Świt Skolwin – Jarota 3:4 (koniec)
Świt Skolwin
3:4 (0:3)
Jarota Jarocin
Niedziela 11.09.2016, 16:00 • Stadion MOSRiR przy Stołczyńskiej, Szczecin • 3 liga, grupa II

90+4
    Gol dla Jaroty!
    Strzelcem bramki HUBERT ANTKOWIAK.

Nieprawdopodobna dramaturgia! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego padła dość przypadkowa, ale decydująca bramka dla Jaroty Jarocin!

82
    Gol dla Świtu!
    Strzelcem bramki GRZEGORZ SZCZEPANIK.

Fenomenalny powrót Świtu Skolwin w drugiej połowie. Uderzenie zza pola karnego Grzegorza Szczepanika wpadło prawie w samo okienko i gospodarze mają remis, choć wydawało się to nierealne!

75
    Strzelcem bramki JAROSŁAW JÓŹWIAK.

Końcówka spotkania będzie interesująca, ponieważ Jóźwiak zdobył gola płaskim strzałem z półdystansu! Świt potrzebuje już tylko i aż jednej bramki, by zapunktować. Zmiennik dał drużynie dużo pozytywnej energii w drugiej połowie!

47

Krótko po przerwie bramka, na razie honorowa, dla Świtu Skolwin. Zmiennik i kapitan zarazem – Jarosław Jóźwiak wpakował do siatki piłkę odbitą od słupka po uderzeniu Krawca!

36
    Cieszy się z trafienia HUBERT ANTKOWIAK

Gol za golem Jaroty na stadionie przy Stołczyńskiej. Płaskie uderzenie Antkowiaka z linii pola karnego wpadło nieoczekiwanie do siatki obok zdezorientowanego Rosy i jego obrońców. 3:0 to prawdziwy nokaut! Asystował w tej sytuacji Piotr Skokowski.

30
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa PIOTR SKOKOWSKI.

Pewna egzekucja z 11. metra. Kacper Rosa wylądował w przeciwnym narożniku niż piłka i Jarota Jarocin prowadzi już 2:0!

3
    Strzelcem bramki MATEUSZ MOLEWSKI.

Dośrodkowanie z rzutu wolnego zaskoczyło kompletnie gospodarzy i Jarota Jarocin wyszedł na prowadzenie! Sytuację zakończył celnym strzałem z bliska Molewski.
    Zostań redaktorem Lajfy.com! Poszukujemy osób do przeprowadzania relacji ze stadionów 1, 2 oraz 3 ligi polskiej. Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie. Więcej szczegółów: piotr.pawlak@lajfy.com. Podejmiemy także współpracę z klubami niższych lig. Udostępnimy nieodpłatnie nasz panel do przeprowadzania relacji na żywo, z poziomu telefonu komórkowego, czy laptopa.

Gole: 47. Jóźwiak, 75. Jóźwiak, 82. G. Szczepanik – 3. Molewski, 30. Skokowski (kar.), 36. Antkowiak, 90+4. Antkowiak

Kartki:   29. Rosa (SSK), 44. Walków (SSK), 90+3. Kronkowski (SSK) – 64. Czapliński (JAR), 85. Maksymiw (JAR)

Świt Skolwin: Rosa – Wyganowski (71. Kronkowski), Kołodziejski, Odlanicki-Poczobut, Graś – Ładziak, G. Szczepanik, O. Szczepanik – Walków (46. Krawiec), Filipowicz (46. Prokopowicz), Krystek (46. Jóźwiak).

Zmiany: Kaczmarek – Jóźwiak, Krawiec, Kronkowski, Kurczak, Ortel, Prokopowicz.

Jarota Jarocin: Zolech – Maksymiw, Piróg, Garbarek, Skokowski – Dunaj (69. Łukaszyk), Molewski (81. Stolarczyk), Pacyński, Grobelny, Pawlak (54. Czapliński) – Antkowiak.

Zmiany: Kmiecik – Czapliński, Janowski, Łukaszyk, Stolarczyk.

Sędziowie: Jacek Leske (Świdwin)