Atalanta – Sampdoria 0:0 (koniec) | Cagliari – Fiorentina 2:1 (koniec) | Genoa – Siena 2:2 (koniec)
Inter – Juventus 1:2 (koniec) | Lazio – Catania 2:1 (koniec) | Parma – Pescara 3:0 (koniec)
Udinese – Bologna 0:0 (koniec) | US Palermo – AS Roma 2:0 (koniec) | Chievo – AC Milan 0:1 (koniec)
Torino – Napoli 3:5 (koniec)
Chievo Verona
0:1 (0:1)
AC Milan
Sobota 30.03.2013, 18:30 • Stadio Marc'Antonio Bentegodi • Włoska Serie A

Milan wygrywa na wyjeździe z Chievo Verona 1:0 i podtrzymuje swoją zwycięską passę! Goście dominowali przez większą część meczu i aż prosiło się o podwyższenie prowadzenia po czerwonej kartce dla Dainelli'ego. Dziękujemy za wspólną relację i zapraszamy do innych na lajfy.com! (20:32:44)

90+3
    El Shaarawy oddaje strzał z dystansu, który trafia w.. Balotelliego! Sędzia używa gwizdka po raz ostatni!

90+3
    Balotelli zapędził się w narożnik połowy Chievo, gdzie traci piłkę. Uciekający mu piłkarz zostaje faulowany.

90+1
    Chievo atakowało, ale Milan przechodzi do kontry zagraniem na osamotnionego Mario, który jest oczywiście faulowany.

90
    Mecz przedłuży nam się o 3 minuty.

90
    Faulowany Pellissier na środku pola. Szykuje się długie zagranie na połowę Milanu.

89
    Chievo podchodzi wyżej i chce wyrównać wynik! Zawodnicy ładnie próbują grać do końca.

88
    Stoian przed szansą na wyrównanie! Dostał świetne dogranie w pole karne prosto na dobicie piłki do bramki – jednak mija się z piłką!

86
    Szkoda, że goście zwolnili tempo gry. Mają przewagę liczebną i prowadzą w meczu, czemu więc nie zaatakować mocniej?

84
    Mamy pierwszą zmianę w Milanie. Niang za Robinho.

83
    Chievo próbuje jeszcze zaatakować. Długie zagranie na Thereau nie dochodzi do niego. Piłkę odzyskują goście.

82
    Po dobrych ostatnich minutach, teraz spokój na boisku. Milan z pewnością będzie wyczekiwał podwyższenia wyniku.

80
    Na murawie leży Muntari. Tymczasem Drame jest znów na murawie.

79
    Wyśmienicie prezentuje się dzisiaj Balotelli przy stałych fragmentach gry! Chyba jeszcze nie zepsuł ani jednego zagrania! Po raz kolejny z problemami broni Puggioni.

79
    Włoch świetnie wygrał pojedynek biegowy z obrońcami, którzy musieli bronić się faulem. Chievo kończy w 10!

78
    Balotelli faulowany w akcji ofensywnej! Jest to druga żółta kartka dla Dainelliego!

76
    Drame doznał jakiejś kontuzji ręki. Chwila przerwy.

75
    Świetne ostatnie minuty w wykonaniu Milanu, którego nie zaspokaja prowadzenie 1:0!