Ruch – Pogoń | 1:2 (koniec) | | | Śląsk – Górnik Ł. | 2:2 (koniec) | | | Jagiellonia – Cracovia | 0:0 (koniec) |
Wisła Pł. – Lech P. | 0:3 (koniec) |
Stomil – Stal M. | 0:4 (koniec) | | | Wigry – Sandecja | 0:1 (koniec) | | | Znicz – Wisła Pu. | 0:3 (koniec) |
Chojniczanka – GKS T. | 1:4 (koniec) | | | Chrobry – Pogoń Sdl. | 2:0 (koniec) | | | Bytovia – Górnik Z. | 0:1 (koniec) |
Zagłębie S. – Podbeskidzie | 0:0 (koniec) | | | Olimpia G. – MKS Kluczbork | 2:0 (koniec) |
ROW Rybnik – Polonia W. | 1:1 (koniec) | | | Raków – Puszcza | 2:1 (koniec) | | | Olimpia Z. – Błękitni | 1:2 (koniec) |
Odra O. – Siarka T. | 4:3 (koniec) | | | Stal S. W. – GKS Bełchatów | 0:0 (koniec) | | | Warta – Gryf | 2:2 (koniec) |
Olimpia E. – Legionovia | 4:3 (koniec) | | | Polonia B. – Radomiak | 0:3 (koniec) |
Ursus – Świt NDM | 0:1 (koniec) | | | Widzew – Legia II | 3:0 (koniec) | | | ŁKS – MKS Ełk | 1:2 (koniec) |
BKS Stal – Unia T. | 1:0 (koniec) | | | Polkowice – Olimpia K. | 3:0 (koniec) | | | Miedź II – Dzierżoniów | 4:1 (koniec) |
Jastrzębie – Żmigród | 1:1 (koniec) | | | Stal B. – Ruch Z. | 0:0 (koniec) | | | Górnik II – Lechia ZG | 0:1 (koniec) |
Pawłowice Śl. – Górnik W. | 0:3 (koniec) | | | Ślęza Wrocław – Śląsk II | 1:0 (koniec) | | | Skra – Rekord | 1:1 (koniec) |
Resovia – Podhale N. Targ | 1:3 (koniec) | | | Jarosław – Garbarnia | 0:2 (koniec) | | | Spartakus – Małogoszcz | 1:0 (koniec) |
Orlęta – Avia | 4:2 (koniec) | | | Stal Rz. – Cosmos N. | 3:0 (koniec) | | | Motor – Biała Podlaska | 3:1 (koniec) |
Soła – Trzebinia-Siersza | 1:0 (koniec) | | | Unia T. – KSZO | 1:1 (koniec) |
Tottenham – Bournemouth | 4:0 (koniec) | | | Crystal Palace – Leicester | 2:2 (koniec) | | | Everton – Burnley | 3:1 (koniec) |
Stoke – Hull | 3:1 (koniec) | | | Sunderland – West Ham | 2:2 (koniec) | | | Watford – Swansea | 1:0 (koniec) |
Southampton – Man City | 0:3 (koniec) |
Inter – AC Milan | 2:2 (koniec) | | | AS Roma – Atalanta | 1:1 (koniec) | | | US Palermo – Bologna | 0:0 (koniec) |
Cagliari – Chievo | 4:0 (koniec) | | | Torino – Crotone | 1:1 (koniec) | | | Fiorentina – Empoli | 1:2 (koniec) |
Pescara – Juventus | 0:2 (koniec) | | | Genoa – Lazio | 2:2 (koniec) | | | Sassuolo – Sampdoria | 2:1 (koniec) |
Napoli – Udinese | 3:0 (koniec) |
Deportivo – Malaga | 2:0 (koniec) | | | Gijón – Real Madryt | 2:3 (koniec) | | | Atletico – Osasuna | 3:0 (koniec) |
FC Barcelona – Sociedad | 3:2 (koniec) |
Borussia D. – Eintracht | 3:1 (koniec) | | | Mainz – Hertha | 1:0 (koniec) | | | Wolfsburg – Ingolstadt | 3:0 (koniec) |
Augsburg – FC Koln | 2:1 (koniec) | | | Hoffenheim – Borussia M. | 5:3 (koniec) | | | RB Lipsk – Freiburg | 4:0 (koniec) |
Bayer – Bayern | 0:0 (koniec) |
Nice – AS Nancy | 3:1 (koniec) | | | Montpellier – Lorient | 2:0 (koniec) | | | Rennes – Lille | 2:0 (koniec) |
Guingamp – Toulouse | 2:1 (koniec) | | | Metz – Caen | 2:2 (koniec) | | | Monaco – Dijon | 2:1 (koniec) |
Brno – Jablonec | 2:0 (koniec) | | | Příbram – Karvina | 4:2 (koniec) | | | Zlín – Teplice | 0:2 (koniec) |
Mlada – Bohemians | 1:1 (koniec) | | | Jihlava – Sparta | 1:0 (koniec) |
AS Trencin – Dunajska | 0:1 (koniec) | | | Zeleziarne – Michalovce | 1:4 (koniec) | | | Moravce-Vrable – Senica | 2:1 (koniec) |
Gać – Pogoń Oleśnica | 6:0 (koniec) |
finał
Montpellier HSC
2:0
(2:0)
FC Lorient
84
|
Zmiana w drużynie Montpellier HSC: z boiska schodzi Ryad Boudebouz, na boisku pojawia się Yacouba Sylla.
|
|
74
|
Zmiana w drużynie FC Lorient: z boiska schodzi Sylvain Marveaux, na boisku pojawia się Wesley Lautoa.
|
|
73
|
Zmiana w drużynie FC Lorient: z boiska schodzi Romain Philippoteaux, na boisku pojawia się Benjamin Jeannot.
|
|
66
|
Zmiana w drużynie Montpellier HSC: z boiska schodzi Isaac Mbenza, na boisku pojawia się Keegan Dolly.
|
|
65
|
Zmiana w drużynie Montpellier HSC: z boiska schodzi Nanitamo Ikoné, na boisku pojawia się Paul Lasne.
|
|
60
|
Zmiana w drużynie FC Lorient: z boiska schodzi François Bellugou, na boisku pojawia się Jimmy Cabot.
|
Gole:
10. Boudebouz (Roussillon), 27. Mbenza (Mounié)
Sędziowie: Thual – Lompre, Lombard
Widownia:
Kartki: 78. Mounié (MON) – 3. Bellugou (LOR), 57. Peybernes (LOR)
Spudłowany karny!:
Montpellier HSC:
Pionnier – Mukiele, Hilton, Pokorný, Roussillon – Skhiri, Sessègnon – Mbenza (66. Dolly), Boudebouz (84. Sylla), Ikoné (65. Lasne) – Mounié.
Zmiany: Jourdren – Congré, Sylla, Lasne, Camara, Deplagne, Dolly.
Trener:
FC Lorient: Lecomte – Moreira, Peybernes, Ciani, Le Goff – S. Marveaux (74. Lautoa), Bellugou (60. Cabot), Mvuemba, Philippoteaux (73. Jeannot) – Moukandjo, Waris.
Zmiany: Delecroix – Z. Touré, Jeannot, Wakaso, Lautoa, Cabot, Koffi.
Trener:
Zmiany: Jourdren – Congré, Sylla, Lasne, Camara, Deplagne, Dolly.
Trener:
FC Lorient: Lecomte – Moreira, Peybernes, Ciani, Le Goff – S. Marveaux (74. Lautoa), Bellugou (60. Cabot), Mvuemba, Philippoteaux (73. Jeannot) – Moukandjo, Waris.
Zmiany: Delecroix – Z. Touré, Jeannot, Wakaso, Lautoa, Cabot, Koffi.
Trener:
Sędziowie: Thual – Lompre, Lombard
Widownia: