Błękitni – Wisła Pu. 0:0 (koniec) | Stal S. W. – GKS T. 1:1 (koniec) | Raków – Olimpia Z. 5:2 (koniec)
Okocimski – Nadwiślan 0:2 (koniec) | Gryf – Stal M. 1:2 (koniec) | Kotwica – Radomiak 0:0 (koniec)
Znicz – Polonia B. 3:0 (koniec)
Kotwica Kołobrzeg
0:0 (0:0)
Radomiak Radom
Sobota 05.09.2015, 18:00 • Stadion Miejski, Kołobrzeg • 2. Liga • Runda 7

Trwa przerwa na reprezentacje, więc nie gra najwyższa klasa rozgrywkowa, ale to nie znaczy, że na lajfy.com zabraknie emocji! Będziemy w Kołobrzegu, gdzie Kotwica podejmie Radomiaka w II lidze!

W daleką podróż do Kołobrzegu goście wyruszyli już w piątek przed południem. Atut swojego boiska powinien w tym meczu być widoczny – długa podróż + fakt, że Kotwica u siebie jeszcze nie przegrała, przemawia na korzyść gospodarzy.

Kotwica po 6. kolejkach jest na 8. miejscu. Dotąd podopieczni trenera Tworka zgromadzili 8 punktów. Składają się na to 2 zwycięstwa, 2 porażki i 2 remisy.

Przed tygodniem Kotwica pechowo przegrała z Nadwiślanem, tracąc jedynego gola meczu w doliczonym czasie gry. W tym czasie Radomiak również przegrał – 1:2 z Legionowem.

Kotwica u siebie w tym sezonie grała 3 mecze – 2 wygrała (z Okocimskim i Rybnikiem) i 1 zremisowała (z Gryfem Wejherowo). Dziś szansa na podtrzymanie tej dobrej serii w starciu z bezpośrednim rywalem w tabeli.

Kotwica Kołobrzeg: Małecki, Cichy, Poznański, Witt, Rydzak, Azikiewicz, Wrzesień, Sochań, Żołądź, Bejuk, Świechowski

Rezerwowi: Waśków, Kugiel, Szubert, Nowak, Berg, Otręba, Soczyński

Radomiak Radom: Kula – Wasilewski, Jędrzejczyk, Świdzikowski, Sulkowski, Uliczny, Chrabąszcz, Radecki, Brągiel, Leandro Rossi, Ropski

Rezerwowi: Banasiak, Sylwestrzak, Cieciura, Puton, Chinonso Agu, David Kwiek, Śliwiński

Sędziowie: Paweł Malec (Łódź).

1

3
    Efektowna oprawa z rozpoczęcia tego spotkania, balony, głośne śpiewy, niejeden klub z wyższych lig mógłby pozazdrościć.

5
    Wciąż czekamy na rozpoczęcie transmisji z meczu, mamy informacje, że wystartuje lada chwila!

7
    Wracamy już na boisko! W pierwszych minutach spotkania nie działo się nic wielkiego, gramy w śodkowej strefie boiska.

8
    Dodajmy tylko, że Kotwica dziś na biało-niebiesko, Radomiak na zielono-biało!

9
    Od rzutu wolnego w środkowej strefie boiska wznawiają goście.

10
    Żołądź rozpoczyna akcję środkiem boiska, szuka kolegi na prawym skrzydle...

11
    Wrzesień próbował dośrodkowania z prawego skrzydła, ale fatalnie – przenosi piłkę za bramkę Kuli.

12
    Małecki łapie piłkę po błędzie w defensywie gospodarzy, skończyło się na strachu.

13
    Poznański niedokładnie zagrywa na prawe skrzydło do Września, przejmują goście.

14
    Radomiak spokojnie rozgrywa akcję w środkowej strefie boiska, goście nie kwapią się do bardziej zdecydowanych ataków.

15
    Efektowna akcja gospodarzy, Wrzesień rozpoczął ją na prawym skrzydle, a piłka dociera do Bejuka, ale jego wolej mija prawy słupek bramki Kuli!

16
    Rzut wolny dla gości około 23 metrów do bramki rywala.

17
    Dośrodkowanie w pole karne gospodarzy z lewego skrzydła, ale Małecki pewnie łapie piłkę.

18
    Świechowski walczył ambitnie na lewym skrzydle, ale goście przerzucają ciężar gry na lewe skrzydło.

19
    Dużo walki w środkowej strefie boiska, ale też dużo chaosu, oba zespoły nie potrafią zawiązać groźnej akcji.

20
    Kilka petard odpalonych na trybunach, spiker upomina kibiców, ale wydaje się, że sytuacja opanowana. Na boisku wciąż gramy w środkowej strefie boiska.

21
    Od autu tuż przy linii środkowej wznawiają goście.

22
    Gran Derby to to na razie nie są, ale oglądamy zacięte, bardzo wyrównane widowisko.

23
    Kolejne zagranie na prawe skrzydło gospodarzy, ale po raz kolejny brakuje dokładności, Wrzesień nie miał szans dojść do piłki.

24
    Szybko wykonany rzut wolny dla gości w środkowej strefie boiska.

25
    Brągiel nie opanował piłki na prawym skrzydle, od autu gospodarze.

26
    Trener gospodarzy nakazuje rozgrzewkę rezerwowym, nie może być zadowolony z dotychczasowego obrazu gry.

27
    Wrzesień wywalczył rzut rożny dla Kotwicy.

28
    Azikiewicz wybija piłkę z rzutu rożnego i słowo "wybija" jest tutaj kluczem – fatalna centra, grę wznowi Kula.

29
    Azikiewicz fauluje Ulicznego, od rzutu wolnego w środkowej strefie boiska Radomiaka.

30
    Od autu na wysokości pola karnego rywala wznawiają goście.

31
    Spiker znów informuje o zakazie używania środków pirotechnicznych, a z trybun niesie się poparcie dla tej prośby. Tyle, że w dużo mniej wyszukanych słowach.

32
    Przerwa w grze, jeden z graczy Kotwicy kontuzjowany, będzie potrzebna interwencja medyczna.

33
    Kotwica chwilowo w dziesiątkę, ale przynajmniej gra została już wznowiona.

34
    Kula skutecznie piąstkuję piłkę po centrze Cichego z prawego skrzydła.

35
    Sochań przewinił w środkowej strefie boiska, od rzutu wolnego wznowi Radomiak.

36
    Azikiewicz rusza lewym skrzydłem, ale jego krótki rajd w porę powstrzymany.

37
    Azikiewicz z uporem maniaka pędzi lewą stroną boiska, ale znów zatrzymany pomocnik Kotwicy, gospodarze zaczną tylko od autu.

38
    Kula wznowi grę od piątego metra przed własną bramką.

39
    Rydzak i Sochań rozgrywają na 30. metrze przed własną bramką.

40
    Bejuk wpada w pole karne, ale zawahał się minimalnie i zdążyli dogonić go defensorzy Radomiaka.

41
    Zbyt dużo nonszalancji w polu karnym Radomiaka ze strony ofensywnych piłkarzy Kotwicy, bardzo niechlujne podania i z kontrą wychodzą goście!

41
    Ropski wychodzi sam na sam z Małeckim, ale na szczęście gospodarzy – spalony!

42
    Wrzesień wznawia grę od autu na wysokości pola karnego rywala.

43
    Arbiter poucza Poznańskiego, który faulował rywala, następne takie zagranie skutkować będzie kartką.

44
    Cichy zagrywa ręką tuż przed polem karnym Kotwicy, może być niebezpiecznie w końcówce!

45
    Wysoka centra z rzutu wolnego gości, ale jak się okazuje – za wysoka, żaden z piłkarzy nie zdołał jej sięgnąć.
    45+1. Rozruch na plaży zafundowali sobie dziś rano piłkarze z Radomia!

45+2
    Korner dla gospodarzy!

45+2

Do przerwy nie oglądaliśmy porywających zawodów, ale przynajmniej w końcówce spotkania mieliśmy trochę sytuacji podbramkowych. Miejmy nadzieję, że to dobry zwiastun przed drugą częścią meczu!

46

47
    Rossi ukarany żółtą kartką.

48
    Radomiak odważnie rozpoczął drugą połowę.

49
    Bejuk wznowi grę od rzutu wolnego 25 metrów od bramki Kuli.

50
    Cichy skakał w polu karnym rywala, ale nie doszedł do dośrodkowania z rzutu wolnego.

51
    Azikiewicz skutecznie przeciął akcję gości skrzydłem, ale wciąż Radomiak przy piłce.

52
    Witt wypycha Leandro z pola karnego, ale długo trwa ta akcja Radomiaka.

53
    Gospodarze od autu na wysokości pola karnego rywala.

54
    Faulowany Jędrzejczyk w narożniku boiska, od rzutu wolnego wznowią grę piłkarze Kotwicy.

55
    Poznański przerywa groźnie zapowiadającą się kontrę rywali, kartka w pełni zasłużona.

56
    Rzut rożny dla Radomiaka!

57
    Krótko rozegrany ten stały fragment gry przez gości, ale trzeba było wrzucać piłkę w pole karne, bo fatalnie to rozegrali przyjezdni.

58
    Kontra Kotwicy, Azikiewicz uderza jednak z ostrego kąta tuż obok prawego słupka bramki Radomiaka!

59
    Rydzak faulowany we własnej strefie obronnej, od rzutu wolnego Radomiak.

60
    Kolejny rzut wolny dla Kotwicy, około 30 metrów do bramki Kuli.

61
    Kula wznowi grę od własnej bramki, złe uderzenie z rzutu wolnego gospodarzy.

62
    Dwukrotnie próbowali uderzać sprzed pola karnego rywala gospodarze, ale za każdym razem piłka grzęźnie pod nogami defensorów z Radomia.

63
    Ropski opuszcza boisko, w jego miejsce Śliwiński.

64
    Małecki wznawia grę sprzed piątego metra od własnej bramki.

65
    Znów gra przeniosła się do środka boiska, oba zespoły wciąż nie potrafią na dłuższą chwilę zadomowić się w polu karnym rywala.

66
    Azikiewicz faulowany na połowie Radomiaka.

67
    Wrzesień rozpędza się z kontrą Kotwicy...

68
    Szubert w miejsce Żołądzia u gospodarzy.

69
    Groźnie wyglądało zderzenie Małeckiego z rywalem, ale nie będzie potrzebna zmiana bramkarza.

70
    Szubert nie zdążył do piłki na lewym skrzydle.

71
    Cieciura zmienia Ulicznego w zespole Radomiaka.

72
    Wejście smoka Cieciury – wszedł i od razu obejrzał kartonik.

72
    Rzut wolny dla gospodarzy, Azikiewicz będzie dośrodkowywał tę piłkę.

73
    Rzut rożny dla gospodarzy!

74
    Piłkę bitą z narożnika boiska "zgarniają" defensorzy Radomiaka.

75
    Dośrodkowanie z prawego skrzydła gości ląduje bezpiecznie w rękawicach Małeckiego.

76
    Azikiewicz walczy na całej szerokości boiska, ale z dokładnością jest dziś wybitnie na bakier. Kolejne podanie bardzo niechlujne.

76
    Otręba zmienia Świechowskiego w zespole gospodarzy.

77
    Azikiewicz faulowany na 25. metrze...

78
    Nowa zmienia Bejuka w zespole Kotwicy.

79
    Leandro próbuje swoją techniką zaskoczyć rywali na prawym skrzydle.

81
    Kugiel w miejsce Azikiewicza w zespole Kotwicy.

82
    Sochań ukarany żółtą kartką.

83
    Gospodarze wznawiają od autu na swojej połowie.

84
    Rydzak faulowany przed polem karnym Kotwicy.

85
    Korner dla Radomiaka!

86
    Nowak naciska bramkarza gości, ale Kula zdążył do piłki na 20 metrze.

87
    Piłka wycofana na 11. metr przed bramką Kotwicy, ale żaden z gości nie zdołał oddać strzału!

88
    Witt świetnie interweniuje przed swoim polem karnym, czysty wślizg obrońcy Kotwicy.

89
    Od rzutu wolnego w środkowej strefie boiska wznawiaą goście.

90
    Kotwica cofnęła się mocno na swoją połowę boiska, gospodarze nie chcą powtórki sprzed tygodnia, gdy gola na 0:1 stracili w 95. minucie spotkania...

90+1
    Kolejna przerwa w grze, tym razem gracz Radomiaka potrzebuje interwencji medycznej.
    90+2. Goście mieli z Radomia bardzo długą podróż, wyjechali już przed południem w piątek!

90+3
    Tymczasem arbiter doliczył 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

90+4
    Na spalonym Śliwiński, grę od rzutu wolnego wznowią gospodarze.

90+5
    Rzut rożny dla Kotwicy, ostatnia szansa dla gospodarzy na zdobycie gola na wagę zwycięstwa!

90+5

Koniec! To nie był wielki mecz, ale podział punktów jest jak najbardziej zasłużonym rezultatem. Kotwica swoje okazje miała w końcówce pierwszej połowy, a Radomiak raczej nastawił się na kontry i tylko tak próbował zaskoczyć Małeckiego. Nie udało się, ale wygląda na to, że i wilk syty i owca cała. (19:54:07)