Piast – Śląsk | 2:0 (koniec) | | | Górnik Ł. – Wisła Pł. | 2:3 (koniec) | | | Wisła K. – Lechia | 0:1 (koniec) |
Stal M. – Podbeskidzie | 0:1 (koniec) | | | MKS Kluczbork – Chrobry | 3:2 (koniec) | | | Pogoń Sdl. – GKS K. | 0:1 (koniec) |
Bytovia – Zagłębie S. | 0:1 (koniec) | | | Sandecja – Stomil | 2:1 (koniec) | | | Olimpia G. – Wigry | 0:0 (koniec) |
Błękitni – Polonia B. | 1:0 (koniec) | | | Puszcza – Polonia W. | 3:2 (koniec) | | | Kotwica – Stal S. W. | 3:2 (koniec) |
Olimpia Z. – Raków | 0:1 (koniec) | | | Rozwój – Odra O. | 0:5 (koniec) | | | Radomiak – Olimpia E. | 2:1 (koniec) |
Siarka T. – Warta | 0:1 (koniec) | | | Legionovia – Gryf | 2:1 (koniec) | | | ROW Rybnik – GKS Bełchatów | 1:0 (koniec) |
MKS Ełk – Ostróda | 0:0 (koniec) | | | Hur. Morąg – Sokół | 0:1 (koniec) | | | Ursus – Tomaszów Maz. | 3:1 (koniec) |
ŁKS Łom. – Legia II | 2:1 (koniec) |
Lech II P. – Leśnik | 4:0 (koniec) | | | Chwaszczyno – Kleczew | 3:3 (koniec) | | | Pogoń II – Górnik K. | 3:0 (koniec) |
Toruń – Bałtyk G. | 3:1 (koniec) | | | Wda – Świt Skolwin | 3:2 (koniec) | | | Polonia Śr. – Chemik B. | 3:0 (koniec) |
Gwardia K. – Przodkowo | 1:3 (koniec) | | | Jarota – KKS | 0:0 (koniec) | | | Vineta – Pogoń Lęb. | 1:1 (koniec) |
Miedź II – Lechia ZG | 4:2 (koniec) | | | BKS Stal – Dzierżoniów | 3:0 (koniec) | | | Olimpia K. – Żmigród | 2:3 (koniec) |
Polkowice – Ruch Z. | 2:1 (koniec) | | | Jastrzębie – Górnik W. | 0:0 (koniec) | | | Ślęza Wrocław – Rekord | 1:1 (koniec) |
Stal B. – Skra | 1:1 (koniec) | | | Górnik II – Pawłowice Śl. | 1:3 (koniec) |
Spartakus – Podhale N. Targ | 3:1 (koniec) | | | Garbarnia – Trzebinia-Siersza | 1:0 (koniec) | | | Jarosław – Biała Podlaska | 2:1 (koniec) |
Małogoszcz – Stal Rz. | 0:3 (koniec) | | | Soła – Karpaty K. | 1:1 (koniec) |
Man City – Crystal Palace | 5:0 (koniec) | | | Bournemouth – Stoke | 2:2 (koniec) | | | Burnley – West Bromwich | 2:2 (koniec) |
Hull – Sunderland | 0:2 (koniec) | | | Leicester – Watford | 3:0 (koniec) | | | Swansea – Everton | 1:0 (koniec) |
Napoli – Cagliari | 3:1 (koniec) | | | Juventus – Torino | 1:1 (koniec) |
Gijón – Las Palmas | 1:0 (koniec) | | | Atletico – Eibar | 1:0 (koniec) | | | FC Barcelona – Villarreal | 4:1 (koniec) |
Granada – Real Madryt | 0:4 (koniec) |
Bayern – Darmstadt | 1:0 (koniec) | | | Borussia D. – Hoffenheim | 2:1 (koniec) | | | Borussia M. – Augsburg | 1:1 (koniec) |
Ingolstadt – Bayer | 1:1 (koniec) | | | Eintracht – Wolfsburg | 0:2 (koniec) | | | Hertha – RB Lipsk | 1:4 (koniec) |
PSG – Bastia | 5:0 (koniec) | | | AS Nancy – Monaco | 0:3 (koniec) | | | Lorient – Angers | 1:1 (koniec) |
Lille – Metz | 0:2 (koniec) | | | Toulouse – Caen | 0:1 (koniec) | | | Guingamp – Dijon | 4:0 (koniec) |
Jablonec – Vik. Pilzno | 2:2 (koniec) | | | Bohemians – Slavia | 1:3 (koniec) | | | Slovacko – Karvina | 1:1 (koniec) |
Michalovce – MSK Żilina | 0:1 (koniec) | | | Prešov – Zeleziarne | 0:2 (koniec) | | | Senica – Rużomberok | 1:2 (koniec) |
Gać – Sokół M. | 2:1 (koniec) |
finał
Kotwica Kołobrzeg
3:2
(1:1)
Stal Stalowa Wola
90
|
Zmiana w drużynie Kotwica Kołobrzeg: z boiska schodzi Giel, na boisku pojawia się Chouwer.
|
|
89
|
Zmiana w drużynie Kotwica Kołobrzeg: z boiska schodzi Wasiluk, na boisku pojawia się Piechniak.
|
|
87
|
Zmiana w drużynie Kotwica Kołobrzeg: z boiska schodzi Witt, na boisku pojawia się Jagiełło.
|
|
84
|
Zmiana w drużynie Kotwica Kołobrzeg: z boiska schodzi Bartlewski, na boisku pojawia się Sochań.
|
|
76
|
Zmiana w drużynie Stal Stalowa Wola: z boiska schodzi Wójcik, na boisku pojawia się Koĺodziej.
|
|
60
|
Zmiana w drużynie Kotwica Kołobrzeg: z boiska schodzi Biel, na boisku pojawia się Kacprzycki.
|
|
56
|
Zmiana w drużynie Stal Stalowa Wola: z boiska schodzi Bętkowski, na boisku pojawia się Mokrzycki.
|
Gole:
11. Giel, 47. Korczyński (sam.), 82. Bartlewski (kar.) – 19. Gębalski, 51. Jonkisz
Sędziowie:
Widownia:
Kartki: 59. Nowik (KTW), 67. Giel (KTW) – 69. Wasiluk (SSW), 81. Gębalski (SSW)
Spudłowany karny!: 45. Giel (KTW), bramkarz Koncki obronił
Kotwica Kołobrzeg:
Szymański – Nowik, Lewiński, Witt (87. Jagiełło), Rydzak, Paprzycki, Świechowski, Biel (59. Kacprzycki), Sobków, Bartlewski (84. Sochań), Giel (90. Chouwer)
Zmiany:
Trener:
Stal Stalowa Wola: Koncki – Korczyński, Jarosz, Kolbusz, Wójcik (76. Kołodziej), Dziubiński, Wasiluk (89. Piechniak), Żołądź, Jonkisz, Bętkowski (56. Mokrzycki), Gębalski
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Stal Stalowa Wola: Koncki – Korczyński, Jarosz, Kolbusz, Wójcik (76. Kołodziej), Dziubiński, Wasiluk (89. Piechniak), Żołądź, Jonkisz, Bętkowski (56. Mokrzycki), Gębalski
Zmiany:
Trener:
Sędziowie:
Widownia:
Piotr Grabowski
@@19pjotr93