Błękitni – Legionovia 0:3 (koniec) | Gryf – ROW Rybnik 0:1 (koniec) | Gwardia K. – MKS Kluczbork 4:3 (koniec)
Olimpia E. – Wisła Pu. 1:1 (koniec) | Stal S. W. – Rozwój 4:1 (koniec) | ŁKS – Radomiak 3:0 (koniec)
GKS Bełchatów – Warta 0:1 (koniec) | Znicz – Garbarnia 0:1 (koniec)

Strzelcem bramki PRZEMYSŁAW RYBKIEWICZ.

Dziesięciu legionowian strzeliło gola jedenastu Błękitnym. Ekspresowy i skuteczny wypad przyjezdnych zakończył celnym uderzeniem Rybkiewicz. To już pewne. Przedostatnia drużyna w tabeli zatriumfuje w środę w Stargardzie!

46
    Strzelcem bramki WOJCIECH SZUMILAS.

Legionovia rozpoczęła drugą połowę w wymarzony dla siebie sposób. Szumilas poprawił się po niepowodzeniu z pierwszej połowy i tym razem nie nadział się już na interwencję Rzepeckiego. Dwubramkowe prowadzenie przyjezdnych w Stargardzie.

12
    Strzelcem bramki z rzutu karnego MICHAŁ SKWARCZEK.

Nie było w stu procentach pewne uderzenie z rzutu karnego, ale skuteczne. Rzepecki wyczuł intencję przeciwnika, mimo to nie zatrzymał sunącej po ziemi futbolówki. Legionovia wyszła na prowadzenie w kwadransie otwierającym mecz!

Gole: 12. Skwarczek (kar.), 46. Szumilas, 83. Rybkiewicz

Kartki:   15. Mosiejko (BSS), 67. Włóka (BSS), 78. Skórecki (BSS), 90. Fadecki (BSS), 90+3. Jaroch (BSS) – 49. Skwarczek (LGN), 54. Kalinowski (LGN), 69. Nemanić (LGN), 90+2. Rybkiewicz (LGN)   49. Skwarczek (LGN)

Błękitni Stargard: Rzepecki – Szymusik, Liśkiewicz, Burzyński, Gutowski (84. Orłowski), Więcek (46. Prawucki), Mosiejko, Karmański (66. Włóka), Skórecki (78. Zdunek), Fadecki, Jaroch.

Zmiany: Ufnal – Zdunek, Prawucki, Orłowski, Wojtasiak, Magnuski, Włóka.

Legionovia Legionowo: Kowalczyk – Grzelak, Waleńcik, Nemanić, Kalinowski, Zaklika (90. Trzmiel), Skwarczek, Kuśmierek (60. Więdłocha), Szumilas (55. Wojcinowicz), Leleno, Mazurek (81. Rybkiewicz).

Zmiany: Kochalski – Wojcinowicz, Ostrowski, Rybkiewicz, Więdłocha, Janković, Trzmiel.

Sędziowie: Maciej Pelka (Piła)