Sunderland – Man Utd 0:1 (koniec) | Arsenal – Reading 4:1 (koniec) | Man City – Newcastle 4:0 (koniec)
Southampton – Chelsea 2:1 (koniec) | Swansea – Tottenham 1:2 (koniec) | West Ham – West Bromwich 3:1 (koniec)
Wigan – Norwich 1:0 (koniec) | Everton – Stoke 1:0 (koniec)
Everton F.C.
1:0 (1:0)
Stoke City F.C.
Sobota 30.03.2013, 18:30 • Goodison Park • Angielska Premier League

Na dziś to wszystko. Dziękuję bardzo za uwagę. Zapraszam na kolejne relacje na lajfy.com. Do usłyszenia! (20:23:44)

Po słabszej drugiej połowie Everton wygrywa ze Stoke na własnym stadionie 1:0. To jego trzecia wygrana z rzędu. Stoke nie potrafiło sklecić dobrej akcji, natomiast Everton bardzo mądrze rozgrywał piłkę w drugiej połowie meczu

90+4
    Świetna interwencja Howarda i będzie końcowy gwizdek

90+3
    Jerome do Adama. Ten jest faulowany przed samym polem karnym!

90
    Adam na prawym skrzydle. Wilson w pole karne, ale Distin wybija piłkę. Coleman rozpędza się na prawym skrzydle. Wywalczył aut. Bardzo dobrze się zachował

89
    Walters nie opanował piłki. Rzut z autu na wysokości pola karnego dla Stoke. Mocno wrzucona piłka, ale została wybita. Anichebe wybija daleko piłkę poza pole karne

88
    Inicjatywa po stronie Evertonu. Teraz niedokładne zagranie Anichebe. Barkley otrzymuje żółtą kartkę za brzydko faul na Waltersie

87
    Walters na prawym skrzydle. Walczy z Anichebe. Gracz Evertonu okazał się lepszy i został jeszcze sfaulowany

86
    Długa piłka i strata. Oto taktyka Stoke. Teraz z autu Jagielka. Coleman dobrze utrzymuje się przy piłce

85
    "The Potters" wyraźnie sobie dzisiaj nie radzą. Do końca meczu pozostało pięć minut, ale oni nie mają pomysłu na akcję

84
    Cały czas przy piłce Everton. Teraz strata i Stoke ma szansę na zbudowanie akcji. Już długa piłka i strata

83
    Gibson z rzutu wolnego. Trochę za wysoko, ale nadal gospodarze. Strata i z autu Adam

82
    "The Toffees" przy piłce. Coleman na prawej stronie boiska. Walters go fauluje i mamy rzut wolny