Górnik Ł. – Podbeskidzie 1:2 (koniec) | Cracovia – Ruch 2:1 (koniec) | Lech P. – Górnik Z. 1:1 (koniec)
Górnik Łęczna
1:2 (1:1)
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Sobota 26.09.2015, 15:30 • Stadion Górnika, Łęczna • PKO Ekstraklasa • Runda 10

90+5
    Jakub Świerczok (Górnik) w samej końcówce otrzymuje żółty kartonik za przerwanie akcji rywali w środku boiska.

90
    Mateusz Szczepaniak (Podbeskidzie) został ukarany przez sędziego żółtym kartonikiem za próbę wymuszenia rzutu karnego.

85
    Zubas (Podbeskidzie) został ukarany przez sędziego żółtym kartonikiem za opóźnianie wznowienia gry.

76
    Kolejna czerwona kartka! Łukasz Tymiński (Górnik) ostro zaatakował w środku boiska rywala i wylatuje z murawy.. W beznadziejnej sytuacją są teraz gospodarze..

74
    Bartosz Śpiączka (Górnik) otrzymuje drugi żółty kartonik w tym meczu i musi opuścić plac gry!

58
    Łukasz Tymiński (Górnik) ostro zaatakował przy linii bocznej boiska rywala za co słusznie został ukarany przez sędziego żółtym kartonikiem.

28
    Bartosz Śpiączka (Górnik) ostro zaatakował Krystiana Nowaka (Podbeskidzie) za co został ukarany przez sędziego żółtym kartonikiem.

18
    Kristian Kolcak (Podbeskidzie) przerwał faulem dobrze zapowiadającą się akcję gospodarzy za co został napomniany przez sędziego żółtym kartonikiem.

5
    Robert Demjan (Podbeskidzie) ostro zaatakował rywala za co słusznie został ukarany przez arbitra żółtym kartonikiem.
    Gole: 11. Mierzejewski (kar.) – 21. Mójta (kar.), 55. Szczepaniak

Kartki:   28. Śpiączka (LCZ), 58. Tymiński (LCZ), 90+5. Świerczok (LCZ) – 5. Demjan (POD), 18. Kolčák (POD), 85. Zubas (POD), 90. Szczepaniak (POD)   74. Śpiączka (LCZ), 76. Tymiński (LCZ)

Górnik Łęczna: Rodić – Mierzejewski, Szmatiuk, Bielák, Leândro – Nowak, Tymiński – Sasin (62. Świerczok), Piesio (79. Bednarek), Bonin (C) – Śpiączka.
    Zmiany: Prusak – Bednarek, Božić, Kalinowski, Poźniak, Nikitović, Świerczok.

Podbeskidzie Bielsko-Biała: Zubas – Pazio, Kolčák, K. Nowak, Mójta – Sokołowski (C), Możdżeń – Janič (67. Deja), Szczepaniak, Kowalski (87. Hiszpański) – Demjan (82. Kołodziej).
    Zmiany: Kaczmarek – Adu Kwame, Deja, Horoszkiewicz, Hiszpański, Kołodziej, Jonkisz.

Sędziowie: Tomasz Musiał