Polkowice – Siarka T. 4:1 (koniec) | Śląsk II – Jastrzębie 2:1 (koniec) | Stomil – Znicz 0:0 (koniec)
Garbarnia – Kotwica 0:1 (koniec) | Pogoń Sdl. – Lech II P. 3:0 (koniec) | KKS – Wisła Pu. 0:1 (koniec)
Olimpia E. – Radunia 3:1 (koniec)
Śląsk II Wrocław
2:1 (2:0)
GKS Jastrzębie
Sobota 29.04.2023, 13:30 • Stadion Oporowska, Wrocław • 2. Liga • 29. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (15:31:23)

Posiadanie piłki: 44% : 56%.
    Strzały na bramkę: 3:2.
    Strzały niecelne: 6:8.
    Rzuty rożne: 1:5.
    Spalone: 3:4.
    Faule: 18:22.

GKS próbował doprowadzić do remisu po przerwie, ale skończyło się na golu kontaktowym na 1:2 Sebastiana Golaka po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Później dalszy pościg utrudniła druga żółta, a w konsekwencji czerwona kartka dla Kacpra Zycha.

90+6

90+6
    Dawid Matuszewski także napomniany żółtym kartonikiem w doliczonym czasie.

90+5
    Oskar Mielcarz napomniany żółtą kartką za opóźnianie meczu.

90+2
    Sebastian Golak kolejnym zawodnikiem napomnianym żółtą kartką za przewinienie.

90
    Doliczone cztery minuty do podstawowego czasu.

90
    Mateusz Lisowski napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

88
    Zmiana w drużynie Śląsk II Wrocław:
    z boiska schodzi Lizakowski, na boisku pojawia się Macenko.

87
    Absolutnie nie spieszy się gospodarzom z ponownym wprowadzeniem piłki do grania.

85
    Szymon Krocz napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

85
    Już zaledwie pięć minut dzieli zawodników Śląska II Wrocław od odniesienia zwycięstwa ważnego w kontekście walki o utrzymanie na szczeblu centralnym.

83
    Wykluczenie jednego z jastrzębian ułatwia gospodarzom zarządzanie korzystnym rezultatem.

79
    Druga żółta a potem czerwona kartka dla zespołu GKS Jastrzębie (Kacper Zych). Gościom pozostało dokończyć mecz w osłabieniu po kolejnym faulu nieostrożnego Kacpra Zycha.

78
    Zmiana w drużynie GKS Jastrzębie:
    z boiska schodzi Mucha, na boisku pojawia się Szymczak.

77
    Kacper Zych napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

75
    Pozostał do zakończenia spotkania zaledwie kwadrans podstawowego czasu.

Gole: 23. Matuszewski, 45. Bargiel (kar.) – 55. Golak

Kartki:   85. Krocz (SL2), 90+5. Mielcarz (SL2), 90+6. Matuszewski (SL2) – 52. Mucha (JAS), 57. Lech (JAS), 77. Zych (JAS), 90. Lisowski (JAS), 90+2. Golak (JAS)   79. Zych (JAS)

Posiadanie piłki: 44 % : 56 %.
    Strzały celne: 3:2. Strzały niecelne: 6:8. Rzuty rożne: 1:5. Spalone: 3:4. Foule: 18:22.
    Śląsk II Wrocław: Mielcarz – Stawny (46. Lisowski), Pawelec, Wypart, Lizakowski (88. Macenko), Bargiel, Jezierski (61. Pisarczuk), Młynarczyk, Krocz, Matuszewski, Bałdyga (46. Caliński).

Zmiany: Burta – Zawadzki, Macenko, Caliński, Szmigiel, Pisarczuk, Lisowski, K. Kurowski, M. Kurowski.

Trener: Krzysztof Wołczek

GKS Jastrzębie: Drazik – Lech, Golak, Witkowski (31. Zacharczenko), Kamiński, Vaz, Guilherme, Ali (31. Boruń), Mucha (78. Szymczak), Gołuch (67. Zych), Stanclik.

Zmiany: Antkowiak – Klimkiewicz, Kozłowski, Jadach, Zych, Szymczak, Boruń, Zacharczenko, Kłosowicz.

Trener: Grzegorz Kurdziel

Sędziowie: Maciej Pelka (Poznań)