Ursus – Świt NDM 0:1 (koniec) | Widzew – Legia II 3:0 (koniec) | ŁKS – MKS Ełk 1:2 (koniec)
Ursus Warszawa
0:1 (0:0)
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Sobota 15.04.2017, 12:00 • Stadion RKS Ursus, Warszawa • 3 liga, grupa I • Runda 23

To już wszystko w tej relacji. Dziękujemy Państwu bardzo serdecznie za uwagę i wspólnie spędzony z nami czas. Życząc Wesołych Świąt zapraszamy na kolejne relacje na lajfy.com. Do usłyszenia! (14:00:35)

Ostatni gwizdek w stolicy kończy dzisiejsze spotkanie. Po bardzo wyrównanym, jednak mało ciekawym pojedynku Świt wygrywa z Ursusem w stosunku 1:0 i na dobre zadomawia się w środku stawki w III lidze. Natomiast gospodarze przegrywają kolejny w tym sezonie mecz, przez co widmo spadku coraz śmielej zaczyna spoglądać warszawiakom w oczy.

90+2

90
    Centra z prawej strony boiska i świetny strzał w wykonaniu Kamińskiego! Końcówkami palców broni jednak Prus.

88
    Rzuca wszystko na jedną kartę boss Ursusa – Łuczyk za Muszyńskiego.

87
    Od razu reagują szkoleniowcy obu ekpip. W zespole gospodarzy Bulik zmieni Prusinowskiego. Natomiast w barwach Świtu pojawi Drewnowski w miejsce Wolskiego.

85
    Gol dla Świtu!

Ależ nosa miał trener Świtu Nowy Dwór Mazowiecki! Wprowadzony na boisko przed kilkoma minutami, PATRYK BASIUK wykorzystuje zamieszanie podbramkowe i otwiera wynik spotkania!

80
    Ostatnie 10 minut gry. Czy zobaczymy gole?

79
    Zmiana w drużynie Świt Nowy Dwór Mazowiecki: z boiska schodzi Kozłowski, na boisku pojawia się Karaszewski.

77
    Zmiana w drużynie Świt Nowy Dwór Mazowiecki: z boiska schodzi Maciejewski, na boisku pojawia się Basiuk.

74
    Zmiana w drużynie Ursus Warszawa: z boiska schodzi Szkopiński, na boisku pojawia się Maślanka.

72
    Żółtą kartkę otrzymuje Dankowski (Świt Nowy Dwór Mazowiecki).

62
    Zmiana w drużynie Świt Nowy Dwór Mazowiecki: z boiska schodzi Szczepański, na boisku pojawia się Gabrych.

61
    Blisko zdobycia gola Świt, piłka zatrzymuje się na poprzeczce bramki Halucha! Po chwili jednak rozległ się gwizdek arbitra, w tej sytuacji "spalił" jeden z graczy gości.

60
    Godzina gry za nami. Nadal bez bramek.

58
    Zmiana w drużynie Ursus Warszawa: z boiska schodzi Korżanow, na boisku pojawia się Pikus.

55
    Żółtą kartkę otrzymuje Zawadka (Ursus Warszawa).

46

Do przerwy bez bramek w Warszawie, choć Ursus stworzył sobie kilka niezłych sytuacji.

45

40
    5 minut do końca regulaminowego czasu pierwszej połowy. Coraz wyraźniejsza przewaga Ursusa, którzy nie potrafią sfinalizować akcji celnym strzałem, bądź dobrze interweniuje Prus.

15
    Kapitalną okazję po kwadransie gry mieli gospodarze, ale Muszyński przegrał pojedynek jeden na jeden z Prusem!

Ursus Warszawa: Haluch – Kabala, Zawadka, Skowroński, Baranowski, Prusinowski, Korżanow, Słomka, Szkopiński, Kamiński, Muszyński.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki: Prus – Maciejewski, Dankowski, Cuch, Steć – Jabłoński, Pomorski, Kozłowski, Perzyna – Szczepański, Wolski.