Bayern – Fürth 2:0 (koniec) | Bayer – Eintracht 3:1 (koniec) | Wolfsburg – Stuttgart 2:0 (koniec)
Hoffenheim – Borussia M. 0:0 (koniec) | Mainz – Freiburg 0:0 (koniec) | Werder – Borussia D. 0:5 (koniec)
Bayern Monachium
2:0 (1:0)
SpVgg Greuther Fürth
Sobota 19.01.2013, 15:30 • Allianz-Arena • Niemiecka Bundesliga

Bayern zdobył trzy punkty i teraz czeka na mecz Borussii Dortmund. (17:22:13)

90
    Sędzia doliczył minutę do regulaminowego czasu gry.

90
    Na boisku pojawił się Park, który zastąpił Stiebera.

87
    Sararer schodzi, a w jego miejsce Klaus.

86
    Robben w doskonałym rajdzie w polu karnym gości. Zawodnik Bayernu ograł trzech obrońców i z ostrego kąta próbował podać do partnera w polu karnym, ale piłka została zablokowana.

84
    Gomez zastępuje strzelca obu bramek w dzisiejszym spotkaniu - Mario Mandzukica.

79
    Bayern gra coraz wolniej, a piłka i tak co jakiś czas trafia pod nogi, któregoś z zawodnika gospodarzy. Na boisku pokazał się Robben, ale jego zagranie nie przyniosło zmiany wyniku. Widać, że holenderski zawodnik doskonale rozumie się z Ribery'im.

77
    Trudno nie odnieść wrażenia, że dla zawodników gości mecz zakończył się w chwili, gdy Bayern zdobył drugą bramkę.

74
    Korner dla Bayernu, który po chwilowym zmianie rytmu gry ponownie dąży do zdobycia kolejnych bramek.

72
    Schweinsteiger w doskonałym rajdzie, minął trzech zawodników Furth i wpadł w pole karne. Próbował oddać strzał, ale piłka odskoczyła na kilka metrów i czwarty obrońca nie miał kłopotu, żeby wybić futbolówkę poza pole karne.

63
    Bayern po zdobyciu drugiej bramki oddał pole Furth. Goście starają się nawiązać walkę, ale akcje gości nie przynoszą żadnego zagrożenia.

61
    Drugi gol w spotkaniu Mario MANDZUKICA! Napastnik Bayernu po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Kroosa strzelił głową, a Hesl po raz drugi musiał wyciągnąć piłkę z siatki.

60
    Rzut wolny nie przyniósł rozstrzygnięcia, ale mamy korner dla gospodarzy.

59
    Świetny rajd Ribery'ego przed polem karnym, mamy rzut wolny.

55
    Stieber przed szansą w polu karnym Bayernu, ale zamiast strzelić podał do Dante.

53
    Mandzukic przed szansą. Podanie w bocznej strefy w pole karne Furth, ale chorwacki napastnik nie zdołał dojść do piłki.

51
    Bayern przeważa i całkowicie kontroluję grę, choć Furth wyprowadza coraz ciekawsze kontry.

48
    Przez trzy minuty Bayern rozgrywał piłkę na połowie Furth, ale nie przyniosło to żadnego zagrożenia dla Hesla.

46
    Bayern wznowił grę i od razu rozpoczął od ataku.

46

45
    Żółta kartka dla Martineza.

41
    Posiadanie piłki: 80% Bayern, 20% Furth. Czy potrzebny jest komentarz?

38
    Dla zawodników Furth pierwsza połowa powinna się już dawno zakończyć. Dominacja Bayernu pozostaje poza wszelką dyskusją. Najbardziej aktywni w drużynie gospodarzy Ribery i Muller, szaleją na skrzydłach.

35
    Mandzukić przed kolejną szansą, napastnik gospodarzy otrzymał podanie od Mullera w polu karnym. Piłka przeszła minimalnie obok bramki.

33
    Seria rzutów wolnych dla Bayernu, które jednak nie przynoszą nic innego, a tylko zmianę w statystykach.

31
    Obrońca gości otrzymał żółty kartonik za faul. Rzut wolny dla Bayernu.

29
    Kilka minut od utraty bramki, a Furth coraz bardziej rozpaczliwie brani dostępu do własnego pola karnego.

26
    Niespodziewana bramka Mario MANDZUKICA! Chorwacki napastnik oddał strzał z dwudziestu metrów na bramkę Hesla, futbolówka odbiła się od bramkarza gości i wtoczyła się do bramki. Koszmarny błąd bramkarza Furth.

24
    Kolejny korner dla Bayernu, ale istotnie zagrażający bramce Furth. Do piłki dopadł Mandzukić, który strzelił, ale Hesl instynktownie obronił.

19
    Ribery na lewym skrzydle powstrzymany przez obrońców. Po chwili mamy rzut wolny i dośrodkowanie w pole karne. Do piłki doszedł Dante, którego mocne uderzenie zablokowali obrońcy gości.

16
    Niewiele się dzieje... zawodnicy gości próbują zaistnieć w tym meczu, ale różnica klas rzuca się w oczy. Bayern, co chwilę tworzy nowe akcje.

13
    Cały czas przy piłce gracze Bayernu, którzy rozgrywają piłkę po obwodzie na połowie Furth.

11
    Ribery przed szansą. Strzał francuskiego pomocnika trafił w boczną siatkę.

8
    Rzut wolny i korner dla Bayernu, ale wynik nie uległ zmianie.

6
    Furth próbuje wyprowadzić kontrę, ale każdorazowo obrońcy Bayernu przerywają grę gości w okolicy trzydziestego metra od bramki Neuera.

4
    Piłka została wybita na aut, wznowienie gry nie przyniosło okazji dla gospodarzy.

4
    Rzut rożny dla gospodarzy.

3
    Pierwsze minuty pod dyktando Bayernu, który stosuje pressing już trzydzieści metrów od bramki Hesla.

2
    Goście rozpoczęli grę, ale po kilku sekundach piłkę przejęli gospodarze.

1

Obie jedenastki wyszły już na murawę.

Witamy na lajfy.com. Zapraszamy do śledzenia relacji z meczu inaugurującego drugą częśc sezonu 2012/2013.

Skład startowy:

Bayern München: Neuer - Lahm, van Buyten, Dante, Alaba - Martínez, Schweinsteiger - Müller, Kroos, Ribéry - Mandzukić //ławka rezerwowych: Starke, Robben, Shaqiri, Rafinha, Boateng, Tymo, Gomez

SpVgg Greuther Fürth: Hesl - Zimmermann, Sobiech, Kleine, Baba - Sararer, Pekovic, Fürstner, Petsos, Stieber - Nöthe //ławka rezerwowych: Max Grün, Thomas Pledl, Robert Zillner, Ilir Azemi, Felix Klaus, Gerald Asamoah, Jung-Bin Park

Sędziowie: M. Schmidt‎ .

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:30.