Alaves – Valencia 1:2 (koniec) | Atletico – Villarreal 1:1 (koniec) | Bilbao – FC Barcelona 0:2 (koniec)
Sevilla – Leganés 2:1 (koniec)
Athletic Bilbao
0:2 (0:1)
FC Barcelona
Sobota 28.10.2017, 20:45 • San Mamés, Bilbao • Hiszpańska LaLiga • Runda 10

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:45.

Już w najbliższą sobotę zapraszamy Państwa na niezwykle ciekawie zapowiadające się spotkanie w ramach dziesiątej kolejki Primera Division. Athletic Bilbao na własnym stadionie podejmować będzie FC Barcelonę. Faworytem tego meczu są podopieczni Ernesto Valverde, dla którego będzie to powrót na San Mames. Trener ten w ostatnich latach był związany z Baskami i osiągał bardzo dobre wyniki. Teraz wykonuje on jednak świetną robotę z zespołem Blaugrany i jest głównym kandydatem do mistrzostwa Hiszpanii. Spodziewamy się niezwykle widowiskowego i obfitującego w trafienia piłkarskiego spektaklu!
    Dwóch zawodników z FC Barcelony B zostało powołanych na to spotkanie:

Athletic Bilbao:

Baskijski zespół w obecnym sezonie nie spisuje się zbyt dobrze. Aktualnie zajmuje dopiero jedenaste miejsce w ligowej tabeli i ma na koncie jedenaście oczek. W dodatku team z Bilbao ma tyle samo bramek zdobytych, jak i straconych (10:10). W poprzedniej kolejce Athletic uległ Leganés 0:1. Najskuteczniejszym graczem zespołu Jose Angela Zigandy jest doświadczony Aritz Aduriz. Bask ma w chwili obecnej cztery zdobyte bramki w dziewięciu meczach.
    Taką akcją popisał się Leo Messi kilka lat temu w meczu z Athletic Bilbao:

FC Barcelona:

Duma Katalonii kapitalnie spisuje się w obecnych rozgrywkach La Liga. Podopieczni Ernesto Valverde mają na koncie osiem zwycięstw i jeden remis po dziewięciu kolejkach ligowych. Również bilans bramkowy zespołu wygląda imponująco (+23). W ostatniej kolejce FC Barcelona pokonała na własnym obiekcie Malage 2:0. Najskuteczniejszym zawodnikiem teamu jest rzecz jasna Leo Messi, który w dziewięciu meczach zdobył już jedenaście bramek. Warto zauważyć, że w zbliżającym się meczu mogą nie wystąpić kontuzjowani Jordi Alba, Ortola, Rafinha oraz Dembele.
    Takich graczy powołał Ernesto Valverde na mecz z baskijskim teamem:

Na to spotkanie zapraszamy Państwa niezwykle serdecznie już w najbliższą sobotę o godzinie 20:45 do naszej relacji!

Athletic Bilbao: Arrizabalaga – Bóveda, Laporte, Núñez, Lekue – San José, Iturraspe – Williams, Garcia, Córdoba – Aduriz.
    Rezerwowi: Herrerin, Saborit, Etxebarria,Susaeta, Etxeita, Rico, Merino.

FC Barcelona: Ter Stegen – Roberto, Piqué, Umtiti, Alba – Paulinho, Rakitić, Busquets – Messi, Suárez, Gomes.
    Rezerwowi: Semedo, Denis Suárez, Deulofeu, Paco Alcácer, Digne, Oriol Busquets.

Główny: Juan Martinez Munuera
    Asystenci: Diego Barbero Sevilla, Cesar Manuel Noval Font
    Techniczny: Jaime Ruiz Alvarez.

1

2
    Rozpoczynamy punktualnie to niezwykle ciekawie zapowiadające się piłkarskie widowisko. Z pierwszą akcję wychodzą goście z Barcelony. Niecelne podanie do przodu posyła jednak Umtiti.

3
    Umtiti starał się tym razem wyprowadzić piłkę krótkim podaniem, ale umiejętnie zastopował go stosujący pressing Williams.

4
    Tym razem to Pique posyła świetne podanie na wolne pole do rozpędzonego Suareza. Do późniejszej centry Urugwajczyka nie doszedł jednak Messi.

5
    Leo Messi wrócił na własną połowę i stara się pomóc partnerom w rozegraniu akcji. Był on faulowany przez agresywnie grających Basków.

6
    Ryzykownie zagrał w tym momencie Umtiti. Dryblował jeszcze na własnej połowie, a na jego szczęście był faulowany przez Raula Garcie.

6
    Pierwszą okazję w tym meczu miał Messi. Argentyńczyk przejął piłkę na 25. metrze i po chwili potężnie huknął na bramkę. Zdołał bez większych trudów złapać futbolówkę Arrizabalaga.

7
    Williams ładnie dryblował na połowie gości, ale wszystko ostatecznie skończyło się prostą stratą zawodnika miejscowego teamu.

8
    Goście starają się wyprowadzać swoje akcje krótkimi podaniami, ale niezwykle wysokim pressingiem atakują ich miejscowi Baskowie.
    Startujemy:

9
    Lekue podłączył się do ofensywnej akcji gospodarzy na lewym skrzydle, ale bez problemu zatrzymał go ustawiony w defensywie Sergio Roberto.

10
    Athletic poprzez wysoki pressing wyłuskał piłkę Dumie Katalonii jeszcze na połowie gości. Teraz jednak na spalonym znalazł się Córdoba.

11
    Kolejny raz ciężar rozegrania akcji wziął na siebie Leo Messi. Świetnie jednak interweniuje na skrzydle Lekue i wybija piłkę na aut spod nóg rozpędzonego rywala.

12
    Paulinho nieco przesadził w tej sytuacji z agresją i faulował on bez piłki Raula Garcie. Od rzutu wolnego na własnej połowie grę wznowią gospodarze.

13
    Arrizabalaga wznawia grę swojej drużyny dalekim wybiciem piłki na połowę gości. Tam jednak przejmuje piłkę Roberto i zagrywa do Busquetsa. Pomocnik FC Barcelony był faulowany przez Baska.

14
    Świetna akcja gospodarzy na lewym skrzydle. W pole karne przedarł się Lekue i wydawało się, że jego uderzenie zablokował ręką Umtiti. Sędzia nakazał jednak wznowić grę od rzutu rożnego i jest to ostatecznie słuszna decyzja.

15
    Jordi Alba dopiero pierwszy raz w tym meczu podłączył się do ofensywnej akcji swojego teamu. Popisał się on jednak niecelnym przerzutem futbolówki na prawe skrzydło.

16
    Zabawili się teraz goście w grę na bardzo małej przestrzeni. Finalnie strzał z ósmego metra Suareza został zablokowany i piłka wyszła na korner.

17
    Ależ okazja dla miejscowego teamu! Williams kapitalnie dośrodkował z prawego skrzydła na głowę Aduriza, a doświadczony Bask uderzał z siódmego metra! Ter Stegen łapie jednak futbolówkę przed linią bramkową!

19
    Kompletnie pogubili się goście w tej sytuacji! Baskowie jednym podaniem z rzutu wolnego zgubili całą obronę rywali, ale Williams skiksował w znakomitej sytuacji!
    19. Aritz Aduriz (ATB)

19
    Trzecią wyborną okazję marnują miejscowi piłkarze! Aritz Aduriz otrzymał idealne podanie na wolne pole i w sytuacji sam na sam jego uderzenie po ziemi broni Ter Stegen!

20
    Co za mecz nam się zrobił na San Mames! Oba teamy wyprowadzają szybkie akcje i szukają sposobu na objęcie prowadzenia!

21
    Ależ pudło Leo Messiego! Dawno takie coś nie przytrafiło się Argentyńczykowi! Po cudownej akcji FC Barcelony minął on już bramkarza gospodarzy i trafił w słupek!
    21. Lionel Messi (BAR)

22
    Teraz to gospodarze konstruują akcję w ataku pozycyjnym. Wymieniają kolejne podania na prawej stronie boiska.

23
    Po dwa świetne uderzenia w tym meczu oddali już Leo Messi oraz Aritz Aduriz. Na posterunku są jednak dobrze dysponowani bramkarze i nadal mamy wynik bezbramkowy.
    Świetnie dysponowany jest dzisiaj Ter Stegen:

24
    Ivan Rakitić zdecydował się na płaskie uderzenie z 22. metra, ale piłkę bez najmniejszych problemów wyłapał golkiper baskijskiego teamu.

25
    Luis Suarez otrzymał świetne podanie od szarżującego Sergio Roberto. Urugwajczyk został jednak zablokowany i grę wznowi Duma Katalonii od rzutu rożnego.

26
    Dawno już nikt nie zagrał tak otwartego spotkania z Blaugraną. Ostatnio nieźle taka sztuka powiodła się Atletico Madryt, którzy zremisowali 1:1 z podopiecznymi Valverde.

27
    Andre Gomes ładnym balansem ciała zwiódł rywala i ruszył z kontrą Barcelony. Finalnie jednak świetnie w defensywie spisali się gospodarze.

28
    Co ciekawe statystyka posiadania piłki w tym meczu nie jest aż tak zdecydowanie korzystna dla zespołu Ernesto Valverde.

29
    Sporo wolnego miejsca miał na trzydziestym metrze Paulinho. Brazylijczyk bez zastanowienia uderzył po ziemi w kierunku rogu bramki, ale chybił o dobry metr.

30
    Za nami już pół godziny tego spotkania. Gra się nieco uspokoiła, ale w dalszym ciągu oglądamy prawdziwą walkę w środkowej strefie boiska.

31
    Cała drużyna Athletic Bilbao cofnęła się na własną połowę boiska. Przyniosło to niezły efekt, gdyż w ofensywie przewinił Andre Gomes.

32
    Roberto nie może pogodzić się z decyzją sędziego o przyznaniu wrzutu z autu dla gospodarzy. Po chwili jednak wraca już na swoją pozycję defensor Barcelony.

34
    Tym razem Luis Suarez otrzymał świetne podanie na dwudziestym metrze od Alby, ale jego strzał z pierwszej piłki przeleciał daleko obok słupka.

35
    Kolejny raz dobrze w defensywie spisali się Baskowie. Nie przedarli się w pole karne na lewym skrzydle Messi oraz Gomes.

36
    Znowu nieźle na wolnym polu pokazał się doświadczony Aduriz, ale nie zdołał w tej sytuacji uprzedzić wychodzącego z bramki Ter Stegena.

37
    Gol dla Barcelony!
    Strzelcem bramki LIONEL MESSI.

No i mamy otwarcie wyniku w tym spotkaniu! Świetne podanie na lewym skrzydle otrzymał Jordi Alba i idealnie zagrał on na siódmy metr do wbiegającego Leo Messiego! Argentyńczyk pewnym uderzeniem po ziemi pokonał bezradnego golkipera Basków!
    37. Lionel Messi (BAR) - 0:1

38
    Szybko starają się odpowiedzieć miejscowi piłkarze. Do akcji na prawym skrzydle podłączył się Bóveda, ale finalnie popisał się złym dośrodkowaniem.

39
    To już ostatnie fragmenty pierwszej połowy tego meczu. Sędzia nie powinien doliczać zbyt wielu minut. Gra jest płynna i momentami niezwykle szybka.
    Messi trafia do siatki:

40
    Ogromne szczęście mieli w tej sytuacji gospodarze! Po akcji tym razem na prawej stronie boiska Messi odgrywa na dziesiąty metr do Paulinho, a Brazylijczyk potężnym strzałem trafił w poprzeczkę!
    40. Paulinho huknął w poprzeczkę:

41
    Żółtą kartkę otrzymuje Ander Iturraspe (Athletic Bilbao). Faulował on na dwudziestym metrze rozpędzonego Leo Messiego.

42
    Potężne uderzenie z rzutu wolnego oddał Luis Suarez. Piłka po jego strzale z pewnością wpadłaby do siatki, gdyby nie interwencja świetnie ustawionego przed bramką gracza Athletic Bilbao!

43
    Iturraspe niecelnie zagrywał piłkę w ofensywnej akcji i z kontrą ruszają goście. Messi zagrywa na nos w pole karne do Luisa Suareza, ale Urugwajczyk źle uderzał piłkę z woleja.

44
    Bardzo podobny dystans w pierwszej połowie pokonali zawodnicy obu drużyn. Minimalnie więcej przebiegli przyjezdni piłkarze (54,1 km – 54,2 km).

45
    To już ostatnia minuta regulaminowego czasu trwania pierwszej połowy meczu na San Mames. Od rzutu rożnego swoją grę wznowią gospodarze.

45

To już koniec pierwszej odsłony tego spotkania. Athletic Bilbao rozpoczął mecz mocnym akcentem, ale nie wykorzystał trzech świetnych okazji pod bramką Ter Stegena. Później do głosu zaczęli dochodzić gracze Ernesto Valverde. Pierwsze ostrzeżenie dał Leo Messi, który w idealnej sytuacji trafił w słupek. Później już jednak argentyński zawodnik się nie pomylił i pewnym strzałem z kilku metrów pokonał baskijskiego bramkarza. Wynik mógł być jeszcze bardziej korzystny dla Katalończyków, jednak w poprzeczkę trafił z bliskiej odległości Paulinho. Czekamy z niecierpliwością na drugą część meczu!
    FC Barcelona prowadzi do przerwy z Athletic Bilbao:

46

47
    Rozpoczynamy punktualnie drugą połowę spotkania od szybkiego ataku gospodarzy. Wywalczyli oni rzut rożny.

47
    Żółtą kartkę otrzymuje Sergio Busquets (FC Barcelona). Ostro zaatakował on w środku boiska San Jose.

48
    Córdoba dobrym podaniem w pole karne znalazł Lekue, ale ten został zatrzymany skutecznym wślizgiem przez gracza Blaugrany.

49
    Tym razem byliśmy już w polu karnym gospodarzy. Najpierw nie zdołał dryblingiem przedostać się w szesnastkę Suarez, a później nie znalazł pozycji do oddania strzału Messi.

50
    Gracze FC Barcelony sugerowali jeszcze sędziemu, że w poprzedniej sytuacji ręką zagrywał zawodnik miejscowego teamu, ale o rzucie karnym nie mogło być mowy.

51
    Sędzia uznał w tej sytuacji, że Williams zbyt mocno pomagał sobie rękami i odpychał walczącego o piłkę Jordiego Albe.
    Liczymy, że druga połowa również będzie prowadzona w tak szybkim tempie:

53
    Znowu nie miał szczęścia młody skrzydłowy Williams. Piłka odbiła się przypadkowo od jego ręki i grę od rzutu wolnego wznowi Duma Katalonii.

53
    Gospodarze mieli kapitalną okazję na wyrównanie! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego najwyżej w polu karnym wyskoczył do piłki Raul Garcia i futbolówka po jego strzale trafiła w poprzeczkę!
    53. Raúl García trafia w poprzeczkę:

54
    Iturraspe starał się uderzeniem zza pola karnego zaskoczyć ter Stegena, ale piłka przeleciała kilka metrów obok słupka.

55
    Naprawdę przycisnęli gospodarze w drugiej odsłonie spotkania. Ich szkoleniowiec nadal żywiołowo reaguje przy linii bocznej boiska.

56
    Bóveda znalazł dobrym podaniem na skrzydle Williamsa, ale ten zdecydowanie zbyt wysoko zawiesił futbolówkę dośrodkowując w pole karne.

57
    Luis Suarez uciekał na skrzydle rywalowi, ale ostatecznie dość przypadkowo trafił korkami w głowę gracza Athletic Bilbao. Nunez zbiera się jednak z murawy i będzie w stanie grać dalej.

58
    Umtiti solidnie spisuje się w tym spotkaniu. Zdołał on w trakcie tej akcji zatrzymać dryblującego na prawym skrzydle Williamsa.

59
    Trzeba przyznać, że trener gospodarzy w dalszym ciągu może skorzystać z kilku ofensywnie usposobionych graczy, którzy są na ławce rezerwowych.

60
    Godzina tego spotkania już za nami. Baskowie dążą po przerwie wyraźnie do wyrównania, ale mogą narazić się na groźne kontry Dumy Katalonii.

61
    Zbyt daleko wygonił się w tej sytuacji Andre Gomes. Piłka podczas próby strzału została zablokowana, a później wyszła na korner.

62
    Oba teamy wykonywały w tym meczu taką samą ilość rzutów rożnych (4:4). Tylko podkreśla to fakt, jaka jest to wyrównana rywalizacja!

63
    Żółtą kartkę otrzymuje Gerard Piqué (FC Barcelona). Zdaniem sędziego faulował on ambitnie walczącego o futbolówkę Aduriza.

64
    Fatalnie w tym momencie wrzucał futbolówkę w pole karne Raul Garcia. Zmarnował tym samym niezłą okazję dla swojego teamu.

65
    Znowu gospodarze zagrozili bramce Barcelony! Piłkę w zamieszaniu podbramkowym, przejął Williams i płasko uderzył z jedenastego metra. Futbolówka wpadła jednak prosto w ręce Ter Stegena!

66
    Świetne rozegranie piłki na skrzydle przez Rakiticia oraz Roberto. Ostatecznie piłkę w polu karnym otrzymał Luis Suarez i jego mocne uderzenie z prawej nogi zostało zablokowane.

68
    Zmiana w drużynie Athletic Bilbao: z boiska schodzi Mikel San José, na boisku pojawia się Beñat Etxebarria.

69
    Valverde jest wyraźnie zdenerwowany postawą swojej drużyny w drugiej połowie meczu na San Mames. Baskowie kompletnie zdominowali boiskowe wydarzenia.

70
    Tym razem to Williams świetnie wrzucał piłkę z prawej strony boiska, a próbujący zamykać akcję na siódmym metrze Córdoba nie trafił czysto w piłkę!
    Świetna frekwencja na San Mames:

71
    Upływają kolejne minuty tego spotkania. Wyraźnie na fali są gracze miejscowego teamu, ale brakuje im skuteczności. Niecelnie w tej sytuacji zza pola karnego uderzał Aduriz.

72
    W drugiej odsłonie nieco dłużej w posiadaniu futbolówki utrzymują się miejscowi gracze, ale nadal statystyka przemawia za drużyną gości (40% – 60%).

73
    Blaugrana stara się nieco uporządkować swoją grę w środku pola. Athletic Bilbao grają jednak bardzo agresywnym pressingiem.

75
    Żółtą kartkę otrzymuje Paulinho (FC Barcelona). Faulował on w ofensywie jednego z rywali. Później sędzia mógł zastosować korzyść, ale zdecydował się przerwać grę.

76
    Niezwykle dużo prób strzałów z dystansu mamy ze strony gospodarzy tej rywalizacji. Etxebarria chybił jednak dość znacznie w tej sytuacji.

77
    Niemal identyczna kombinacja w ataku Williamsa i Córdoby! Tym razem jednak po centrze tego pierwszego młody zawodnik Basków niecelnie uderzył z dość ostrego kąta!

78
    Warto również zauważyć, że oba zespoły mają na chwilę obecną taką samą liczbę przewinień (10:10).

78
    Aduriz ładnie utrzymał z rywalami linię spalonego, a później po opanowaniu futbolówki złamał akcję do środka. Jego mocny strzał w krótki róg bramki broni jednak golkiper Blaugrany!

79
    Kibic FC Barcelony może w drugiej odsłonie nie poznawać swojej ulubionej drużyny. Podopieczni Valverde nie stworzyli sobie po przerwie niemal żadnej dobrej sytuacji strzeleckiej.

80
    Za moment będziemy mieli pierwszą zmianę w ekipie Valverde. Obecnie grę od rzutu wolnego pośredniego wznawia Arrizabalaga.

81
    Żółtą kartkę otrzymuje Samuel Umtiti (FC Barcelona). Wszystko to w efekcie zbyt długiego zwlekania ze wznowieniem gry od rzutu wolnego. Później jeszcze zawodnik ten przyklaskał ironicznie sędziemu i tym samym mógł otrzymać drugie napomnienie, ale oszczędził go arbiter.

83
    Zmiana w drużynie FC Barcelona: z boiska schodzi André Gomes, na boisku pojawia się Nélson Semedo.

83
    Zmiana w drużynie Athletic Bilbao: z boiska schodzi Iñaki Williams, na boisku pojawia się Markel Susaeta.

84
    To już ostatnie fragmenty tego spotkania. Swojej okazji w wyprowadzeniu ataku będą szukać jeszcze Baskowie.

85
    Agresywnie w środku pola walczą Baskowie. Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła piłkę na rzut rożny wybija głową Semedo.

85
    Ależ mecz rozgrywa dzisiaj Ter Stegen! Znowu wygrywa on pojedynek z zawodnikiem baskijskiego teamu! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego mamy uderzenie głową z szóstego metra Aduriza w kierunku krótkiego rogu bramki! Tam jednak czujnie interweniował niemiecki golkiper gości!

86
    Nieszczęśliwie w tej sytuacji na plecach upadł Ivan Rakitić. Służby medyczne po dobrej minucie zdołały doprowadzić do odpowiedniego stanu chorwackiego pomocnika.
    86. Aritz Aduriz w końcówce mógł doprowadzić do wyrównania:

87
    Marc-Andre Ter Stegen ma już w tym meczu cztery bardzo wysokiej klasy interwencje. Dawno nie musiał się tak napracować zawodnik Blaugrany.

88
    Mieliśmy w drugiej połowie sporo przerw w grze, więc sędzia główny z pewnością doliczy kilka dodatkowych minut.

89
    Rakitić dobrym wprowadzającym podaniem znalazł na woolnym polu Semedo, ale centra tego drugiego nie trafiła do żadnego adresata.

90
    Drybling na 25. metrze Leo Messiego kończy się faulem baskijskiego teamu. Będzie to dobra okazja na uderzenie dla argentyńskiego zawodnika ze stałego fragmentu gry.

90
    Na uderzenie z rzutu wolnego zdecydował się Messi, ale piłka finalnie przeleciała w bezpiecznej odległości nad bramką gospodarzy.

90+1
    Sędzia główny doliczył do tego spotkania trzy minuty. W samej końcówce mamy jeszcze ambitne ataki na prawym skrzydle Basków!

90+2
    Strzelcem bramki PAULINHO.

W ostatnich minutach meczu goście z Barcelony zapewniają sobie już trzy punkty! Bardzo szybką kontrę wyprowadziła Blaugrana! Messi dogrywa na linię pola karnego do Suareza, a strzał Urugwajczyka broni jeszcze golkiper Basków! Nie miał on już jednak żadnych szans wobec dobitki Paulinho!
    90+2. Paulinho (BAR) - 0:2

90+4
    To już z pewnością ostatnia akcja tego meczu. Athletic Bilbao wznowi jeszcze grę od rzutu rożnego.

90+4

Ależ to był mecz na Sam Mames w Bilbao! Miejscowy Athletic rozegrał dzisiaj bardzo dobre zawody, ale mimo wszystko przegrał 0:2 z FC Barceloną. Bramki dla Dumy Katalonii zdobywali Leo Messi oraz Paulinho. Na szczególną uwagę zasługuje jednak wyborna dyspozycja niemieckiego golkipera Blaugrany. Marc-Andre Ter Stegen zatrzymał wiele piłekzmierzających do jego bramki kapitalnymi interwencjami i to głównie dzięki niemu podopieczni Ernesto Valverde wracają do Katalonii z trzema punktami. Baskowie nie mają się jednak czego wstydzić, gdyż dzisiaj pokazali prawdziwą wolę walki do ostatniego gwizdka sędziego.
    FC Barcelona zgarnia komplet punktów:

Dziękujemy już Państwu bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne sportowe emocje do naszych relacji! (22:38:53)

Dawid Czempisz

Gole: 37. Messi, 90+2. Paulinho

Kartki:   41. Iturraspe (ATB) – 47. Busquets (BAR), 63. Piqué (BAR), 75. Paulinho (BAR), 81. Umtiti (BAR)

Posiadanie piłki: 39 % : 61 %.
    Strzały celne: 5:5. Strzały niecelne: 8:5. Rzuty rożne: 6:4. Spalone: 6:5. Foule: 15:12.
    Athletic Bilbao: Arrizabalaga – Bóveda, Núñez, Laporte, Lekue – Iturraspe (C), San José (68. Etxebarria) – I. Williams (83. Susaeta), Raúl García, I. Córdoba – Aduriz.
    Zmiany: Herrerín – Etxeita, Saborit, Susaeta, Etxebarria, Rico, Merino.

FC Barcelona: ter Stegen – Roberto, Piqué, Umtiti, Alba – Paulinho, Busquets, Rakitić, A. Gomes (83. Semedo) – Messi (C), L. Suárez.
    Zmiany: Cillessen – Digne, Semedo, Denis Suárez, Alcácer, Deulofeu.

Techniczny: Jaime Ruiz Alvarez

Widownia: 43 750