Gać – Dzierżoniów 2:1 (koniec) | Ślęza Wrocław – Rzepin 2:1 (koniec) | Gorzów Wlkp. – Zagłębie II 1:0 (koniec)
Foto-Higiena Gać
2:1 (0:0)
Lechia Dzierżoniów
Sobota 23.04.2016, 13:00 • Stadion w Gać, Gać 10 • 3 Liga dolnośląsko-lubuska • Runda 26

90+6
    Koniec meczu. (14:50:23)

90+4
    Zmiana w drużynie Foto-Higiena Gać: z boiska schodzi Budny, na boisku pojawia się Dymińczuk.

90
    Sędzia dolicza do regulaminowego czasu gry co najmniej 5 minut!

86
    Czerwona kartka za brutalny faul na Piotrze Stawowym dla Łukasza Kowalczyka (Lechia Dzierżoniów).

81
    Żółtą kartkę za niesportowe zachowanie otrzymuje Strójwąs (Foto-Higiena Gać).

80
    Żółtą kartkę za faul otrzymuje Barski (Lechia Dzierżoniów).

78
    Żółtą kartkę za krytykę orzeczeń sędziego otrzymuje Stawowy (Foto-Higiena Gać).

74
    Zmiana w drużynie Lechia Dzierżoniów: z boiska schodzi Tomaszewski, na boisku pojawia się Pucek.
    Zmiana w drużynie Foto-Higiena Gać: z boiska schodzi Musiał, na boisku pojawia się Strójwąs.

70
    Dominik Wejerowski z rzutu wolnego na 25 metrze, broni Malec.

66
    Gol dla Foto-Higieny!
    Strzelcem bramki SYNOWIEC.
    Dośrodkowanie Marka Budnego sprzed pola karnego na 5 metr, gdzie Patryk Klimala, wybił piłkę na 20 metr, gdzie PAWEŁ SYNOWIEC huknął na bramkę, a piłka po rękach Łukasza Malca, wpadła do bramki.

65
    Zmiana w drużynie Foto-Higiena Gać: z boiska schodzi Pierzga, na boisku pojawia się Przytuła.

62
    Gol dla Lechii!

Kamil Śmiałowski zagrał w uliczkę do PATRYKA KLIMALI, do którego wyszedł bramkarz i uderzeniem obok Marcina Mazura wyrównał stan meczu.

59
    W polu karnym po starciu z rywalem padł Łukasz Kucyniak, sędzia jednak nakazał grać dalej.

58
    Żółtą kartkę za krytykę orzeczeń sędziego otrzymuje Malec (Lechia Dzierżoniów).

53
    Zmiana w drużynie Foto-Higiena Gać: z boiska schodzi Dorobek, na boisku pojawia się Synowiec.

51
    Strzelcem bramki MUSIAŁ.
    Wejerowski rozegrał piłkę z Kucyniakiem, po czym zagrał na 20 metro do MARCINA MUSIAŁA, który strzałem z 20 metrów dał prowadzenie gospodarzom.

46

Po pierwszej połowie Foto-Higiena bezbramkowo remisuje z Lechią Dzierżoniów. Na drugą połowę zapraszamy za około 15 minut!
    Chcesz współpracować z Lajfy.com? Szukamy osób do relacjonowania spotkań trzecioligowych! Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie! Jesteś administratorem strony klubowej, działaczem sportowym - napisz do nas!

Dominik Czerenda

Gole: 51. Musiał, 66. Synowiec – 62. Klimala

Kartki:   20. Pierzga (FHG), 78. Stawowy (FHG), 81. Strójwąs (FHG) – 42. Tomaszewski (DZR), 58. Malec (DZR), 80. Barski (DZR)   86. Kowalczyk (DZR)

Foto-Higiena Gać: Mazur – Kalinowski, Pożarycki, Krzyśków, Staowy, Wejerowski, Pierzga, Dorobek, Kucyniak, Musiał, Budny
    Zmiany: Wocjiechowski – Dymińczuk, Kohut, Przytuła, Polanowski, Synowiec, Strójwąs

Lechia Dzierżoniów: Malec – Juraszek, Paszkowski, Buryło, Pietkiewicz, Niedojad, Maciejewski, Klimala, Barski, Tomaszewski, Śmiałowski
    Zmiany: Spaleniak – Smutek, Wiącek, Pucek, Tracz, Kowalczyk, Tomkiewicz

Sędziowie: Bartosz Rudkowski – KRzysztof Brzeskot oraz Jacek Łyś (LZPN Zielona Góra)