Piast – Śląsk | 2:0 (koniec) | | | Górnik Ł. – Wisła Pł. | 2:3 (koniec) | | | Wisła K. – Lechia | 0:1 (koniec) |
Stal M. – Podbeskidzie | 0:1 (koniec) | | | MKS Kluczbork – Chrobry | 3:2 (koniec) | | | Pogoń Sdl. – GKS K. | 0:1 (koniec) |
Bytovia – Zagłębie S. | 0:1 (koniec) | | | Sandecja – Stomil | 2:1 (koniec) | | | Olimpia G. – Wigry | 0:0 (koniec) |
Błękitni – Polonia B. | 1:0 (koniec) | | | Puszcza – Polonia W. | 3:2 (koniec) | | | Kotwica – Stal S. W. | 3:2 (koniec) |
Olimpia Z. – Raków | 0:1 (koniec) | | | Rozwój – Odra O. | 0:5 (koniec) | | | Radomiak – Olimpia E. | 2:1 (koniec) |
Siarka T. – Warta | 0:1 (koniec) | | | Legionovia – Gryf | 2:1 (koniec) | | | ROW Rybnik – GKS Bełchatów | 1:0 (koniec) |
MKS Ełk – Ostróda | 0:0 (koniec) | | | Hur. Morąg – Sokół | 0:1 (koniec) | | | Ursus – Tomaszów Maz. | 3:1 (koniec) |
ŁKS Łom. – Legia II | 2:1 (koniec) |
Lech II P. – Leśnik | 4:0 (koniec) | | | Chwaszczyno – Kleczew | 3:3 (koniec) | | | Pogoń II – Górnik K. | 3:0 (koniec) |
Toruń – Bałtyk G. | 3:1 (koniec) | | | Wda – Świt Skolwin | 3:2 (koniec) | | | Polonia Śr. – Chemik B. | 3:0 (koniec) |
Gwardia K. – Przodkowo | 1:3 (koniec) | | | Jarota – KKS | 0:0 (koniec) | | | Vineta – Pogoń Lęb. | 1:1 (koniec) |
Miedź II – Lechia ZG | 4:2 (koniec) | | | BKS Stal – Dzierżoniów | 3:0 (koniec) | | | Olimpia K. – Żmigród | 2:3 (koniec) |
Polkowice – Ruch Z. | 2:1 (koniec) | | | Jastrzębie – Górnik W. | 0:0 (koniec) | | | Ślęza Wrocław – Rekord | 1:1 (koniec) |
Stal B. – Skra | 1:1 (koniec) | | | Górnik II – Pawłowice Śl. | 1:3 (koniec) |
Spartakus – Podhale N. Targ | 3:1 (koniec) | | | Garbarnia – Trzebinia-Siersza | 1:0 (koniec) | | | Jarosław – Biała Podlaska | 2:1 (koniec) |
Małogoszcz – Stal Rz. | 0:3 (koniec) | | | Soła – Karpaty K. | 1:1 (koniec) |
Man City – Crystal Palace | 5:0 (koniec) | | | Bournemouth – Stoke | 2:2 (koniec) | | | Burnley – West Bromwich | 2:2 (koniec) |
Hull – Sunderland | 0:2 (koniec) | | | Leicester – Watford | 3:0 (koniec) | | | Swansea – Everton | 1:0 (koniec) |
Napoli – Cagliari | 3:1 (koniec) | | | Juventus – Torino | 1:1 (koniec) |
Gijón – Las Palmas | 1:0 (koniec) | | | Atletico – Eibar | 1:0 (koniec) | | | FC Barcelona – Villarreal | 4:1 (koniec) |
Granada – Real Madryt | 0:4 (koniec) |
Bayern – Darmstadt | 1:0 (koniec) | | | Borussia D. – Hoffenheim | 2:1 (koniec) | | | Borussia M. – Augsburg | 1:1 (koniec) |
Ingolstadt – Bayer | 1:1 (koniec) | | | Eintracht – Wolfsburg | 0:2 (koniec) | | | Hertha – RB Lipsk | 1:4 (koniec) |
PSG – Bastia | 5:0 (koniec) | | | AS Nancy – Monaco | 0:3 (koniec) | | | Lorient – Angers | 1:1 (koniec) |
Lille – Metz | 0:2 (koniec) | | | Toulouse – Caen | 0:1 (koniec) | | | Guingamp – Dijon | 4:0 (koniec) |
Jablonec – Vik. Pilzno | 2:2 (koniec) | | | Bohemians – Slavia | 1:3 (koniec) | | | Slovacko – Karvina | 1:1 (koniec) |
Michalovce – MSK Żilina | 0:1 (koniec) | | | Prešov – Zeleziarne | 0:2 (koniec) | | | Senica – Rużomberok | 1:2 (koniec) |
Gać – Sokół M. | 2:1 (koniec) |
finał
Puszcza Niepołomice
3:2
(0:1)
Polonia Warszawa
81
|
Zmiana w drużynie Puszcza Niepołomice: z boiska schodzi Zawadzki, na boisku pojawia się Łanucha.
|
|
78
|
Zmiana w drużynie Puszcza Niepołomice: z boiska schodzi Domański, na boisku pojawia się Mikołajczyk.
|
|
73
|
Zmiana w drużynie Puszcza Niepołomice: z boiska schodzi Żurek, na boisku pojawia się Lepiarz.
|
|
67
|
Zmiana w drużynie Polonia Warszawa: z boiska schodzi Kluska, na boisku pojawia się Sauczek.
|
|
58
|
Zmiana w drużynie Polonia Warszawa: z boiska schodzi Gołębiewski, na boisku pojawia się Pieczara.
|
|
46
|
Zmiana w drużynie Polonia Warszawa: z boiska schodzi Oświęcimka, na boisku pojawia się Nakrosius.
|
Gole:
57. Stawarczyk (kar.), 69. Orłowski, 90+6. Stawarczyk (kar.) – 44. Kokot, 81. Wiśniewski (kar.)
Sędziowie: Szymon Lizak
Widownia:
Kartki: 40. Bartków (PSZ), 43. Żurek (PSZ), 87. Uwakwe (PSZ) – 30. Kokot (PLW), 36. Kosiorowski (PLW) 90+3. Kosiorowski (PLW)
Spudłowany karny!:
Puszcza Niepołomice:
Staniszewski – Furtak, Stawarczyk, Czarny, Bartków – Domański (78. Mikołajczyk), Kotwica, Zawadzki (81. Łanucha), Uwakwe, Żurek (73. Lepiarz)– Orłowski
Zmiany: Główka, Łączek, Łanucha, Lepiarz, Mikołajczyk, Mikulec, Wójcik
Trener:
Polonia Warszawa: Pusek – Bochenek, Kokot, Zembrowski, Wojdyga – Kluska (67. Sauczek), Oświęcimka (46. Nakrosius), Marczak, Kosiorowski, Wiśniewski – Gołębiewski (58. Pieczara)
Zmiany: Marcinkowski, Zapaśnik, Pieczara, Szabat, Choroś, Nakrosius, Sauczek
Trener:
Zmiany: Główka, Łączek, Łanucha, Lepiarz, Mikołajczyk, Mikulec, Wójcik
Trener:
Polonia Warszawa: Pusek – Bochenek, Kokot, Zembrowski, Wojdyga – Kluska (67. Sauczek), Oświęcimka (46. Nakrosius), Marczak, Kosiorowski, Wiśniewski – Gołębiewski (58. Pieczara)
Zmiany: Marcinkowski, Zapaśnik, Pieczara, Szabat, Choroś, Nakrosius, Sauczek
Trener:
Sędziowie: Szymon Lizak
Widownia:
Jarosław Kowalski
@JarKowalski13