Błękitni – Legionovia 0:3 (koniec) | Gryf – ROW Rybnik 0:1 (koniec) | Gwardia K. – MKS Kluczbork 4:3 (koniec)
Olimpia E. – Wisła Pu. 1:1 (koniec) | Stal S. W. – Rozwój 4:1 (koniec) | ŁKS – Radomiak 3:0 (koniec)
GKS Bełchatów – Warta 0:1 (koniec) | Znicz – Garbarnia 0:1 (koniec)
Błękitni Stargard
0:3 (0:1)
Legionovia Legionowo
Środa 09.05.2018, 17:00 • Stadion Miejski, Stargard • 2. Liga • 30. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (18:52:49)

W stu procentach zasłużona wygrana 3:0 Legionovii w Stargardzie. Do skutecznych ataków dorzuciła twardą oraz konsekwentną defensywę. Drużyna z Mazowsza strzeliła bezbarwnym Błękitnym gola nawet grając dziesięciu na jedenastu.

90+4

90+3
    Jeszcze jedna kartka dla sfrustrowanych gospodarzy. Dostał ją Jaroch.

90+2
    Zmiana w drużynie Legionovia Legionowo: z boiska schodzi Zaklika, na boisku pojawia się Trzmiel.

90+2
    Rybkiewicz dostał kartonik za nieprzepisowe zatrzymanie akcji stargardzian na ich połowie.

90
    Doliczone minimum cztery minuty do regulaminowego czasu.

90
    Kolejne przewinienie w centrum boiska zasłużyło w ocenie sędziego na kartkę. Tym razem napomniany Fadecki.

89
    Zero pomysłu na rozmontowanie defensywy przyjezdnych. Kibice czekają na ostatni gwizdek sędziego i możliwość zapomnienia o grze Błękitnych.

86
    Spokojnie przesuwają się w obronie legionowianie i delektują się wysokim prowadzeniem. Ich sytuacja w tabeli może się nieco poprawić.

84
    Zmiana w drużynie Błękitni Stargard: z boiska schodzi Gutowski, na boisku pojawia się Orłowski.

83
    Gol dla Legionovii!
    Strzelcem bramki PRZEMYSŁAW RYBKIEWICZ.

Dziesięciu legionowian strzeliło gola jedenastu Błękitnym. Ekspresowy i skuteczny wypad przyjezdnych zakończył celnym uderzeniem Rybkiewicz. To już pewne. Przedostatnia drużyna w tabeli zatriumfuje w środę w Stargardzie!

81
    Zmiana w drużynie Legionovia Legionowo: z boiska schodzi Mazurek, na boisku pojawia się Rybkiewicz.

80
    Kombinacyjna wymiana podań Błękitnych w narożniku pola karnego, ale pogubił się Włóka i wyłącznie skierował piłkę w kierunku bramkarza.

78
    Zmiana w drużynie Błękitni Stargard: z boiska schodzi Skórecki, na boisku pojawia się Zdunek.

78
    Żółta kartka dla Skóreckiego za staranowanie przeciwnika na jego połowie.

77
    Nie pomogła woda Błękitnym. Nadal decydują się na dziwne i niegroźne dla Legionovii zagrania. Strzał zza pola karnego wyglądał jak podanie do Kowalczyka.

75
    Gra przerwana, ponieważ na murawie leżał staranowany Szymusik. Na dodatek sędzia zarządził przerwę na uzupełnienie płynów.

74
    Mosiejko dopadł do piłki przed szesnastką przyjezdnych i oddał strzał z półwoleja. Czujnie na linii Kowalczyk nie pozwolił na pokonanie siebie.

Gole: 12. Skwarczek (kar.), 46. Szumilas, 83. Rybkiewicz

Kartki:   15. Mosiejko (BSS), 67. Włóka (BSS), 78. Skórecki (BSS), 90. Fadecki (BSS), 90+3. Jaroch (BSS) – 49. Skwarczek (LGN), 54. Kalinowski (LGN), 69. Nemanić (LGN), 90+2. Rybkiewicz (LGN)   49. Skwarczek (LGN)

Błękitni Stargard: Rzepecki – Szymusik, Liśkiewicz, Burzyński, Gutowski (84. Orłowski), Więcek (46. Prawucki), Mosiejko, Karmański (66. Włóka), Skórecki (78. Zdunek), Fadecki, Jaroch.

Zmiany: Ufnal – Zdunek, Prawucki, Orłowski, Wojtasiak, Magnuski, Włóka.

Legionovia Legionowo: Kowalczyk – Grzelak, Waleńcik, Nemanić, Kalinowski, Zaklika (90. Trzmiel), Skwarczek, Kuśmierek (60. Więdłocha), Szumilas (55. Wojcinowicz), Leleno, Mazurek (81. Rybkiewicz).

Zmiany: Kochalski – Wojcinowicz, Ostrowski, Rybkiewicz, Więdłocha, Janković, Trzmiel.

Sędziowie: Maciej Pelka (Piła)