Błękitni – Odra O. 0:1 (koniec) | Olimpia Z. – Polonia B. 2:1 (koniec) | Puszcza – Olimpia E. 1:1 (koniec)
Rozwój – Polonia W. 1:1 (koniec) | Siarka T. – GKS Bełchatów 1:2 (koniec) | Legionovia – Stal S. W. 1:0 (koniec)
Kotwica – Raków 2:2 (koniec) | Radomiak – Warta 3:2 (koniec)
Rozwój Katowice
1:1 (1:0)
Polonia Warszawa
Sobota 15.10.2016, 15:00 • Stadion Rozwoju, Katowice • 2. Liga • 13. kolejka

Dziękujemy już Państwu bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na dalsze sportowe emocje do naszych relacji! (16:58:03)
    Mecz kończy się remisem:

Za nami już ten bardzo emocjonujący mecz w Katowicach. Ostatecznie oba zespoły dzielą się punktami, choć z pewnością mieliśmy dużo okazji na więcej goli w spotkaniu. Bramkę dla Rozwoju Katowice zdobył w pierwszej połowie Bartosz Sobotka, a po przerwie do wyrównania doprowadził Przemysław Szabat. Goście wracają do Warszawy w zdecydowanie lepszych nastrojach, gdyż zdobyli oczko na trudnym terenie. Mirosław Smyła z kolei nadal zajmuje ze swoim teamem ostatnie miejsce w ligowej tabeli.

90+3

90+3
    To była piłka meczowa dla gospodarzy! Po kontrze trzech na dwóch strzał z dziesiątego metra zawodnika miejscowego teamu zmierzał jednak w środek bramki!

90+2
    Polonia Warszawa wydaje się być zadowolona z tego jednego oczka. W końcówce warszawiacy próbują jeszcze kontrować rywali.

90+1
    To już czas doliczony do tej rywalizacji. Jeszcze przez kilka minut możemy rozkoszować się naprawdę świetnym widowiskiem.

90
    Będziemy mieli jedną z ostatnich okazji w tym meczu. Rozwój Katowice wykonuje rzut wolny przy polu karnym Polonii Warszawa.

89
    Najbardziej aktywnym zawodnikiem w końcówce jest Mateusz Wrzesień, ale nie mają partnerzy pożytku z jego dośrodkowań.

88
    Bardzo groźnie wyglądała sytuacja tuż przed polem karnym gospodarzy. Dwaj zawodnicy wpadli na siebie, ale gra jest nadal kontynuowana.

87
    Kolejna świetna akcja skrzydłowego miejscowych! Po kąśliwym strzale z linii pola karnego wykazać się musiał kolejny raz Tobjasz!

86
    Po uderzeniu zawodnika gospodarzy futbolówka trafiła w rękę defensora przyjezdnego teamu, ale o rzucie karnym nie mogło być mowy.

85
    To już ostatnie pięć minut tej rywalizacji. Mamy teraz na boisku ogromną walkę z obu stron i wymianę ciosów.

84
    Faulowany był zawodnik gości podczas wyprowadzania ataku, ale sędzia nie ukarał napomnieniem gracza gospodarzy.

83
    Zmiana w drużynie Polonia Warszawa: z boiska schodzi Choroś, na boisku pojawia się Kokot.