeczką!

46
    Jedna zmiana w przerwie w zespole Medyka. W miejsce Tarczyńskiej wchodzi Dudek.

45
    Cóż za bomba w wykonaniu Chudzik! Piłka szybuje prosto pod poprzeczkę, lecz w ostatniej fazie lotu nieco zmienia tor i ostatecznie mija bramkę o centymetry!

34
    Znów pojedynek Sikory z Granowskiej! Zawodniczka z Konina będąc w dobrej sytuacji bez namysłu uderza na bramkę, ale fenomenalną interwencją popisuje się bramkarka GOSiRek!

32
    Blisko drugiej bramki gospodynie! Znów zagranie na wolne pole do Sikory, a ta ściga uciekającą piłkę. Wchodzi wślizgiem strzelczyni pierwszej gole, ale pierwsza jest Granowska. Zabrakło pół metra!

28
    Gol dla Medyka!
    Wreszcie potwierdzają swoją przewagę gospodynie! Prostopadłe zagranie między obrończynie gości. Piłkę przejmuje ALEKSANDRA SIKORA, która kapitalnym, płaskim strzałem z dwunastego metra, pokonuje bezradną Granowską. 1:0!

16
    Wciąż starają się zdobyć bramkę po strzałach z dystansu miejscowe. Potężna bomba Daleszczyk, a futbolówka mija bramkę o niecałe pół metra! Było blisko.