Leganés – Sevilla 2:3 (koniec) | FC Barcelona – Deportivo 4:0 (koniec) | Atletico – Granada 7:1 (koniec)
Real Betis – Real Madryt 1:6 (koniec)
Atletico Madryt
7:1 (2:1)
Granada CF
Sobota 15.10.2016, 18:30 • Estadio Vicente Calderón, Madryt • Hiszpańska LaLiga • Runda 8

Znakomita druga połowa spotkania w wykonaniu podopiecznych Diego Simeone! Atletico rozbija czerwoną latarnię La Ligi aż 7:1, mimo iż w pewnym momencie to goście prowadzili! Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne, tylko na Lajfy.com! (20:17:57)

90+1

90
    Jedną minutę doliczył arbiter do tego spotkania. Sędzia wyraźnie chce oszczędzić przyjezdnych, którzy z pewnością mają już dość tego pojedynku.

89
    Wydaje się, że to już koniec strzelania w Madrycie. Atletico cofnęło się i czeka na jakąś akcję przyjezdnych.
    87. Tiago (ATM) - 7:1

87
    Gol dla Atlético!

Indywidualna akcja Carrasco zakończona zablokowanym uderzeniem. Aby dobić piłkę ruszył TIAGO MENDES, który potężnym uderzeniem pod poprzeczkę podwyższył prowadzenie miejscowych.

86
    Bardzo ładny strzał z woleja zza pola karnego oddał Pereira, ale piłka minimalnie poszybowała ponad bramką!
    85. Ángel Correa (ATM) - 6:1

85

Jeszcze jeden cios zadany przyjezdnym! ANGEL CORREA popisał się niezwykle precyzyjnym uderzeniem z siedemnastu metrów i Ochoa nie sięgnął futbolówki.

84
    Bezpośrednio z rzutu wolnego uderzał Marquez, ale piłka poszybowała ponad poprzeczką bramki gospodarzy.

83
    Agbo faulowany w okolicach trzydziestego metra przez Tiago. To może być dobra okazja dla Granady na stworzenie dogodnej akcji.
    81. Nicolás Gaitán (ATM) - 5:1

81

To jest nokaut! NICOLAS GAITAN otrzymał podanie w pole karne, przełożył piłkę na drugą nogę i strzałem w kierunku dłuższego słupka nie dał szans bramkarzowi rywali!

79
    Po uderzeniu jednego z rywali Ochoa na raty wyłapuje piłkę.

78
    Correa oddał płaskie uderzenie z narożnika boiska, ale futbolówkę przytomnie na rzut rożny sparował golkiper przyjezdnych.

77
    Podopieczni Diego Simeone ze spokojem utrzymują się przy futbolówce. Gospodarze nie muszą już zaciekle atakować, ale widać, że mają ochotę na zdobycie kolejnego gola.

75
    Zmiana w drużynie Granada CF: z boiska schodzi Ezequiel Ponce, na boisku pojawia się Artem Kravec.

74
    Jedna z nielicznych akcji przyjezdnych w drugiej połowie spotkania. Zawodnicy Granady wywalczyli rzut rożny.

73
    Od wrzutu z autu na wysokości pola karnego rywali grę wznowią zawodnicy ze stolicy Hiszpanii.

Gole: 34. Ferreira-Carrasco, 45. Ferreira-Carrasco, 61. Ferreira-Carrasco, 63. Gaitán, 81. Gaitán, 85. Á. Correa, 87. Tiago – 18. Cuenca

Kartki:   60. Á. Correa (ATM) – 65. Agbo (GRN)

Atletico Madryt: Oblak – Juanfran, Savić, Godin, Filipe Luís – Ferreira-Carrasco, Koke (67. Tiago), Gabi, Á. Correa – Gameiro (62. Gaitán), Griezmann (68. F. Torres).
    Zmiany: Moreira – Tiago, F. Torres, Vrsaljko, Hernández, Partey, Gaitán.

Granada CF: Ochoa – Tito, Vezo, Lombán, Gabriel Silva – J. Márquez, Angban (65. Agbo) – Cuenca, Bueno (64. Barral), Pereira – Ponce (75. Kravec).
    Zmiany: Olazábal – Boga, Atzili, Kravec, Samper, Agbo, Barral.

Sędzia główny: Ricardo De Burgos
    Asystenci: Cesar Garcia, Iker De Francisco
    Sędzia techniczny: Christian Lixandru